İlk defa birini bu kadar arzuluyorum.... Sizce biraz abartı mı yoksa normal mi?

Gizli Üye
sevgilimle 1 buçuk senedir ayrı şehirlerden düzenli bi ilişkiyi yürütüyoruz onu istiyorum hemde çok

Bazen pat diye öyle şeyler söylüyor ki yüreğim hop ediyor mesela benim ol demesi bile yetiyor böyle hissetmem için. Çok seviyorum. benim olsun istiyorum. Seksi bi vücudu var bunu nerde gördün diye sorarsanız, dışarıda futbol oynarken onu izliyordum baklavalarını felan gördükçe içim gidiyor. ama burda değil kendimi tatmin etmek için mastürbasyon yapıyorum ama yetmiyor onunla oral seks istiyorum sadece onu istiyorum. bazen olmadık yerde azıyorum penisinin fotoğraflarını da atmıştı bana onları gördükçe içim gidiyor neden böyle oldum ben :) ama sadece azmakla kalıyorum o yok burda :( bu düşüncelerim sizce biraz abartı mı yoksa normal mi?
İlk defa birini bu kadar arzuluyorum.... Sizce biraz abartı mı yoksa normal mi?