• Sor
  • Bence

Sevgilimin içine boşaldım hamile kalır mı?

dün gece sevgilimin içine boşaldım kendimi tutamadım halime kalmaması için ne yapmalıyım sağolun

Güncellemeler:
bana kızmayın arkadaslar ben sevgilimi seviyorum zaten hamile kalsa bile evlenirim ama biz daha buna hazır değiliz zaten evlenicez ama hazır değiliz

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bi an once eczaneye gidip ertesi gun hapı alın ve en en ennn kısa surede içsin..

Kızlar Ne Diyor 16

• Ertesi günü hapı için henüz gecikmiş sayılmazsınız ...

• Ertesi gün denilen haplardan acilen kullandırtmalısın.

• Dua etmelisin

• Hamile kalma olasılığı az da olsa hamile kalmış olabilir ,şey yaparken hazırsınız ama iş çocuğa geldimi hazır değiliz yok ya bir halt yiyorsan delikanlı olacaksın sonuna kadar ardında duracaksın.

• bu bunye ve hormonlarla alakalı ertesı gunu hapı alsın kız belkı bı ıse yarar bundan sonra daha dıkkatlı olun bence ..

• Ayyy kalabilir valla,ertesi gün hapı,en en geç 72 saat içinde içirmen lazım o hapı,etkili olması içinde 12-24 saat arasında alması lazım...Bence kesin,kızın bünyesi,adet günü vs.biraz dengesizleşir,korkmasın...

• panik yaptırma ya o kadar kolay mı, hamile kalmak :) +

• Öncekileri Göster
    • başına gelmiş gibi konuşma :)

• Gelmiştir belki,ya da geleni görmüşümdür belli mi olur

• hiçbişey yapamazsın artık çok geç onu bastan dusunucektın.

• aferin sana çok iyi yapmışın hapı bi an önce içirin emin değilim ama iğnede var galiba

• ertesi gün hapı almadıysa hamılemı degıl mı kız mı erkekmı cocugunuz yazıver =)

• kalmaz ziyacım kalmaz

• Korunmassa kalma ihtimali yuzde 75 falan.

• türk dizisi çekmiyorsak kesin kalmaz

• kesinlikle :) +

• Öncekileri Göster
    • biz bir artıyı koyamıyoz adam bi seferde hamile bırakıyor, atcam kendimi köprüden :)

• ahaha
      .D :(( kızda kalıyor hemen

• aferım yazık kıza kalmıs olablır bıze sorcagına haydar dumene sorsan dha makbule gcerdı

• ahahahhaah mükemmelmiş+1

• Öncekileri Göster
    • Hahahaah hades :))

• ya ben link atmayi bilmiyom ya nasil atiyorsunuz

• Tutaydın kendini.

Erkekler Ne Diyor 17

• ertesi gün hapı diyecem o haplarının %70lik sapması varmış dua et kardeş baba olmak istemiyorum diye

• aferin sana...

• hemen ertesi gün hapı al eczaneden ve zaman kaybetmeden içsin.

• sen sorunu sallayıp durma, böyle güncelleyip durursan kalır

• öyle bir seferde hamile kalmaz. keskin nişancımısın sen

• ertesi gün hapı diye bişey duydun mu hiç ?

• hER İÇİNE bOSALMAYLA hEMILE kALMAZ DIYE BIR SEY VARMI ... DOLLENME 72 SAAT ICERISINDE OLUR VE DOGUM KONTROL HAPINI 72 SAAT ICERISINDE KIZ ARKADASIN ICMELIDIR.. DOL BILDIGIN CANLIDIR.. VE HAREKETLIDIR.. BU YUZDEN DOSTUM SEN ISINI GARANTIYE AL VE O HAPI ICIR :)

• Ben butun sevgililerimin icine bosaliyorum ama hamile kalmiyorlar cunku onlar yasmin le korunuyorlar sende soyle sevgiline baslasin dogum kontrol hapina ozaman rahatca bosalabilirsin

• SENIN ONLEMIN SAGLAM :))

• yani canım

• Dua etmelisin bu dk sonra

• cagdaslik buysa oleyim

• ana! gitmiş bebişim:(

• acil ertesi günü hapı almalısın...

• öyle her içine boşalmayla insan hamile kalmaz...ama kalmaz deyipte tedbiri elden bırakma..hap al ve..artık dikkat et..

• aslında hiç kimseden soruna net bir yanıt alamazsın. bunlar çok farklı şeyler hamilede kalmaya bilir. senden veya ondan dolayı farklı hormonel sorunlarda olabilir. bunu zaman gösterir boş yere şimdiden canını sıkma ama yinede arkadaşların dediğini bi yap göz ardı etme başka çaren yok çünkü. bu durum insandan insana değişir sanırım ne demek istediğimi anladın.

• yemek yedim s.çar mıyım ? gibi bir soru olmuş kendini tutamıyorsun diye birşey var mı ya ? o nasıl kendini tutup başkalarıyla birlikte olmuyor senle oluyorsa sende tutacan arkadaşım ! kendini tutacan cahilmisin internet kullanan birisin herşeyi biliyorsun o pozisyona kadar gelmişsen sen korunma yöntemi ni de bilmen lazım !

• sevgilin hemen ertesi gün hapı içebilir mesela ( norlevo )yada daha etkili çözüm istiyorsan " allahım ne olur hamile kalmasın " diye dua edebilirsin...

• ertesi gün hapı, eczaneye sor

• peki kesin içse hamile kalmaz dimi kesinmi yani?

• EVET KESIN 72 SAAT ICERISINDE DAHA DOGRUSU 48 SAAT ICERISINDE ICIRMELISINKI 72 SAAT TAMAMLANMADAN KESIN COZUME ULASASIN.. ETKI SUREASINI UNUTMA ..

• evet süre önemli, boşuna ertesi gün değil :D

• şimdiden hayırlı olsun çocuğunuz

Yükleniyor...