• Sor
  • Bence

Bugüne kadar izlediğiniz en iyi +18 filmler neler?

bugüne kadar izlediğiniz en iyi +18 filmler neler?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Daha siz doğmamıştınız. 80 li yılların başındaydı. Annem çarşıya alışverişe yollardı beni. Ben de alacağım şeyleri ya eksik gram alarak, ya da fiyatını biraz fazla söyleyerek alışveriş parasından para arttırırdım kendime. O para ile alışverişe giderken daha ellerim boşken seks filmi oynatan sinemaya gider ve masturbasyon yapardım. Alışverişe sonra çıkardım. Sanırım orta son veya lise bir falan gibi bir yaştaydım. Sinemada "Kapak Kızı" diye bir film oynuyordu. Filmin bir sahnesinde kötü adamlar kapak kızını ormanda sıkıştırıp üzeri yırtılmalı bir kovalamacadan sonra yakalayıp tecavüz ettiler. İşte o tecavüz sahnesini ve filmdeki kapak kızını oynayan aktrisin tecavüze uğradığı anlardaki yüz ifadelerini yaşım 45 olmasına rağmen hala hatırlıyorum. Sanırım benim seyrettiğim en iyi çekilmiş 18+ film ve sahne buydu. Yaklaşık 36 senedir unutmamışım.

• sen 9 yasında ilkokula die cıkıp liseye mi gidiyodun...

• Hayır benim 9 yaşında olduğumu nereden çıkarttın ki? Ben su an 45 yaşındayım. 80 li yılların başında da 14-15 civarıydım. İlkokula diye çıkıp liseye gitmek ne demek. Yazımı okumamışsın. Alışverişe diye çıkıp sinemaya gidiyordum.

Erkekler Ne Diyor 25

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...