Dünyanın en büyük penisli adamı olmak ister miydiniz?

kızlar siz böyle birini ister misiniz? dünyanın en büyük penisi 34 cmbu konuda ne düşünüyorsunuz. link

Güncellemeler:
erkekler halinden memnunda kızlar gerçekte onlardan bu konuda biraz şikayetçi hep.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İstemem, ne yapacagım kolum kadar seyi onu taşımak başlı başına dert

Erkekler Ne Diyor 43

• sanırım bunla eş değer At penisi var bi ...çoktaaa tınnnn benimki bana yeter :D onada yeter :D

• Tamamını kullanamadığım şeyi ne yapayım. Ona göre kadın mı var. Kadınlar zaten korkularından istemez zaten. Birde ne kadar büyük olursa ereksiyon ve sertlik o kadar az oluyor.

• o ne öyle at penisi gibi. önemli olan kadını mutlu edebilmek ve mutlu olabilmek.

• 18 den fazlası zarar. Bi arkadaşım sırf bu yüzden kiminle ciddi veya sex için beraber olsa terkediliyor

• ıgrenç bısey ya sızın mıdenız kaldıırmı oyle bıseyı o penıs degıl dırek üçüncü bir bacak olmus

• ne alaka mide kaldırmasıyla

• nasıl ne alaka nasıl gorunur çok seksımı herseyın fazlası zarar penısınde oylekafam kadar goguslerı olan kadınlarda var onlarda ıgrenc mesela

• P*rno film yıldızı olmak istemediğime göre hiç te gerek yok. Bunu o 34 lük adama sormak lazım dı. Hayatından mutlu mu hiç te sanmıyorum.

• yaw 34 cm olup dibinimi görcen, 20 - 25 arası iyidir. abartmamak lazım.

• abartmayışına hayran kaldım :) 20 - 25 arası çok mutevazısın.

• saol varol :)) bu da abartı mı olmuş?

• bu vucutla bu anca kendını tatmın eder o penısle p*rno sektorune gırcekmıs haha bu seklıyle zor gırer :)

• dikkat et okur falan da, mazallah.

• kım okur ? Anlamadım

• o adam iddalı konuşmuşsun, genceciksin sonra başına bişey gelir diye uyardım

• Boşa demezler azı karar çoğu zarar diye.

• Vücutta orantı iyidir. Bir organın diğerlerinden farklı gelişim göstermesi arzu edilen bir şey değildir. Bu nedenle kalsın..

• gerek yok standartın biraz üstündeyim tam tadında bence =)

• Kendi ideal penisimi hiç biriyle kıyaslamam..

• olmamış :/

• Vucd olsa bile adamda 34 cm diosn hic bi kiz dayanamaz o acıya bnce.

• kan yetmez ona be :)

• Zaten beynindeki bütün kan penise hücum ediyo müdür, düşünemediği içinde işsiz :D
      Beyin kan pompalama mekanizması bozuk adamın.

• caner şuan senin bütün kanın komplekslere pompalandıgı için kudurdun

• Yok yaaa, gerçekten öyle bir adam değilim. Bak herkes beni yanlış tanıyacak sayende :D

• İSTEMEM OKADAR BÜYÜK Bİ PENİS KENDİMİNKİNİ İDEAL BULUYORUM 17 CM ;)

• herkesin kendi zevki kendi aklı kendi tercihi, umarım her insan istediği eşini, istediği işini ,istediği penisi ,istediği vajinayı bulur iyi sevişmeler ..:)))

• bende var ya

• İstemezdim çünkü abazalıktan kudururdum. Bu boy bir penisli biriyle ilişkiye girecek kadın bulamazsın. Hayat boyu masturbasyon yapmak istemezdim doğrusu.

• Benim penisim 22 cm çok ilişkiye girdim ama her pozisyonda yapamıyorum bununla ilgili bi konu açıp yardım isticem hatta kaslı ve yakısıklı olmama rağmen çogu kız arkadaşım benden kaçıyor Üstelik çokta geç boşalıyorum yani her kadının istediği gibi

• wooooooow

• yok artık. eldekiyle idare edebilmek en iyisi. çok da küçük olmadıktan sonra ebatı kimin umurunda...

• burdaki büyüklük küçüklük ortalama kavramları nesnel degil ama

• ben şahsen istemem. benimki 18 ama 14-15 olmasını isterdim. çünkü küçük olunca sertleşmesi daha kolay. yaşım 22, daha fazla büyümez inş. 40 ımdan sonra hap kullanmak istemiyorum. kadınlar da istememeli, çünkü 34 cm in sertleşebilmesi için hem çok çekici olmanız lazım, hem de müthiş oral yapabilmeniz lazım. bi de ilişkide yine yumuşar her 3-5 dk da bir. bide yani 25 falan tamam da yapılı kızlar için, 34 ü nereye alacaksın?

• etik değil..

