Dünyanın en büyük penisli adamı olmak ister miydiniz?

kızlar siz böyle birini ister misiniz? dünyanın en büyük penisi 34 cm

bu konuda ne düşünüyorsunuz.

link

Güncellemeler:
erkekler halinden memnunda kızlar gerçekte onlardan bu konuda biraz şikayetçi hep.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İstemem, ne yapacagım kolum kadar seyi onu taşımak başlı başına dert

Erkekler Ne Diyor 43

• İSTEMEM OKADAR BÜYÜK Bİ PENİS KENDİMİNKİNİ İDEAL BULUYORUM 17 CM ;)

• dünyanın en büyük penisli adamı olmak istemezdim. birincisi bu halinden gayet memnunum :)

ikincisi de büyüklük bir yere kadar önemli; önemli vajinada ne kadar derine dokunduğunuz değil, kadının ruhunda ne kadar derine dokunduğunuzdur.

• neden şikayetçisiniz merak ettim?

• büyük diye ilşkiden korkan kızlar var

• ama büyük diye sorun edenler de var

• küçük diye

• Öncekileri Göster
  • herkesin kendi zevki kendi aklı kendi tercihi, umarım her insan istediği eşini, istediği işini ,istediği penisi ,istediği vajinayı bulur iyi sevişmeler ..:)))

• gerek yok standartın biraz üstündeyim tam tadında bence =)

• 34cm penisim olacağına tantra ustası olayım isterim.

gereksiz, kullanamadıktan sonra ne işe yarar ki?

• gerek yok okadarına

• bende var ya

• zaten yeterince uzun daha uzununu ne yapayım 21 yetmezmi

• 18 den fazlası zarar. Bi arkadaşım sırf bu yüzden kiminle ciddi veya sex için beraber olsa terkediliyor

• Boşa demezler azı karar çoğu zarar diye.

• ya benim ki de çok büyük ilk görünce herkes korkarak bakıo sorun oluyo

• istemem tabiki onun alıcısını bulmak da sorun.

• İstemezdim çünkü abazalıktan kudururdum. Bu boy bir penisli biriyle ilişkiye girecek kadın bulamazsın. Hayat boyu masturbasyon yapmak istemezdim doğrusu.

• bir haftalıgına olmak isterdim.

• bu vucutla bu anca kendını tatmın eder o penısle p*rno sektorune gırcekmıs haha bu seklıyle zor gırer :)

• o adam iddalı konuşmuşsun, genceciksin sonra başına bişey gelir diye uyardım

• kım okur ? Anlamadım

• dikkat et okur falan da, mazallah.

• Vucd olsa bile adamda 34 cm diosn hic bi kiz dayanamaz o acıya bnce.

• Benim penisim 22 cm çok ilişkiye girdim ama her pozisyonda yapamıyorum bununla ilgili bi konu açıp yardım isticem hatta kaslı ve yakısıklı olmama rağmen çogu kız arkadaşım benden kaçıyor Üstelik çokta geç boşalıyorum yani her kadının istediği gibi

• wooooooow

• P*rno film yıldızı olmak istemediğime göre hiç te gerek yok. Bunu o 34 lük adama sormak lazım dı. Hayatından mutlu mu hiç te sanmıyorum.

• yok artık. eldekiyle idare edebilmek en iyisi. çok da küçük olmadıktan sonra ebatı kimin umurunda...

• burdaki büyüklük küçüklük ortalama kavramları nesnel degil ama

• gerek yok. herşeyin uygun olanı yeterlidir.

• çünkü vajina esnektir, ondan... düşün ! oradan bebek çıkacak.

• 19 cm tamamen nasıl alıyorum o zaman?

• peki soruma cevap vermediniz. ama ben bi link atıyorum oraya bi bakın. tabii istisnalar kaydeyi bozmaz. link üstten dördüncü vajina başlığını okuyun.

• Öncekileri Göster
  • yaw 34 cm olup dibinimi görcen, 20 - 25 arası iyidir. abartmamak lazım.

• saol varol :)) bu da abartı mı olmuş?

• abartmayışına hayran kaldım :) 20 - 25 arası çok mutevazısın.

• ben şahsen istemem. benimki 18 ama 14-15 olmasını isterdim. çünkü küçük olunca sertleşmesi daha kolay. yaşım 22, daha fazla büyümez inş. 40 ımdan sonra hap kullanmak istemiyorum. kadınlar da istememeli, çünkü 34 cm in sertleşebilmesi için hem çok çekici olmanız lazım, hem de müthiş oral yapabilmeniz lazım. bi de ilişkide yine yumuşar her 3-5 dk da bir. bide yani 25 falan tamam da yapılı kızlar için, 34 ü nereye alacaksın?

• O kadar büyük boxer icat edilmedi:)

• kan yetmez ona be :)

• Yok yaaa, gerçekten öyle bir adam değilim. Bak herkes beni yanlış tanıyacak sayende :D

• caner şuan senin bütün kanın komplekslere pompalandıgı için kudurdun

• Zaten beynindeki bütün kan penise hücum ediyo müdür, düşünemediği içinde işsiz :D

Beyin kan pompalama mekanizması bozuk adamın.

