• Sor
  • Bence

Seks yaparken sizin için olmazsa olmaz dediğiniz şeyler nedir?

Seks yaparken sizin için olmazsa olmaz dediğiniz şeyler nedir?Anal seks mi, oral seks mi, vajinal seks mi, ön sevişme mi ya da seks pozisyonlar mı, argo konuşmak mı, partnerizin canını yakmak mı? Kısaca seks yaparken ben bunu yapmazsam olmaz dediğiniz nedir ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• anal sex i sevmem, tavsiye de etmem, ciddi bir temizlik işlemi gerektirir ve uzun vadede hastalıkları ve tedavileri zordur. Anüsün cinsellikte elbette önemli yeri var ama bir cm iç kısmı artık iç organdır. O nedenle dikkatli olmayı öneririm.karşılıklı oral sex vazgeçilmezimdiryüz üstü uzatıp, arkadan vajinaya giriş ve bu esnada dudak dudağa vahşice öpüşmek deli bir zevk verir...Partnerin canını yakmayı o böyle şeylerden hoşlanmıyorsa yapmamak gerekir.Anal sex için de bu önemli.Yoksa sevginiz azalır...

Erkekler Ne Diyor 21

• oral seks kesinlikle olmalı ama tabiki önsevişme olcak önce öpüşmek atlanmamalı:))

• okşamak ve koklamak sarılmak.

• bence zevk suyu olmassa olmaz

• Bence kesinlikle ayak fetişi olmalı.

• sırasıyla ön sevişme,oral,vajinal ve en sonunda tabiki anal

• temizlik

• dil ve dudak tatmini olmayan sex yavan kalır bence...

• e-hepsi...ama favorim oral yapmak...

• kesinlikle ön sevişme eğer partnerim kabul ediyorsa oral sex daha sonrasında kucak pozisyonu... sanırım yeterli

• dil ucuyla boynuna dokunuşlar yapmak kulağa ulaşıp, kulak memesini emmek / yine dokunmak

• oral sex ;)

• Anal seks suan moda oldu :) Kızlık korkusu olup ama merak eden herkes bu yöntemi deniyor tabi azgın erkeklerdee bunu uyguluyor.Partnerin zevk almadan bir insan nasıl zevk alır ? Ben bunu yapamıyorum karşılıklı zevk almalısın..Oral seks ön sevişmedee olabilir bence ama karsılıklı o an sende onu tatmin etmelisin ve ne kadar cok zevk verirsen o an okadar cok zevk alırsın...vajinal seks olması gereken en dogal yöntem...ön sevişme olmadan yapılan seksde mastürbasyondan farklı yok bencee..pozisyon ise kesinlikle cok önemli zevkin doruklarındaa kesinliklee gözz gözee ve vücudun kompile teması sağlanmalı...argo konusmakkk iğrenc :) nasıl bir zevk türüdür bilmem can yakmak zaten anal ilişkide düşündüğüm gibi :)

• tutkudur ve önsevişme

• 69 :)))

• hic yapmamislar nasil belli

• şahsen ne demeye çalıştın anlamadım? ya da yorum neden benim cevabıma onu da anlamadım?

• sadece bedenin değil ruhununda orgazm olacağı her şeyi yapabilirsin, ama olmazsa olmazın cevabı şudur ; kesinlikle hijyen, temizlik olmadan sexin tadı olmaz çünkü

• valla olmazsa olmazım yoktur seks sırasında iki tarafta tatmin olduktan sonraama boşalmaya yakın baya bi daha sert olurum sert davranırm o çok zevkli oluyo :D

• Nasıl mesela ?

• mesela daha hızlı gidip gelirm daha sert bi şekilde ellerimde eğer gögüsündeyse daha fazla sıkarım vs vs gibi

• saydiklarin seksin her zaman parcasi ama hafif isiriklara bayiliyorum ben

• Al benden de o kadar :))

• ö sevişme ve vajinal sex zaten kalıplaşmıştır, olmadığı zaman sex yapmış olmuyoruz. Oral sex ve değişik pozisyonlar olmazsa olmazımdır. Argo pek kullanmam zaten .

• oral seks

• hepsi olmalı bence hiçbişey eksik olmamalı

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...