• uzun olursa hepsi girmez, hepsi girmezse haliyle testislerin çıkardığı şakırtıdan mahrum kalınacak ...

• nekadar çok hepsi girmesi merakınız var, tabi alışkanlık lüçük oldugundan hepsi giriyor mecburen :)

• kendi adıma şakırtı sesi beni cezbediyor mühim olan iki tarafında zevk alması bi tarafın zevk bi tarafın acı değil 34 e sahip olsaydım yine köklerdim bilmem anlatabildimmi :))

• bence önemli olan uzunlugu degil işlevi :D bir kadını mutlu ediyorsam yani uzunluk felan teferruat :)

• hayattaki en saçma söz işlevi, 140 lık adamda çıksında nba de işlev göstersin. kendinizi kandırmayın

• Öncekileri Göster
    • istisna ve kendini tatmin neyse polemige gerek yok

• aynen gerek yok

• fazla uzunluk başa bela olur

• Yok istemezdim. Ne gerek var o kadara? Hepsini sokamazsam rahatlayamam :D

• destuuuuuuuuuuuuuuur

• Öncekileri Göster
    • evet kalitesizce bi yorum ve komplekslisin

• Uzatmayalım. Kompleksli olacak bir durumdada değilim.

• dünyanın en büyük penisli adamı olmak istemezdim. birincisi bu halinden gayet memnunum :)ikincisi de büyüklük bir yere kadar önemli; önemli vajinada ne kadar derine dokunduğunuz değil, kadının ruhunda ne kadar derine dokunduğunuzdur.

• neden şikayetçisiniz merak ettim?

• boyut

• Öncekileri Göster
    • ama büyük diye sorun edenler de var

• büyük diye ilşkiden korkan kızlar var

• 34cm penisim olacağına tantra ustası olayım isterim.gereksiz, kullanamadıktan sonra ne işe yarar ki?

• ya benim ki de çok büyük ilk görünce herkes korkarak bakıo sorun oluyo

• istemem tabiki onun alıcısını bulmak da sorun.

• gerek yok. herşeyin uygun olanı yeterlidir.

• "güncelleme"vajinaların yaklaşık 7-9 cm arası olduğunu düşünürsek, kızların şikayetçi olmaları ancak açgözlülükleriyle açıklanabilir :)

• Öncekileri Göster
    • 19 cm tamamen nasıl alıyorum o zaman?

• çünkü vajina esnektir, ondan... düşün ! oradan bebek çıkacak.

• ben olmak isterdimde, onu alabilecek birin bulabilirmiydim bilmem...xx

• bulurdun kesin, bi türk eminim bulur.

• biz birbirimize yetiyoruz. kalsın istemem.

• hiç gerek yok.. düşünsene aldıgın her pantolona bi paça daha diktirmek zorunda kalıcaksın :D

• istemezdim.. benimkinden memnunum ..

• penisi uzun işsiz bir adam olmaktansanormal uzunlukta ve düzgün işi olan bir adam olmak en iyisidir

• bir haftalıgına olmak isterdim.

• O kadar büyük boxer icat edilmedi:)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 7

• Kim ne yapsın onu

• Eldeki ile yetinmeyibilmek gerekir :)

• adamın vücudu iğrenç 2metrede olsa istemem :)

• vücudu düzgün olsaydı,( ünlü bir aktör gibi)

• Öncekileri Göster
    • 34 santimi alabilecegini mi idda ediyorsun :) :)

• Ya bırak nereye harika olurdu, bu seferde yok acıdı, yok hepsini nasıl alayım demeye başlayacaksın.

• o kadar uzun olması pek birşey deiştirmez.. çunku alabileceğim belli geriisine çamasırmı sericez:))

• koycan o adamı güneşe asıcan çamaşırları çok fonksiyonlu :)

• dildolar var 30 cm yapay penis demeki zarariyok

• :) +

• bizim türkler sahip olamadıklarına hep çamur atarlar,

• ben sevgilime ceza vercem dildo alcam 30 cm cünkü
      bana diyor sen benim peniste faz gecmen ben kenidne asgim oluyom o ban böyle konustu
      dildoyu alcam gösterecem kulanmayacam zate sevmem öyle soguk yapay seyi

• Vücudu kötü böyleyken uzun olsa ne yazar. Derinlik aynı olunca istediği kadar uzasın bir kısmı dişarda kalıcak niye istesinler okadar uzununu.

• hayranı oldugun aktör olsa bu

• Öncekileri Göster
    • harıkasın

• haklısın

• bu tipten o kadar penis nerden çıktı ya

• görüntü aldatıcı olabilir :) önyargılı olmamak lazım bence:)

• Öncekileri Göster
    • Çok güldüm yaaa. Nasıl bir tipten çıkması gerekiyordu? :))

• tipe bak odun gibi göbekli bişey. ben ondan bamya beklerdim demekki herşey göründüğü gibi değil :)

Yükleniyor...