• ıgrenç bısey ya sızın mıdenız kaldıırmı oyle bıseyı o penıs degıl dırek üçüncü bir bacak olmus

• nasıl ne alaka nasıl gorunur çok seksımı herseyın fazlası zarar penısınde oylekafam kadar goguslerı olan kadınlarda var onlarda ıgrenc mesela

• ne alaka mide kaldırmasıyla

• ben olmak isterdimde, onu alabilecek birin bulabilirmiydim bilmem...xx

• bulurdun kesin, bi türk eminim bulur.

• sanırım bunla eş değer At penisi var bi ...

çoktaaa tınnnn benimki bana yeter :D onada yeter :D

• Vücutta orantı iyidir. Bir organın diğerlerinden farklı gelişim göstermesi arzu edilen bir şey değildir. Bu nedenle kalsın..

• Tamamını kullanamadığım şeyi ne yapayım. Ona göre kadın mı var. Kadınlar zaten korkularından istemez zaten. Birde ne kadar büyük olursa ereksiyon ve sertlik o kadar az oluyor.

• olmamış :/

• etik değil..

• uzun olursa hepsi girmez, hepsi girmezse haliyle testislerin çıkardığı şakırtıdan mahrum kalınacak ...

• kendi adıma şakırtı sesi beni cezbediyor mühim olan iki tarafında zevk alması bi tarafın zevk bi tarafın acı değil 34 e sahip olsaydım yine köklerdim bilmem anlatabildimmi :))

• nekadar çok hepsi girmesi merakınız var, tabi alışkanlık lüçük oldugundan hepsi giriyor mecburen :)

• bence önemli olan uzunlugu degil işlevi :D bir kadını mutlu ediyorsam yani uzunluk felan teferruat :)

• aynen gerek yok

• istisna ve kendini tatmin neyse polemige gerek yok

• 165 lik adamın nba smaç şampiyonu olduğunu bilmiyorsun galiba:)

• Öncekileri Göster
  • biz birbirimize yetiyoruz. kalsın istemem.

• o ne öyle at penisi gibi. önemli olan kadını mutlu edebilmek ve mutlu olabilmek.

• hiç gerek yok.. düşünsene aldıgın her pantolona bi paça daha diktirmek zorunda kalıcaksın :D

• fazla uzunluk başa bela olur

• Kendi ideal penisimi hiç biriyle kıyaslamam..

• istemezdim.. benimkinden memnunum ..

• penisi uzun işsiz bir adam olmaktansa

normal uzunlukta ve düzgün işi olan bir adam olmak en iyisidir

• Yok istemezdim. Ne gerek var o kadara? Hepsini sokamazsam rahatlayamam :D

• Uzatmayalım. Kompleksli olacak bir durumdada değilim.

• evet kalitesizce bi yorum ve komplekslisin

• Terbiyesizleşen sensin o zaman. Görmediğin birşey hakkında küçük büyük diye kafana göre yorum yapma o zaman. Bütün bütün Türk kızlarında var. Siz bulunmaz Hint kumaşısınız, bizimkisi küçük :D

• Öncekileri Göster
  • Kızlar düşünsün bana ne

Kızlar Ne Diyor 7

• o kadar uzun olması pek birşey deiştirmez.. çunku alabileceğim belli geriisine çamasırmı sericez:))

• koycan o adamı güneşe asıcan çamaşırları çok fonksiyonlu :)

• bu tipten o kadar penis nerden çıktı ya

• tipe bak odun gibi göbekli bişey. ben ondan bamya beklerdim demekki herşey göründüğü gibi değil :)

• Çok güldüm yaaa. Nasıl bir tipten çıkması gerekiyordu? :))

• ay ama tipe bak ya. peki çok merak ediyorum p*rnolarda zenci bir adam var onunki 1 metre mübarek :D hiçte takma gibi durmuyor. hatta adam baya ünlü yaşadığı gün kadar p*rnoları var adamın. bence rekor onda olmalı :)

• Öncekileri Göster
  • Kim ne yapsın onu

• dildolar var 30 cm yapay penis demeki zarariyok

• ben sevgilime ceza vercem dildo alcam 30 cm cünkü

bana diyor sen benim peniste faz gecmen ben kenidne asgim oluyom o ban böyle konustu

dildoyu alcam gösterecem kulanmayacam zate sevmem öyle soguk yapay seyi

• bizim türkler sahip olamadıklarına hep çamur atarlar,

• :) +

• Vücudu kötü böyleyken uzun olsa ne yazar. Derinlik aynı olunca istediği kadar uzasın bir kısmı dişarda kalıcak niye istesinler okadar uzununu.

• haklısın

• harıkasın

• mantıklı +1

• Öncekileri Göster
  • Eldeki ile yetinmeyibilmek gerekir :)

• adamın vücudu iğrenç 2metrede olsa istemem :)

• Ya bırak nereye harika olurdu, bu seferde yok acıdı, yok hepsini nasıl alayım demeye başlayacaksın.

• 34 santimi alabilecegini mi idda ediyorsun :) :)

• o zaman harika olurdu :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...