Arkadan ilişki nasıl oluyor?

arkadan ilişkiye girildiğini çok duydum merak ediyorum acaba nasıl oluyor kız çok acı hissedermi bide sağlıklımı eğer sağlıklı değil ise ne gibi sağlık problemleri olur kızda

Güncellemeler:
arkadaslar yapacagimdan degil merak ettigim icin sordum O sagligimi riske atmam herseyden önce saglik gelir

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Anüse penis sokulması yoluyla ileri gidip-gelmekten ibarettir. Bazı kadınlar çok zevk aldıklarını iddia eder. Bazıları ise nefret eder. Genelde, erkek için zevkli bir fiiliyat olsa da, hem kadın hem de erkek için sağlıklı bir cinsel birleşme şekli değildir.ve böyle olsa da, bu birlikte olduğun insan ile seni ilgilendirir sadece.. Kendi aranızda bunu gerçekleştirmek, ikiniz için zevk verecek bir şey ise denersiniz.. Yani, artıları ve eksileri bunlardan ibaret kabaca.. Fazla büyütüp, çok matah bir şeymiş gibi merak etmenin anlamı pek yok..

Erkekler Ne Diyor 30

• bence hiç merak etme öyle kalsın

• Sakın deneme. Hem iğrenç, hem sağlıksız, en önemlisi caisn't

• Ortak görüş şu. Teorik olarak kalın bişey itele ve gör.Pratik olarak kesinlikle yapma.

• basur olursun.ayrıca anüs çeperin yırtılırsa ameliyatla dikmek zorunda kalırlar.

• "Kadınlarınız, sizin için bir tarladır. O halde tarlanıza dilediğiniz gibi varın ve kendiniz için ileriye hazırlık yapın. Allah'tan korkun ve bilin ki siz mutlaka O'nun huzuruna varacaksınız. Ey Muhammed, müminleri müjdele!" (Bakara Suresi :223)Cinsel ilişki çocuğun çıktığı yerden olmak şartıyla ister kadının yüzü dönük olsun size, isterse arkası, Cenab-ı Hak (C.C.) helal olan yere ekin tarlası diyor. Yani çocuk yetişen doğum olan yer, bunun dışında herhangi bir yerden varmak haramdır.Allah Resulu buyuruyor:"Kadınlara arkadan varmayınız.""Kadınlara arkadan yaklaşana lanet edilmiştir.""Allah'ın size emrettiği yerden kadınlara yanaşın."Erkeğin cinsel organının sünnet kısmı kadının arka organına sokulmasıyla bu haram işlenmiş olur.Karısının tenasül uzvunu bırakıp da livata edenlere, şiddetli tazir lazım olur.

• merak kediyi öldürür, hayvanları seven biri olarak gel sen kediyi öldürme merakını gider diyorum. :) uygun hava ve yol koşullarında ve ileri sürüş teknikleriyle gider ama merakını

• ak yolu varken b.k yolu nie ki :D :D

• Bu senin tercihin herkes bundan aynı oranda zevk almaz kimisi çok hoşlanır, kimisi az. Kimisine itici gelir, kimisi vazgeçemez. Çok merak ediyorsan deneyip tecrübe et burda anlatılanlar seni kesmez.

• merak eden ve isteyen değişik zamanlarda değişik kızlarda denedim.hepside çok mutlu oldu ve hep istediler.hem acı hemde zevk daha fazla veriyor.ama ne gerek var?

• ınsanın basına ne gelırse ya meraktan yada ...dan gelır

• yaparsan yap .dünyanın sonu değilöne göre daha çok acı verir.bu doğrusağlıklı ve normal bir yol değil ama hijyene dikkat edersen bir problem çıkmazayrıca arkadan sonra öne sokturma arka bahçede oynamak her erkeğin hoşuna gider .tabii kadının da...

• anüsün içinde sinirler var oraya erkeklik organı temas ettiğinde zevk alırsın denemem diyen kıza soktum en başta çok zor girdim ama ilerleyen günlerde delik açılmış kaslar zayıflamıştı. bence dene. Hem popon hafiften dolgun ve sertse erkeğinin çok hoşuna gider.

• he kaldıki sen bu soruyu buraya yazmışsan arkadan yemen yakındır bence:) merak etme sana pek bişey olmaz ama erkek koruyucu kullansın mikrop kapar yoksa

• ADAMIN BAŞINA YA MERAKTAN YADA ...anladın sen onu :)

• ona göre çok güzel sana göre ne gerek var olucak ne gerek var

• hem pis bi olay, hem de çok yaparsan ordaki kaslar zayıflar ve kknı tutamazsın ilerde. çok mrk ediyorsan dene, ayda 1 falan yaparsan vücut toparlar ama sürekli yaparsan ordaki kasları unut :)

• acı hissetmemek için yavaş yavaş açman lazım, hemen yapamazsın. tek parmak 2 parmak 3 parmak gibi...bu şekilde boşalanlar var, ordaki sinirler vajinayla bağlantılı ve uzun süre acısız bir şekilde yapılırsa mümkün.

• İstekliysen güzel, fena orgazm olabilirsin, yok hatır veya zorla ise ..Acı ve iğrençlik..diye tarif etmişti bir bayan..yani tamamen sana bağlı..ve Dinimizce Günahh..bilesiniz...

