Penis boyunuz ne kadar?

arkadaşlar bu konu daha önce çok irdelenmiştir ama ben biraz daha spesifik birşey sormak istiyorum.Penisinizin boyu kaç cm ve kaç cm olmasını isterdiniz? (bayanlar da eşinin ya da sevgilisininkini yazsınlar)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• benim 18. ama buraya küçük olanlar yazmaz o yüzden pek sağlıklı sonuçlar vereceğini sanmıyorum sizin için :) 14-15 ten aşağısı yazmaz tahminim

Erkekler Ne Diyor 75

Kızlar Ne Diyor 14

• Kaybolmuş bulamıyorum :)

• su yasina gelmisin sordugun seylere bak. düsün ki sitenin erkekleri soruyu ciddiye alip benimkisi su kadar buyuk -kucuk diyolar..iiyy igrenc o erkekten tiksinirim

• Eşiminki 16 falan ve kalın..bana göre yani

• peki kalın çok kalın penis boyu 12 cm ise nasıl sizce şuana birlikte olduğum kadınlar aşırı kalın diyorlar ben demeden kalınlığını soruyorlardı boyu normal dediler 12 cm diye

• O değilde, sanane sevgilimizin penisinin boyundan ?

• önemli olan işlev

• bencede işlevi önemli

• o zaman artıla :)

• 18cm

• memnunmusun?

• nuray hnm boy20cmen5.5 sizi tanımayı çok isterm umarım sizde benm bu isteğime kayısız kalmazsınız

• kısa demedimki 20 yazmıssın memnunum tabiki önemli olan işlevselliği

• bi soz vardr ya meraktan ya meraktan seninde ole olms =)

• ya meraktan yada silahdan, o sözün gerçek anlamı osmanlıda silah demek.

• Yine mi bamya ulen! :((((((88

• sipariş verelim şu cm istiyorum desem gelir mi koşa koşa :D

• 21.5 cm yetermi :D:D

• Öncekileri Göster
    • nerden vereceksin siparıs

• sparişe göre penis yaratıcı :D

• ben lesbianim strapon kullaniyom partnerime 22 cm alabiliyour rahatlikla :)

• mühim olan işlev rahat ol ;)

• esiminki 17 cm sevgilimki 16 cm biraz kalinsekspartnerimki 16 cm oda bizar kalinha burada esim yasli onla tamamen sex haytim yok bitisevgilim cok uzak pek gelmiyo o yüzdede yedegim var onu sade bolon diye kulaniyom yeni tanistim ama sevgilimi cok seviyom aldatmazdim ama 3 yilda cok ynalissini gördüm o yüzdede oda hak eti

• abla erkekler karaborsaya düşcekmiş kıtlık başlamadan bir iki tane daha al kenarda dursun lazım olur ...

• Öncekileri Göster
    • 0rspulukta zirve yapmış

• naptın sen ya bir ben kalmışım vermediğin

• eşiminki 15 sevgiliminki 19

• Ahahaahahah, harika cevap :D

• Öncekileri Göster
    • vay o*

• bişiy sorcam. banada sadece cinsellik için yanaşan iş arkadaşlarım var evliyim. eşimle cinsel hayatım bozulur endişesiyle yanaşmıyorum. sen sorun yaşıyor musun eşinle.

• gerçekten daha önce hiç sorulmadığı kadar spesifik sormuşsun. tebrik ettim.

• +1 :)))

• ahahaha asdasd asdasdasd :D +1000 :D

• Sadece spesifik değil çok da kreatif olmuş ayrıca :)

Yükleniyor...