Ilişkide erkeklerin en çok hoşuna giden nedir?

içime alırken azdırıcı sozler soyluyorum.. sızın hosunuza gıden seyler nelerdır..

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır.Ben şahsen;Ne istediğini, nasil istediğini açıkca söylesin.Sadece bedenini teslim etmesin,en az oda benim kadar aktif olsun.Dilini,dudaklarini oda bol bol kullansin. her yerimi öpsün yalasın.penisimi, kavrasin,sıvazlasin,yalasin,testislerimi emsin.en sonunda penis-vajina birlikteği gerçekleşsin..

Erkekler Ne Diyor 24

• anal ve oral seks seviyorum,bi de azgınlar gibi bağırıp küfür edecek.:)

• misyoner pozisyonunda içine girip çıkarken bir eliyle klitorisini okşaması bir eliyle de gögüs uçlarını parmaklarıyla çekmesi ve bunları yaparken derin derin gözümün içine bakması

• içindeyken penisimi sıkması.ve argo sözler söylemesi.

• anal ve oral sexi seviyorum

• bol tükrüklü oral seks

• Sus ve devam et.

• o anın verdiği ruhsal duruma bağlı...

• arzulanmak güzeldir.

• Herkes için farklıdır belki ama ortak payda kendini serbest bırakmak ve açık açık istediklerini söyleyebilmek olmalı

• Becer beni diye bağırma sakın :S başıma geldi korkutucu ve soğutucu oluyor.

• kişiden lişiye değişir onu sen bulacaksın partnerıni keşfet ;))

• en güzel nedir biliyormusun,söz yerine inleme sesi daha etkili olur,zevk aldıgını belirtir ve onu daha da azdırır.

• terbiyesiz konuşması. ve beni sevdiğini söylemesi. içine girerken dudklarımı öpmesi ve ve kollarını boynuma sarması. altımda inlemesi nefesini duymak

• erkegine göre degişir...erkekten memnun oldugunu gösteren hallerin ve hazzın doruklarında olman bile erkege özgüvenle birlikte...dahada heyecan verir..

• erkekten erkeğe değişir. Ses çıkarmak,farklı pozisyonlar denemek,birazda acı.

• Sadece susup ilişkinin akışına bırakması kendini... bu paha biçilemez :)

• soyunarak dans etmen onu tahrik edecektir

• hımm argo konuşan ve inleyen kızlara bayılırım seks sırasında...

• Mesela ben cinsel ilişki sırasında fazla konuşulmasını sevmem yani azdırıcı anlamında; sevgi sözcüklerini severimde.Ama fantezilerle yeni şeyler deniyebilirsin.

• tutkulu olcak, her zaman istediğini belli eden bi hareket yapcak, mesela girdiğinde oda sana yaklaştırcak kalçasını, göz göze geldiğinde seninim der gibi bakacak. nefesi, inlemesi falan yapmacık olmicak.

• kırbaç felan olabilir

• Küfür olabilir hertürlü

• Haydi gol gol gol

• sessiz bir biçimde hadii demen çıldırtır karşındakini

Kızlar Ne Diyor 1

• bu erkeğine göre değişir partnerini iyi tanımalısın.bazı erkekler partnerlerinin argo konuşmasından hoşlanır bazıları hoşlanmaz.ilişkide sıradan olmak sıkıcı oluyor o yüzden her defasında farklı heyecanlar yaşamak en zevklisi bunu değişik kostümlerle, farklı mekanlarda seks yaparak , her defasında farklı pozisyonlarla ve sınırlarınıza göre fantazilerle daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz

• süper bir yorum katılıyorum sana beyaztebeşir

• alkışşş... +1

Yükleniyor...