Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Ilişkide erkeklerin en çok hoşuna giden nedir?

içime alırken azdırıcı sozler soyluyorum.. sızın hosunuza gıden seyler nelerdır..

0|0
1|25

En İyi Erkek Görüşü

• Her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır.

Ben şahsen;

Ne istediğini, nasil istediğini açıkca söylesin.

Sadece bedenini teslim etmesin,en az oda benim kadar aktif olsun.

Dilini,dudaklarini oda bol bol kullansin. her yerimi öpsün yalasın.

penisimi, kavrasin,sıvazlasin,yalasin,testislerimi emsin.

en sonunda penis-vajina birlikteği gerçekleşsin..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• en güzel nedir biliyormusun,söz yerine inleme sesi daha etkili olur,zevk aldıgını belirtir ve onu daha da azdırır.

0|0
    0|0
  • arzulanmak güzeldir.

0|0
    0|0
  • Sus ve devam et.

1|0
    0|0
  • kişiden lişiye değişir onu sen bulacaksın partnerıni keşfet ;))

0|0
    0|0

• o anın verdiği ruhsal duruma bağlı...

0|0
    0|0
  • erkekten erkeğe değişir. Ses çıkarmak,farklı pozisyonlar denemek,birazda acı.

0|0
    1|0
  • tutkulu olcak, her zaman istediğini belli eden bi hareket yapcak, mesela girdiğinde oda sana yaklaştırcak kalçasını, göz göze geldiğinde seninim der gibi bakacak. nefesi, inlemesi falan yapmacık olmicak.

0|0
    0|0
  • anal ve oral seks seviyorum,bi de azgınlar gibi bağırıp küfür edecek.:)

0|0
    0|0
  • anal ve oral sexi seviyorum

0|0
    0|0
  • erkegine göre degişir...erkekten memnun oldugunu gösteren hallerin ve hazzın doruklarında olman bile erkege özgüvenle birlikte...dahada heyecan verir..

1|0
    0|0
  • Herkes için farklıdır belki ama ortak payda kendini serbest bırakmak ve açık açık istediklerini söyleyebilmek olmalı

0|0
    0|0
  • Haydi gol gol gol

0|0
    0|0
  • misyoner pozisyonunda içine girip çıkarken bir eliyle klitorisini okşaması bir eliyle de gögüs uçlarını parmaklarıyla çekmesi ve bunları yaparken derin derin gözümün içine bakması

1|0
    0|0
  • Mesela ben cinsel ilişki sırasında fazla konuşulmasını sevmem yani azdırıcı anlamında; sevgi sözcüklerini severimde.Ama fantezilerle yeni şeyler deniyebilirsin.

0|0
    0|0
  • bol tükrüklü oral seks

0|0
    0|0
  • içindeyken penisimi sıkması.ve argo sözler söylemesi.

0|0
    0|0
  • soyunarak dans etmen onu tahrik edecektir

0|0
    0|0
  • kırbaç felan olabilir

0|0
    0|0
  • Sadece susup ilişkinin akışına bırakması kendini... bu paha biçilemez :)

0|0
    1|0
  • terbiyesiz konuşması. ve beni sevdiğini söylemesi. içine girerken dudklarımı öpmesi ve ve kollarını boynuma sarması. altımda inlemesi nefesini duymak

0|0
    0|0
  • hımm argo konuşan ve inleyen kızlara bayılırım seks sırasında...

0|0
    0|0
  • Becer beni diye bağırma sakın :S başıma geldi korkutucu ve soğutucu oluyor.

0|0
    0|0
  • Küfür olabilir hertürlü

0|0
    0|0
  • sessiz bir biçimde hadii demen çıldırtır karşındakini

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bu erkeğine göre değişir partnerini iyi tanımalısın.bazı erkekler partnerlerinin argo konuşmasından hoşlanır bazıları hoşlanmaz.ilişkide sıradan olmak sıkıcı oluyor o yüzden her defasında farklı heyecanlar yaşamak en zevklisi bunu değişik kostümlerle, farklı mekanlarda seks yaparak , her defasında farklı pozisyonlarla ve sınırlarınıza göre fantazilerle daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz

0|3
    0|0
Yükleniyor...