• Sor
  • Bence

Bir kızın seks istediği nasıl anlaşılır?

bir kızın sex istediği nasıl anlaşılır herhangi bir değişiklik olurmu yada içlerinemi atarlar

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Temas halindeyse,Dudaklarını ısırıyorsaSeks temalı espiriler yapıyorsa

• aslında evet. alt metinleri okuyabilen için...

• Öncekileri Göster
    • ya dudakları kuruduğu için ısırmışsa bizde yanlış anlayıp kemerimizi gevşetirsek olacakları tahmin edebiliyor musun.

• Kuruduğunda yalar ısırmaz ama dilini çok fazla göstermeye başladıysa da istiyordur.

Kızlar Ne Diyor 7

• dodilemeye baslar

• zor anlarsın. Öncesinde birliktelik yaşadıysa hatun bi şekilde ama yaşamayan hatun hayatta belli etmez hatta kendide istediğinin farkında değildir. Birliktelik yaşayan zaten istiyorsa mesaj alırsın.

• agzından salya akar

• Öfff çok kötüydü :)

• hani ağız değil de daha aşağıdan sanki

• aa bunu böyle kudurmuş gibi hiç görmedim salyası akanı :D

• Öpüşürken boynuna dogru devam ederse..

• ben şuan çok istiyorum ama partnerim yok olsada söylemezdim zaten içimde kalıyo

• ah yazık yanıyoo kız ya

• Öncekileri Göster
    • kendine yazık ediyorsun

• 14gün

İstanbul'daysan mesaj atabilir misin :P

• yatakta yanasırsa

• vuyyyy bu ne

• yatağa girmeden anlaşılacak ipuçları.yatağa grdikten sonra gerisi gelir zaten.:))

• yatağa girdikten sonra o istemesede olur zaten iş kopmuş

Erkekler Ne Diyor 8

• Erkek abazaysa ki,sakin türk erkeğinin hiç sakin olduğunu görmedim kızın gülmesini bile yanlış anlar. Burada yazılacaklar da seni yanıltabilir.

• Bence her türlü duygunun en yalansız ifade edildiği gözlerden anlaşılır...

• gelip kucagna oturdugunda anlarsın .

• çiftleşme zamanı abuk subuk nidalar çıkarırlar

• bakısıp dokunuyorsa ordan anlarsın bide durusları bile degisiyo nedense daha sexi mi olmaya calısıyorlar yada icleriden geleni yansıtamadıkları icinmi tam bilmeiyorum :)

• kızlar kendilerinden örnek verirse doğru cevap olabilir bence

• konuşma tarzından ve bakışlarından. ne konusmak istiyor ne konusuyor sık sık yüzüne ve vücuduna bakarsa özellikle dudaklarına bakarsa seks istiyor demektir.

• Erkek yaklaştığında gözlerinin içi parlayıp geri cevirmiyorsa kız bir şeyler istiyordur demişti erkek arkadaşım

• teşekkürler,yazdım bunu aklıma :)))

Yükleniyor...