Vücudumdaki kusurlardan dolayı yatakta çok aktif oluyorum. Bunu anlamış mıdır?

Gizli Üye
vucudumda kusurlarım var . mesala biraz kilo aldım ve haliyle selülitim oldu. ve biraz kıllıyım göbek sırt tüm bacak her yeri agda yapıyorum ama kısa küçük olanlar kalıyor. ama onun dışında fiziğim harika dik gögsülerim yuvarlak kalçalarım ince belim güzel bacaklarım güzel yüzüm ve uzun saçlarım var. Sevişirken öğle ateşli istekli ve hareketli oluyorum ki sevgilimi ben yönlendiriyorum kontrol bende oluyor.loş ışıkta dans ediyor sarılıyor her yerini öpüyorum ona fırsat vermiyorum. defalarca içime girmeden boşalabiliyor . yani yaptıgım haraketler tavırlarım sözlerim nefesim penisine dokunmadan onun boşalmasını sağlıyor.içime almadan penisinin üzerine oturup ileri geri yaptığımda nefes nefese boşalıyor ki penisi sadece vajenime değer vaziyette. merak ettiğim acaba kusurlarımın farkına varmış mıdır?:)Bütün bu cabam boşa mı?
Vücudumdaki kusurlardan dolayı yatakta çok aktif oluyorum. Bunu anlamış mıdır?