• ne orgazmı be sallama

• @achilleEvet bilmeden konuşanlara azcık öyleyim...Bende bilmeden konuştuğumda bana da kaba davranılmasını yadırgamam..Bilesin... :-))

• bunu merak etmeyen insan yoktur sanırım erkek olsun kadın olsun..ama kadın için çok sıkıntılar yaptıgını biliyorum..sonuçta girdigi yer kalın bagırsak...mikrobik hastalıklara yola açabilir...ansızın acı duyabilirsin...erkek için sorun olmaz ister bide...ama bayan için kalıcı sorunlar olur..caizde degil...belki çok zevk alabilirsin ama zevk alıcam diyede kalıcı rahatsızlıklar yaşamana degmez...

• merak ayrı ki olabilir..ama yapmak ayrı olmasın saglıgın için..

• sadece bundan zevk alana insanar var.özellikle bekaretini bozmak istemeyen kızlar bu yola çok başvuruyo

• valla yedın penıse baglı canım 20 ye 6 varsa o nan hastanelık olursun 12 ye 4 felansa fazla bısey hıssetmezsın

• Bu ilişki türü partnerinin penis boyutuyla ( çok kalınsa ne kadar alıştırsanız da kanamaya neden olabilir ) ve senin normalde tuvaletini ne kadar kalın yaptığınla ( oradaki kasların ne derece esnemeye alışık olduğuyla ilgili önemli bir parametre ) ilgili olarak, çok acı da verebilir, bir şey hissetmemene de neden olabilir, çok az bayandan duyduğum kadarıyla zevk de verebilir.

• Caiz'dir yapma eyleme bacım. Günah :)

• sağlıksızdır.

• alıştırarak yapılırsa çok acı çekeceğini sanmıyorum.ama acemi bir erkekle asla deneme bnce.

• uzak dur

• arkadan gel arkadankızlar fistan giyer basmadangel buradan gir içerüdevriyeler basmadan

• arkadan ilişki: malzemeler1. kayganlaştırıcı yada vazelin2. penisî olan patner3.prezervatif4.vakumlu temizlik setiönce vakum ile iyice temizle, sonra sevişmeye başla sonra vazelin sürsün küçük bir vezir parmagı ile ortamı hazırlasın, sonra penis ile yavaş yavaş (kesinlikle yavaş olsun) içeri girsingerisi performansa kalmış.

• Daha önce; bir de beni arkadan becer demesine rağmen ben denemek istemedim..

• dışkı tutamama gibi sorunlar ortaya çıkar

• Kız acı tabiki çeker.Sonuçta orası seks için değilyapmak için mutlaka kayganlaştırıcı kullanmak gerekir ve tbanyo yapılması şarttırpenis yavaşça ileri itilir bu aşamada çok acı verebilirBir kaç gün acı çekildiğini duydumBir erkek olarak denedim ne ben nede o zamanki kız arkadaşım zevk almadıkbir dahada denemem.KArar senin

• eğer uyarılmadan yapmaya kalkarsanız kaslarında sorun olur wc tutamama,acı vs.gibi sorunların olur.Hijyen yoksa mikrobik hastalıklar olabilir ve son olarak günahı var bu işin

Kızlar Ne Diyor 8

• Hak yolu varken yani...

• evet hak yolu varken .. arkadaşlar bir yaştan sonra ters ilişkinin zararları büyük olur ters ilişki sırasında sinirler zedelendiği için ileriki yaşlarda büyük tuvaletinizi tutamazsınız aynı şekilde gazınızı da bunu da bir sağlık sektörü çalışanı olarak söyleyim yol ortasında işkembeyi boşaltırsınız aman dikkat

• dene evde çok bast parmağını sokmayı dene arkadan aynı şey nasıl olsa. Zevk mevkte yok yapınca anlarsın.

• :) ParmakLa Penis Aynı Şey DeiLdir.. ParmakLa Deneyince Zevk ALIp Gerçek Bir İLişkide Denemek İster Ve DurumLar Umduğu Gibi Çıkmaya BiLir Sonra Seksten Nefret Etmeye BaşLar Tavsiye Etmem:)

• Öncekileri Göster
    • yaw merak eden kendi. öğrenmenin basit yolu.Git yap diyen mi var. Hoşuna giden yapsın bize ne.

• baş parmakla o bir mi ya aşk olsun:) arada dağlar kadar çap farkı var

• teorik olarak öğren ama asla uygulamaya geçmee!

• hem dınımızce gunah hemde saglık acısından riskli yapma etme

• prezervatif kullanır bu devirde herkes günahkar zaten zarırı olmaz

• bende cok merak edıyorum ama cesaret edıp yapamıyorum ayrıca dınımızce gunah oldugunu duymustum oyuzden cesaret edemıyorum yoksa cok merak edıyorum nasıl bır duygu

• parmakla deneyebilirsin.penis gibi olmaz ama az çok anlarsın nasıl bir his olduğunu

• Öncekileri Göster
    • evlıyım

• bence hiç deneme

• zor

• Hem sağlıksız hem günah. Arka taraftan yapmak haramdır.

• Hak yolu varken...

Yükleniyor...