Surata boşalma anında ne hissediyorsunuz?

Sorum bayanlara. Suratınıza boşalındığında ne hissediyorsunuz? Yani o anı tarif edebilir misiniz? İğrenme falan oluyor mu mesela? Nasıl pozisyon alıyorsunuz? Gözlerinizi kapıyor musunuz? İş bittikten sonra yutma falan oluyor mu?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Buna izin vermezdim. Çünkü bunda da bilinç altı aramak gerek.. kadını aşagılamak istemekten başka bunun ne zevki var.

• Seni yargılamıyorum.. Sadece bende merak ediyorum işte haz neden fazla diye..

• Kadın ile erkek kafa yapıları farklıdır bunu demeye çalıştım. Bizim haz aldığımız şeye siz aşağılama diyorsunuz. Aparatsınız demedim, bugüne kadar çıktığım hiçbir kadına da böyle bir muamelede bulunmadım.

• İlginç.. Haz almak fantezi dünyamız aşk meşk seks sanki biz den ayrı bir aparatmış gibi basetmiyor musnuz afallıyorum..

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 13

• mükemmel bir his,gözlerini kapa,ağzını aç

• mükemmel bi tadı var bi kaç günde bir hep ağızıma boşalltırıyorum çok ttlı

• o an tamamen onun kadını olduğumu hissediyorum. o mutlu olduğu için bende mutlu oluyorum. ama tabi her erkeğin yapabileceği bişey değil yüzüme boşalmak. önce adam olması lazım. sonrasını bana bıraksın.

• aşıksam iğrenme olmaz

• hatta eczanaeler artık cilt ilacı olarak kullanacaklarmıs

• çok güzel olur.

• @destroyer
      o tarz mekanları yıkarlar :)))

@cannn
      güzellik maskesi iyi fikir. kimse de anlamaz :)))

• gece yatarken boşalıp yüzüme maske yapayım o vakit...

• Öncekileri Göster
  • "yareppi şükür.""oh, şifa niyetine.""aha beleş protein."falan filandır heralde.

• :))

• Her ne kadar abazan sorusu gibi görünse de o amaçla sormadım, hakkaten merak etmiştim ama yorum yapan erkeklere bakıyorum da soruyla azanlar var yahu :)))

@mortuzluk
      Yorumlar için teşekkürler, komik olmuş :)))

• alex, saçmalama lütfen. şuraya iki satır geyik yaptım, saçma sapan sorularla muhattap olmak istemiyorum.

• Öncekileri Göster
  • Yapmam, yaptırmam.

• esım hayatta yuzume bosalmaz ne ben ısterım nede o ıgrenc bısıdır emınım :((

• Cok seviyorum gözlerimi kapatırım ağzım açık olur refleksle hepsini yutmak isterim.

• sende bneden çok güzel oluyor dimi.bnde çok seviyorum ama çok boşalmalı fışkırtmalı bazende kaşıkla alıyorum azıma.

• Hahahah, tadı nasıl peki :)))

• Göz refleks olarak kapanır hic mı p*rno izlemedin.

• Öncekileri Göster
  • iğrenç... acaba biri senin suratına boşalsa ne hissedersinn merak ettimmm...

• Yahu ben erkeğim neticede böyle bişi olamaz :)))

• kokusuna dayanacağımı düşünmüyorum..

• buraya nasıl geldim bilmiorum ama geldi isem okudukta,e okudu isem karalayalımda bişeyler.

Sperm ilk 40 dakika Kokusuzdur.

• İgrenç

• Erkeklerin boşalma esnasında zevk almaları bitmiştir tamamen psikolojik tatmindir ve kadına tam hakim olduğuna inanır .. ve kadınların çoğu bundan iğrenir ..psikoloji öğrencisi olarak söylüyorum

• evet tamamen psikolojik tatmin. heleki çenesinden tutup ağzını açtığın zaman 1 tek ben varım dünyada sanıyorum ))

• :)

• haklı olabilirsin katılıyorum sana +1

• Öncekileri Göster
  • izin vermeyeceğim bişey. çok iğrenç :s

Erkekler Ne Diyor 8

• bir kadın onu yaptıracak kadar aşağılanmamalı

• kalın çerçeveli gözlüklerini giydirip çatır çatır boşalıyorum oda bundan zevk alıyor, onu aşağılayıp kafasını okşuyorum. köpek gibi hissediyomuş kendini

• eyvallah hiç çekincen olmaz fantezide

• E mutluluklar size o zaman

• hoş değil yani birin aşağılar gibi bi harket

• bu senin dedigin filmlerde olur...buna saglıklı bir kadın izin vermez..izin veren çok şeyi aşmış olabilir ama hoş degil..senin suratına kadın işesin o zaman razı olurmusun.

• yazdıgım seni üzebilir ama inan hoş degil bu..böyle fantezide olmaz aslında..sapkınlık başka şey fantazi başka şey.

• İşemekle bunun ne ilgisi var anlamıyorum. Bu seksin bir parçasıdır ve bir fantezidir. Göğse, kalçaya boşalmak nasıl fantezi ise bu da öyledir. İğrenç bulanlar olabilir normal ama aşağılama değil kesinlikle.

• herkes ahlak bekçisi mi ?

• çok film izlemiş olmalısın;))

• ;))

• Filmle ne alakası var? Kendim de yaptım. Ben buranın nabzını ölçtüm sadece.

• Nasıl bir sapkınlık bu durum bu bilemedimKadin ister anlarım da erkek istiyor diye kadının istemediği birşeyi yapmak

• Zorlayın, köpek muamelesi edin diye bir yazı mı okudun acaba? Ben kadınlar ne hissediyor diye soruyorum, yaptığın yoruma bak.

• uzun uzun öpüştüğüm o güzel dudaklara ve surata boşalmadım boşalmam

• Evli misin?

Yükleniyor...