Bir kızın seks istediği nasıl anlaşılır?

bir kızın sex istediği nasıl anlaşılır herhangi bir değişiklik olurmu yada içlerinemi atarlar

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

• Temas halindeyse,

Dudaklarını ısırıyorsa

Seks temalı espiriler yapıyorsa

0|1
    0|0
    • aslında evet. alt metinleri okuyabilen için...

• ya dudakları kuruduğu için ısırmışsa bizde yanlış anlayıp kemerimizi gevşetirsek olacakları tahmin edebiliyor musun.

• Kuruduğunda yalar ısırmaz ama dilini çok fazla göstermeye başladıysa da istiyordur.

Kızlar Ne Diyor 7

• dodilemeye baslar

0|1
    0|0
  • zor anlarsın. Öncesinde birliktelik yaşadıysa hatun bi şekilde ama yaşamayan hatun hayatta belli etmez hatta kendide istediğinin farkında değildir. Birliktelik yaşayan zaten istiyorsa mesaj alırsın.

0|0
    0|0
  • agzından salya akar

0|2
    0|0
  • Öpüşürken boynuna dogru devam ederse..

0|0
    0|0
  • ben şuan çok istiyorum ama partnerim yok olsada söylemezdim zaten içimde kalıyo

0|3
    0|1
    • ah yazık yanıyoo kız ya

• İstanbul'daysan mesaj atabilir misin :P

• seks yapmak ayıp birşey değil seks kasların ve vucudu sterst ve gerinlik konusundan uzaklaştırır ve rahtlamasına neden olur. Tabı bunu abartmamak koşuluyla. Tek bir partner seçip hep onunla seks yapmak daha sağlıklı olur.

• yatakta yanasırsa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence her türlü duygunun en yalansız ifade edildiği gözlerden anlaşılır...

0|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Erkek abazaysa ki,sakin türk erkeğinin hiç sakin olduğunu görmedim kızın gülmesini bile yanlış anlar. Burada yazılacaklar da seni yanıltabilir.

0|1
    0|0
  • gelip kucagna oturdugunda anlarsın .

0|0
    0|1
  • kızlar kendilerinden örnek verirse doğru cevap olabilir bence

0|1
    0|0
  • bakısıp dokunuyorsa ordan anlarsın bide durusları bile degisiyo nedense daha sexi mi olmaya calısıyorlar yada icleriden geleni yansıtamadıkları icinmi tam bilmeiyorum :)

0|0
    0|0
  • konuşma tarzından ve bakışlarından. ne konusmak istiyor ne konusuyor sık sık yüzüne ve vücuduna bakarsa özellikle dudaklarına bakarsa seks istiyor demektir.

1|1
    0|0
    • Erkek yaklaştığında gözlerinin içi parlayıp geri cevirmiyorsa kız bir şeyler istiyordur demişti erkek arkadaşım

• teşekkürler,yazdım bunu aklıma :)))

• çiftleşme zamanı abuk subuk nidalar çıkarırlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...