Sevişirken depreme yakalandık! Kazayla içime boşaldı, ne yapmalıyım?

Sevişirken depreme yakalandık! Kazayla içime boşaldı, ne yapmalıyım?Ertesi gün hapı kesin çözüm mü? Ne olur yardım edin, panikledim iyice!

Güncellemeler:
Arkadaşlar ertesi gün hapı ile durumu kurtardım tşkler cevaplar için bazıları sorucak soru bulamadığından benim sorumu çekememiş belliki

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• :))) off valla etkilendim zangır zangır gelmişsinizdir:))

• aynen öyle oldu tatlım :))

• Öncekileri Göster
    • evet öyleyim zaten

• Ne güzel, helal olsun size. (ne şanslı erkekler var ya.. benim evde yatakta buz gibi yatan da var.) :(

Erkekler Ne Diyor 22

• ben gülmüyorum yani sorunu ciddiye alıyorum çoğu kişi inanmıyor olabilir ama ben inanıyorum ; fakat bu sorudan yola çıkarak şöyle bir yorumda bulunmak istiyorum. madem bu kadar endişeleniyorsunuz ; buna değer mi? bu kadar riske girmeye?

• 2 deprem birden oldu yani. :P

• kumsalda sevişiyorduk hortum çıktı hatun onu görünce benim hortumu bıraktı ona koştu beni terketti yardım lütfen :..(

• kız olursa depremcik, erkek olursa depremhan koy , adını.. senin gözunden buradaki insanlar salağamı benziyor..

• ertesi gün hapı kullan doğru kullan ama kusma ayrıca bi sağlık ocağına gitmeni de tavsiye ederim ria da takabilirler

• yapacak birşey yok gibi.

• şimdi durum şu ki hemen godop bir eczaneden norlevo alıyorsun. içerisinde iki tane hap göreceksin onu peşpeşe içiyorsun ve belli bir süre kusmamaya çalışıyorsun ne kadar erken içersen o kadar faydası var unutma 72 saatin var ve zaman geçtikçe etkisi azalır ilerleyen günlerde biraz kanaman olabilir bu normaldir gereken bilgiler içerisinde de yazılı ya da preven diye bir hap testle birlikte veriliyor şimdiden bol şans...

• Bir insan fake oldugunu bu kadarda belli edemez diyorum o kadar :)

• iyi ki bi deprem oldu da sorcak hayal urunu sorular cikti

• Aynen

• millette gerçek gibi cevap veriyoya o güzel :)

• adini deprem koy :):)

• çocoğun adını zelzele koyarsın artık :)

• eee hani küçük pipili diye bırakmıştın . bu ne hız yenisini mi buldun :)

• inş hamile kalmassın :D tam da zamanına denk gelmiş tbr

• aldırırsın

• Nasip!

• :) deprem anında hamile olma durumu geçerli değil. Rahat ol

• len ne güldüm yaaa:D:D yeni gördüm soruyu... güzel oluyo mu bari:D

• dök içini rahatla :))

• :)) haha hha ha :))

• tskr;)

• :D:D:D:D:D:D:D:D:D

• git deprem dedeye sor o daha ii bilir...belkide kurtarır seni... :)))

• partnerin deprem korkusundan mı boşaldı ?yada tam boşalcak deprem zamanını mı buldu ?

• ertesi gün hapı kullan hemen, ama sürekli yaptığınız bir durum galiba buna kesin bir önlem almalısın, spiral taktır bence, bu sorun ortadan kalkar ve her istediğinizdede yapabilirsiniz

• Ne spirali abi? Sperm girmiş yumurtaya. Bu saatten sonra spiral ne fayda? :)

• yorumumu dikkatli okumuş olsaydın hemen ertesi gün hapı kullanması gerektiğini (senin bundan haberin yok tabi) sonrasında ise güvenli sex için spiral kullanmasını tavsiye ettiğimi görürdün

• hayırlısı neyse o olsun

• bu korku sana yeter düşük yaparsın.

Kızlar Ne Diyor 15

• allah analı babalı büyütsün derim ben :)

• 9 ay geçmiş merak ettim ama sen de kullanıcı değilsin artık :((

• geçmiş olsun

• Salladığın belli de içine boşadı diye hamile mi kaldın hemen :) böyle çocukca sorular sormayın ya.

• senn soruların cocukca degil sanki hic bir soruyu begenmiyo buda.ozaman cevap yazma anten

• o da ya kalırsam diyor işte mad girl kaldım demiyor ki endişeleniyor..

• Eğer sen de orgazmı yaşadıysan, hayırlısıyla doğur gitsin..Ama orgazm olmadıysan, o çocuktan hayır gelmez..Sonra "kaza" ne ya.? Bu işin kazası olmaz.! Kazaya bırakılacak bir olay değil.!

• hahahahahahah çok güldüm :):)

• Korunmasız seks yaptığınıza göre zaten gebeliği göze almışsınız. Artık hayırlısı neyse o olsun...

• hap ic, gebelik hapi hani 72 saatmi ne öyle bisey onu ic eyer gebelikten korkuosan o haptan icmelisin.

• ertesi gun hapi kesin cozum degildir herneyse

• iyi ki bi deprem oldu ya ;D hadi anladim sitedeki "depremi hissettiniz mi naptiniz vs" sorularini ama bu da fazla be ;D nasil bi haya gucudur. hadi deprem oldu hadi sevgilinin g.tu tutustu bosaldi birden pirt diye sonra sende geldin hemen buraya sorusunu sordun ;D ne hiz ya. insallah hamile filan kalirsin da aklin basina gelir eger boyle bisey gercekten yasandiysa ki hic sanmiyorum uyduruk gibi geldi.

• :D soruya bak :D :D ne güldüm .))))

• tecavüze uğrayanlara bi iğne yapıyolarmış diyolar ondan yaptır ama kızım sana iyi olmuş ne evlenmeden şey yapıyosun günah günah

• duydugum en garip soru ve senin bizimle alay ettiğine eminim ;)muhakkak erkeksin ama unutma sen giderken ben dönüyordum

• 1- doğa kurallarının, insanların koyduğu kurallardan daha güçlü olduğunun ispatı.2-çocuğu doğur adını deprem köy3- tatlı tatlı yemenin ...

• ;D

• sdfgads<fgadsafr

• spiral taktırma bnm arkadaşımın annesi de taktırmıştı kadın yumurtalığını kaybetti belli bi zmandan sonra değiştiriyormuş galiba ama ertesi gün hapı al mutlaka ;)

Yükleniyor...