• Sor
  • Bence

Penis neden sertleşir?

Bu konularda pek bilgim yok ama merak ediyorum erkeklerin penisi neden sertleşiyor? geçen otobüste bi çocuk arkadan çarptı ve sepsertti kötü oldum bi an.. tahrik olunca mı böyle oluyor?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• İçine kalbimiz kan pompalar. Hani traktörün römork kasası nasıl kalkıyor. Traktör römorka yağ pompalayınca kalkar yağı geri alınca iner. İşte aynı onun gibi gizli kullanıcı hanım. Öyle olmasa da hep aynı pozisyonda dursa ne garip olurdu değil mi? :::)))

Erkekler Ne Diyor 29

• penis neden sertleşir ?sertleşme olmuyorsa tez başı vurula..

• bir ürolog kadar bilgin var artık :D

• kan pompalaniyo ondan kızım :)

• Çok kaba olacak ama o dar yere nasıl girmesini bekliyorsun ki? Ve o otobüsteki çocuğa halk arasında Fortçu denir. Yani otobüste kızlara sürtünerek zevk almaya çalışır.

• ona ne dendiği umrumda değil ama dedim işte bilgim yok diye.. ilişkiye de girmedim

• o.c fortlamıs senı bebegımm:)

• uyarıldığın zaman yada aşırı şekilde tuvalete gitme ihtiyacı duydugunda bazen

• dürtü ile. O an aklına ne geldiyse ondan.Ya senden tahrik oldu yada başka şeyden.Ufak bir elektriğe bakar sebep çok arama.

• Şöföre şikayet etmeliydin :)

• Aynen doğru tahmin etmişsin.Hele birde sen kuyruk sallasaydın bak neler olurdu.

• Çocuğu rezil etmeliydin penisin neden sertleştiğini bilmediğini düşünmüyorum nerede yaşıyorsun sen bunu hiç mi duymadın

• cinsellik konusunda bilgim olmadığını yazmıştım.

• En basit tabiriyle taciz edilmişsin. Bir daha böyle bir şey yaşarsan en azından ne yapacağını biliyorsun sanırım. Cinsel konularda bilgi edinmek için internette wikipedia tarzında siteler var detaylıca anlatım içeren

• beyin vücudun komutanıdır, askere emreder esas duruşa geçirttirir, avını sezer, işini bitirir...xx

• kılzcal kan damarları kan dolup şişer ve penis de büyüyp sertleşir.evet tarik olunca kendiliğinden sertleşir

• otobüsteki sapıktan etkilendiysen senin adına üzüldüm :S tahrik olunca sertleşir evet.

• etkilendim demedim ki ya kötü oldum dedim hoşuma gitmedi yani sapıktan mı etkileneceğim

• hee o zmn iyi :) otobüste birisine bakarak tahrik olmak tam bi sapıklık çünkü..

• Erkekler cinsel açıdan uyarıldıkları zaman yani tahrik oldukları zaman kan akışı malum bölgede artıyor ve toplanıyor. Oradaki kemiksi yapı da bu kanı tutuyor ve sertleşme oluyor. Kısacası erkek şehve kapılırsa penisi sertleşir.

• cıdden carpınca tahrık oldun mu :))) o halde senı orgazm etmek cok kolay olacak:)))

• tahrik oldum demedim kötü oldum dedim hiç hoşuma gitmedi yani

• tahrik olunca olur..ama daha çok böyle otobüs ve toplu taşıma yerlerinde sertleştiyse abaza oldugundandır...o sana bilerek dokunmuş zaten...

• kılzcal kan damarları kan dolup şişer ve penis de büyüyp sertleşir.evet tarik olunca kendiliğinden sertleşir.

• penisin süngerimsi bir yapısı var bu aslında kemiğede benziyor ancak tam olarak değil. damarlarla kan pomplanınca penise bu süngerimsi yapı kanı emerek şişip sertleşiyor.

• otobüs de sapıklık yapan erkeklere fortçu denir. O sana çarpan fortçu cocuk sana çarpmadan önce seninle fantaziler kurmuştur sonra uygulamaya geçti.

• tahrik olunca penisin içindeki damarlara ani bir kan yüklenmesi olur bu yüzden ereksşyon olup sertleşir ok ;)

• he sertleşir ki kayganlaşmış vajinadan içeri kayıverisin. sertleşmezse giremez. yani tahrik olunca sertleşir. ama tüm sertleşmelerin sebebi cinsel tahrik değildir. sabah ereksiyonu cinsel tahrik sonucu oluşmaz, ayrıca vücudunda henüz cinsel hormanlar (erkeklik hormonu) olmayan erkek bebeklerin pipileri de sertleşebilir. ama otobüsteki çocuk için aynı şeyi söyleyemem, masum değil :)

• tahrik etmişsin adamda fortçuymuş arkadan fortlamış seni geçiş olsun

• valla tahrik etme gibi bi çabam olmadı ama sapık demek ki

• evt öyle sapıklar var bazen görürsem kolumla dürtüklüyorum
      dikkat et yani arkanı kolla

• sep serp derken tas kesilmiyo heralde bildin organ :)

• mesir macunu ye biraz ondan sonra gör bildigin demir :D

• otobustede oyleyse ir sorun vardır demek ama :D

• genelde tahrik olunca. kan oraya basınç yapınca sertleşme başlar..

• erkeklik organı bir erkeğin cinsel istekleri yoğunlaştığı zaman içindeki süngerimsi dokulara kan pompalanması sonucu sertleşir...

• canım erkekler tahrik olduğunda sertleşir sebebide kan toplamasıdır o halimize geldiğimizde iki kafa yer değiştiriyor:)

• şikayet etmeliydin bence otobüste

• Penis içerisinde süngere benzeyen bir yapı vardır. Sünger nasıl suyu içine çekerek emerse, penisteki süngere benzer yapı da içinde bulunan damarlardan kan çekerek şişer, setleşir. Bu tür sertleşme cinsel uyarılma ile olur. Ergenlik dönemine giren erkekler beklenmeyen yer ve durumlarda penis sertleşmesi yaşayabilir. Sertleşmediği zaman penisin duruşu aşağıya doğrudur. Sertleşen penis dik bir hal olur.Ayrıca otobüsteki kişi muhtemelen fordçuydu

• sız neden ıslanıyorsanız bu yuzden

Kızlar Ne Diyor 4

• dürtü ile. O an aklına ne geldiyse ondan.Ya senden tahrik oldu yada başka şeyden.Ufak bir elektriğe bakar sebep çok arama.

• Çok safsın bebeğim :)

• saf değilim bu konuda bilgisizim

• Tahrik olmuş işte belki senden belki başka şeyden ama sana sürtünerek geçmiş terbiyesiz

• saglıklı oldugu ıcın

• abazanın tekiymis o ya bagırsaydın keske ona

Yükleniyor...