• Sor
  • Bence

Erkek arkadaşıma seksi bir hediye hazırlamak istiyorum yardımcı olur musunuz ?

Böyle bir fikir oluştu ancak internetten ürün siparişi sıkıntılı bir durum . şu komik boxerlardan alıcam bir kaç tane kafamda birşeyler var ama bana fikir verin nerden nasıl alabilirim ne alabilirim

Güncellemeler:
ya bu tarz zarlar kartlar falan var onlardan satan varsa ulaşsın bana bu yaz şeyler veya

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bi tane boxer görmüştüm buraya sadece hanımeller yazıyordu hanımeller yerinde hanımeller püskevit resmi vardı ne gülmüştüm ondan alabilirsin :)

• alcam alcam :D başkaa

• Onun dışında farklı birşey istiyorsan patik örebilirsin çok hoş olur bide sadece ona değil kendine de seksi bir iç çamaşırı al senin için aldım de giy çık karşısına delirsin :-)

• o bana alır genelde :D beraber yaparız iç çamaşırı alışverişini sıradan olur :D örgüde 0ım yani el becerim iyidir ama örgüyü yapamam :D ya sende iyi fikirler var düşün :D

Erkekler Ne Diyor 9

• İstanbul'daysan Eminönünde Mısır çarşısının altından başlayıp, Mahmutpaşaya kadar bu şekilde pek çok iç çamaşırı satan yer var.

• iç çamaşırı kolayyy :D

• Zarları netten ararsan iyi edersin, sonra sakata gelme :)

• boxerın üztünde seni ve onu azdıracak yazılar olmalı. böyle bişey al

• hıhh bunlardan alcam bir mağazada gördüm

• hiç birşey alma ona kendi kullandığın dantelli isütyen veya donlarda ver :D bu onu çok mutlu edecektir :)

• göbeğinin üstüne pasta yap, şöyle küçük bir şey olsun oradan başlasın devamı gelsin

• yazdım bunuu

• Helal sex shop açılmış. Okunmuş kelepçe al.

• İnternetten sipariş edebilirsiniz efenim...cut.

• evde sürekli bulunamıyorum

• komik bir şey düşünüyorsan taksimde bir pasajın içinde vardı komik iç çamaşırları satan yer. gazetelerin logolarıyla yapılmış SABAH AKŞAM 1 POSTA diye boxer var. oldukça eğlenceli bir tasarımdır :) ama seksi bir hediye derken, ona seksi görünme amacıyla soruyorsan çok hoş vücut çorapları var. özel gününüzde giyme amacıyla öyle bir şey alabilirsin kendine.

• evet tamda onlardan diyorum ama tek oda ufak kalır gidip sex shoptan alışverişte yapamam ki :D

• Öncekileri Göster
    • var biliyorum kadıköy de hele çok var ama gidememben :(

• Ya ama o saticiyi bir daha gormiceksin ki. Bi arkadasindan rica edip ona da aldirabilirsin ama kimse arkadasi icin boyle bisey yapar mi bilmiyorum. Ama cidden utanma yani saticilarin isi o oldugu icin cok normal davrancaklar rahat olcaksin yani :)

• en güzel hediye , senn bikinili ve sexi pozlarından oluşan bir albüm yollamak :D

• yok olmaz o :D aklıma yatmadı :D yanlış biri görür falan :D annesi geiyo arada çat kapı

• Öncekileri Göster
    • ama şimdi girdin kanımaa

• ee yani :) bnce bu hediyenin en önemli etkisi ona özel olması yoksa yazarm şunu al diye bunu al diye , ama sen şu foto işini düşn senn oğlanı bya azdırır

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Yükleniyor...