Türk kızlarının mı cinsel performansı yüksek, Rus kızlarının mı?

Türk kızlarınmı cinsel performansı yüksek - Rus kızlarınınmı?Ne düşünüyorsunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bizim kızlara cinsellik öcü gibi anlatılıp baskı içinde yaşadıklarınıda düşünmek gerekiyo. tabi birde rus erkeklerinin kadınlara degervermediği için o kadınların daha mükemmele erişme cabalarınıda.sonuc rus kızları tabiki ama bu adilane bir karşılaştırma değil.rus hatunlarıda cek kızlarla karşılaştır cekler daha önde emin ol.

• Eyvallah bro

Kızlar Ne Diyor 4

• rus kızlarıdır çünkü mide denen bişi yok onlarda herkesle her turlu fantazıyı yasar :D

• yokya ben istemem onlarla ilişkı yaşamadımda yaşamamda cinsel ilişkiden sonra gusel almayan adetli iken bıle sevişen pis kız istemem

• kisiden kisiye degisir

• herkes o kadar rus kızıyla içli dışlı oldu diyorsun yani ? bak sen :)

• sanırım öyle ben dışında bunların

• genelleme yapılmycak bir konu

Erkekler Ne Diyor 12

• işini bilene denk gelmek lazım

• Rus kızı yatakta daha iyi hem de açıkara

• işini bilen bir türk kızına denk gel bakalım bu soruyu sorabilcek misin bir daha :D

• kou sadece performans değil kimle ne yaptığın,benim tercihim türk kızları...

• cinsel performans milliyete göre değişmez ki.ne türk kızları var ruslara değişmeyeceğim

• Sadece parayı düşünen ama yatakta yiyip bitiren rus kızı yerine Sadece sevgiyi düşünen türk kızını tercih ederim

• türk kızı favorım benım benım seviştıgım evlendıgım dır

• Kızların performansı erkeklerin onları ne kadar azdırabildiğine bağlı,hangi milletten olduğuna değil ;)

• tecrübe konuşuyor:)))))))))))

• ahahaha :D

• Türk kızıdır ben cinsellik nedir bilmem gibi bir dış görünüşe sahipler :)

• bu siteden birini buldum dağ kekliği gibi çok şanslıyım başkasını tanmıyorum şuan.

• Türk kızı candır.

• türk kızları cinselliğe yasak ve sapıklık çerçevesinde baktıkları için karşılaştırma yapılamaz bile...

Yükleniyor...