• Sor
  • Bence

Düzenli bir cinsel hayat için haftada kaç kere birlikte olmak gerekir?

Erkekler istiyor ki hergün. Ama dürüst olalım, mantıklı bakalım, düzgün bir cinsel hayat için haftada kaç kez yeterlidir?

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 19

• 5 yeter

• haftada 3 yeter li olur herhalde :D

• Böyle bir gereklilik yok.. "Less is more" felsefesine katılıyorum, ne kadar az o kadar keyfli bence ; )

• Karşılıklı arzulamak ve tatmin olmaktır düzen, sayının bir önemi yok..

• En az 15 günde 1 bence.Araya daha fazla zaman girdi mi "Düzenli" cinsel hayat olmuyor gibi geliyor bana.

• bunun bi kuralı yok yani haftada 3 kez veya 5 kez diye. tamamen her çifte göre değişir bu. günde 5 kez yapanı da var, haftada 1 yapanı da. benim fikrim ise sağlıklı bir cinsel yaşam için yılda 250 - 300 kez birlikte olunmalı yönünde..

• 365 gün olduğunu düşünürsek 2 günde bir bazen hergün. çok fazlaaa.

• fazla ama kime göre?, size göre ) dediğim gibi her insanın kendine has, özgün bir tarzı; bunu da yaptığı işlere, çalışmasına yansıtma şekli farklıdır..

• beynin ve gücün yettiği sürece,seks forever.. saymayacaksın bereketi kaçar :))

• Bunun öyle sayıyla belirlenebilcek bişey olduğunu düşünmüyorum. Yeri gelir haftada 1 kez beraber olursun, yeri gelir 1 gün içinde 5-6 kez. Yer ve zaman problemi yoksa ve iki taraf da her istediğinde beraber olabiliyorsa sayıya bakmaya gerek yok zaten düzenli bir cinsel hayattır .

• 4 günde bir defa uygundur. İyi beslenmeli, vitamin içeren şeyler tüketilmeli, e vitanmini ağırlıklı.

• Her gün 1 kere... çok mu düzenli oldu bu yaaa

• 7 günlük haftalık peryotta 4 gün seviyeli düzgün bir ilişki bu yükseldikçe sonu sapıklık oluyor zaten :)

• 14

• erkekten erkeğe değişir kimisi sex e doymaz hergün yapar kimisi pek önemsemez ayda 1 ilişkiye girer ama haftada 2 3 fazla hem seni hemde sevidigni ileride sexten soğutur bazı şeyleri evlendiğin zaman tatmak daha iyidir diye düşünüyorum

• Haftayı 5 günden sayarsan bir kere 4 garanti :) 1 de pazarı eklersen eder 5 :) standart bu. karşılıklı istek arzu :)

• bence 3-4 arası değişir. durumlara baglıdır :)

• düzenli olsun kaç kere olursa olsun :)))

• en ideal cevap bu sanırım :D 7 günde 12 kez diyecekler birazdan diye korkuyorum :D

• dua et de 1 günde 12 demesinler :D

• Bunun bir cevabı yok. Tamamen ilişkinin şartlarına, kişiye göre değişir. Önemli olan iki taraftan birisinin "Aman be ikide bir tepemdesin bi git ya" ya da "ohoo kardeş gibi olduk" cümlelerinden birisini kurmamasıdır kendi kendine:) Sonrasında kendinizi nasıl hissettiğiniz ve çiftlerden birisinin tatmini dışarıda arayıp aramamasıdır düzenli, sağlıklı cinsel hayatın kriteri. Böyle sayılara takılmamak lazım.

• En az üç.

Kızlar Ne Diyor 1

• Balayından sonra haftada iki iyi gibi :)

• Haftada biri bile özleyeceksiniz o kadar söyleyeyim (: Bakmayın erkeklerin haftada 7 kez dediğini. Daha ne olduğunu bilmiyor çoğu. Bol keseden atmak kolay (: Haftada 2 kez "iyi" seks yeterlidir.

Yükleniyor...