Zevk suyu ile hamile kalınır mı?

1 hafta önce kız arkadaşımla beraberdik. Penisim ve vajinası arasında sürtünme oldu. Ama asla girme olmadı. 2-3 gün sonra ise kız arkadaşım midesi bulandığını, kendisini hamile gibi hissettiğini söyledi. Sitelerden araştırmış. Böyle bir ihtimal varmış. 18 yaşında henüz. Ben böyle birşey olacağına inanmıyorum. Stres yaşıyor sürekli. Bilgisi olan yardımcı olur mu? Boşalmadım ilişki sırasında. Zevk suyu gitmiş olabilir mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• mide bulantısı birinci aydan sonra başlar, yani midesi bulanıyorsa da bu hamilelikten değildir. kendisine önerim, bu derece korkuyorsa böyle işlere hiç girişmemesi, ya da yaşamak istiyorsa önlemini alıp dürüstçe yaşaması. en azından yersiz korkularını ortadan kaldırmış olur...

• Korkuları zaten tamamen yersiz. Bunu ona da söyledim böyle birşey olamaz diye. Yinede stres yapıyor. İçini rahatlatmam lazım ne yapmam gerekiyor?

• link

şu anki durumu düzeltmek için bunu okutabilirsin. bunun dışında cinsel eğitim üzerine bir şeyler okusa yararlı olacak sanırım, pek bir bilgisi yok gibi. bir de bu kadar kaygılanıyorsa, bünyesine uygun bir doğum kontrol hapı kullansın...

Kızlar Ne Diyor 5

• bu şekilde hamile kalanlar var evet ama bu 2 3 günde mide bulantısı olarak geri dönmez.daha uzun sürede olacak şeylerden bahsediyoruz

• Saçmalıyor kız arkadaşın.ALLAH bilir ne yedi de dokundu o da ilişki olmasa da bişeyler yaşadınız ya hemen hamileyim korkusu yaşamaya başladı.

• yok o kafasında kurmuş psikolojik zaten teste yapmışsınız takmayın yok öyle bişey

• Kız hamile ;)çocugun adınıda hell_in_hell koyunsonrada en yakın cami avlusuna bırakınkızın babası duysun kızı öldürsün sonra gökten 3 elma düşsün 3 ünüde ben yiyeyim baktım pazarda 2.5 lira idi almadımlifli gıdalar...of neyse ya bak dostum kız hamile falan değilben nerden mi biliyorum ben aslında bir hamilelik testi programıyım senden gelen frekanslarda bana şutun direkten dönmüş oldugunu gösteriyorönündeki maçlara iyi bak ;) anlarsın ya...

• meninin akması için boşalmana gerek yok.. kadının yumurtalıkları onu bir vakum gibi çekecektir senden.. hamile de kalmış olabilir sters de yapıyo olabilir.. eczaneden bir test alıp neden denemiyorsunuz

• denedik negatif çıktı

• Öncekileri Göster
    • bn baya sonra boşaldım. boşalmadan önce zevk suyu akmıştır diye düşünüyo o. bana kalsa tabiki göğsüne akıtırım

• iice derıne ındıniz konu dısı sapık muhabbetleri ne seviyor bizim türkler

Erkekler Ne Diyor 5

• Hamile gibi hissetmek :) hehehehehe alem bunlar ya :) hamile gibi nasıl hissediliyormuş acaba :) ofiste de iş kilitlediler mi tebrikler nur topu gibi oğlun oldu diyorlar :)

• dostum mide bulantısı olur ama yaptığı stresten kaynaklanmaktadır. bence senin ve onun içinin rahatlaması için özel polikliniklerde kan tahlili ile gebelik testi yapıyolar fiyatıda 10 tl bukadar kendini kaşmaya gerek yok yani testi yaptır geç bence...

• İçine sokmadan nasıl sex yaptın ilginç doğrusu. Hamile değildir. Arada prezervatif dediğimiz lastikleri kullanmayı da dene.

• Sex yaptığımı nerden çıkardın ki? Sürtünme oldu diyorum sadece prezervatif kullandırıcak bir durum olmadı

• Prezarvatif kullanmayı gerektirecek durum olmuş, Kız arkadaşının stres yaşaması gibi mesela. Kullansaydın hiç biri olmayacaktı

• ama herkez prezervatif kullanamaz ki.. hem kız arkadsını da zorla yatağa atmamiş.. sonuç itibariylede testini de yaptırmıs daha ne olsun kii.. ben sadece ne istediğini bilmeyen bayanlara çok kızıyorum..

• ah be güzel kardeşim şu pipi muşambalarından kullansana sürtünme yoluyla yapsanız bile kaza kurşununa gider tedbiri elden bırakmayın her ihtimale karşı

• hahahahahaha pipi musambası :D:D:D:D:D:D

• bazen milyonda bir de olsa zevk suyuna sperm karisabiliyor oldugu soylenir. ama o kadar kolay hamile kalmasi da zor. ayrica kusura bakma da 1 haftalik hamilelik zaten belirti gostermez ki birak mide bulantisi 2. ayda asil baslar. :) stresten buyuk ihtimalle

• Yorumun için tşk

• bence sevgilin sacmalamis korkudan. hemen mide bulanmasi vb olmuyor :) bir de artik ders olsun kimseye guvenme sen kendin korun tam iliski olmasa bile.

Yükleniyor...