Yatakta erkeğimi nasıl mutlu edebilirim?

ewet bir erkek yatakta neden hoşlanırr nasıl mutlu olur:)

Güncellemeler:
anall hariç millett
malesef anall harıçç ishal oldum ıyımı:D:Dallh yandım ben bugece:D

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• koskocaman bir futbol sahası düşün ve sadece ceza sahası içinde olma tüm sahayı kullanmalısın ki güzel asistler verebilesin:)

Erkekler Ne Diyor 30

• Bunun 100 lerce yolu var, Hangisinden Başlasam Bilmiyorumki.

• sınırlar koyma :D sınırsız olsun her şey :D

• Hersey serbest de aklı gider o anda

• Belki yatakta sevmiyordur.Onu tanımaya çalış nelerden hoşlandığını öğren... Doğru zaman ve doğru yerde ol... Gizemli, bakımlı ve şehvetli ol. Baskıcı olma, özgür bırak

• Penis ve testislerine dokunun,sıvazlayın. Penisi sıkı kavrayin okşayin,biraz da oral….

• Erkeğinize zevk verirken sizde zevk aldiğinizi hissettirin...

• ellerini iyi kullan vucüdunda gezdir .yavaş hareketlerle...

• şeyinin üstüne otur rahatlarsın .:))

• bence en en en önce yatakta ceset gibi durma. bazıları ceset gibi duruyo herşeyi erkekten bekliyo bu çok itici. onun dışında diğer arkadaşların paylaştıklarını uygulayabilirsin. kolay gelsin :)

• inle çıglık at rol yap :D akih koh koh koh koh koh koh koh koh koh koh koh

• bi kadın böyle bana akih koh koh koh desin boğar öldürürüm. :D o nasıl bi mimik öyle yaw:D

• o kadin yaparsa erkek yapınca çok sexi oluyormuş :D

• akihh koh kohh =) çpk iyimiş adam hayırdır uyudunda horlamaya başladın galiba derse :)

• muahbbet b.oka mı sarıyo ne?

• :S sanırım ewet yandım ben yaaa:(((

• sen mutlu olduğunu belli et yeter

• bol bol göz teması

• kız arkadaşımın tum vucudu mu küçük öpücüklerle öpüp bana dokunması ve açık saçık şeyle söyleyip çıplak dizime oturması

• oral tek geçerim..

• oral dene derim.Bence erkek için büyük bir zevk.En az 2 kat hoşlanması artacaktır.

• senin işin zor.

• Erkeğinizin isteklerini yapmanız yeterli olacaktır.

• söyle mutlu olurutanmayi birak, herseyi dogalligina birak poponu dönüp yatma zevk almaya bak oysa hayat cok kisa

• Fuck me harder diye bağır :)))

• nelerden hoşlandığını sapta gözlemle ona göre hareket et

• sihirli parmaklarınla çok bastırmadan boynundan başla her yere in :)

• yatakta panter gibi olacaksın. beyninle onu hisettiğini hissettireceksin. sıcaklığını belli edeceksin. dışarda olmadığın kadar erkeğine o... luk yapacaksın:)

• Dilini iyi Kullan Ve güzel Sesler çıkart Zaten birazda güzelsen Mutlu Olmayacak erkek tanımam .

• rusca konus sevgilin turkse tamamdir...

• Hahaha

• Öncekileri Göster
    • şaka yapıyosun sanırım etmus :) her türk erkeği rus sevmezki

• cogu sevdigini iddia ettigi icin soyledim zaten :D sevmeyen azinlik da rus taklidine guleceginden her kosulda yatakta mutluluk hahaha

• ağzına 1 adet at gemi ver.sen de 1 adet kırbaç al eline. şahsı 90 derecelik konuma getirdikten sonra atla üstüne. kişnedikçe ver kırbacı

• muamele sağlam olmalı :))

• tam bir f.h.ş.e gibi ol delirecektir:)

• :D:D

• Aç ağzını yum gözünü :) Bence buraya cevap yazan ve yazacak olan herkesten daha iyi biliyorsun bir erkeğin yatakta nasıl mutlu edileceğini yeme bizi ayak üstü

• hadi nen:d

• Öncekileri Göster
    • Hayır böyle deme kızlar sıçmaz osurmaz osursa da kokmaz :D

• :D

• senin yeteneğine bağlı tamamen

• yatenek sıfır abii tüyoo ver tüyoo:D

• mesaj at

Kızlar Ne Diyor 4

• allah'm ne gunlere kaldık ya benim erkegim benle sadece yatakta mutlu olacaksa hiç olmasın

• Yatakta erkeğini mutlu etmenin yolu; mutfakta aşçı, sokakta hanfendi ve okeye dördüncü olmaktan geçer yeğenim.

• rosam birileri bizi eksilemis <3 =(

• Öncekileri Göster
    • kızlar bılmıyorum ama şu anda herkesı artılıyorum:S kım yapmıs yaff

• :((((((((((((((88888888888

• çok genel bir soru.Sınırlandırmanda yarar var .Aksi halde sıkıcı yararsız cevaplar gelir şu an yazdığım gibi.

• saol canım guncelleme gectım:)

• Öncekileri Göster
    • yok yaa öyle yapma.itici bişey.yatakta yapma öncesinde konuşma eksikliğinden kaynaklanıyor.akşam başbaşayken konuş.yatakta konuşma yada sonraya bırak.Sakıncalı.

• deneyim çok fazla .):) baksana :)

• nefes alsan yeter. geri kalan her şey için kese kağıdı var ne de olsa.

• sen ne realist bir ablasın be :D

• kolaycı bi insanım ben:)

Yükleniyor...