Zevk suyu ile hamile kalınır mı?

Gizli Üye
1 hafta önce kız arkadaşımla beraberdik. Penisim ve vajinası arasında sürtünme oldu. Ama asla girme olmadı. 2-3 gün sonra ise kız arkadaşım midesi bulandığını, kendisini hamile gibi hissettiğini söyledi.

Sitelerden araştırmış. Böyle bir ihtimal varmış. 18 yaşında henüz. Ben böyle birşey olacağına inanmıyorum. Stres yaşıyor sürekli.

Bilgisi olan yardımcı olur mu? Boşalmadım ilişki sırasında. Zevk suyu gitmiş olabilir mi?
Zevk suyu ile hamile kalınır mı?