Anal seks öncesi nasıl bir temizlik yapılabilir?

arkadaşlar öncelikle belrtiyorum; evliyim. eşimle anal yoldan ilişki yaşamak istiyoruz fakat iyi bir temizlik nasıl yapılır hiç yapan var mı?ne olrsa olsun 6 senelik eşimde olsa ilişki sırasında penisine dışkı bulandırp midesini bulandırmak istemem.nasıl, ne tür bir temizlik yapılabilir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• şimdi bu yazdıklarımı sabırla oku ilk önce yapılacak olan tuvalete çıkman gerek iyice bağırsaklar hafifletilmeli yanı sıç sıçabildiğin kadar sabılı olacaksın daha sonra banyo fıskıyesinin baş kısmını aynı vida söker gibi sök küvet varsa sıcak suda bir 10 dk gevşe yoksa leğene otur oda olur şimdi söktüğün fıkıye horumunu gevşeyen deliğe daya biraz içeri aksın sonra ıkınarak çıkar 4 veya 8 defa tekrarla bağısağa salacağın su ne sıcak ne soğuk olacak vucut ısın kadar olsun yeter sonra eşinle olan kısma geldik varsa bebe yağı yer yerini bir güzel yağlat eşine sende onu yağla o yağlarken makatına yağlı parmak sokarak deliğin kasma olayını alıştırsın bir parmağa alışan makata ikinci parmak alıştı 3 parmak iyice alışırsa artık penis rahat rahat girer ama şunu bil eşin kendisi için condom takarsa sağlıken iyi eder yok 1 kereden bii olmaz derse bilemem anlamadığın bir donu varsa sor anlatayım uzun uzun maksat bilgilendirmek benim için bir şey yapılacaksa en rahatı olmalıdır.

• ne demek sana rahat olman için yazdım rahatsız ettiğim yani argosal olabilir şimdiden özür dilerim nihayetinde konu + 18

• çok iyi bir bilgilendirme oldu. en iyi cevap! çok teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 16

• götüne honi sok içine çamaşır suyu dök sonra ayağa kalk kendini kas dışarı akmasın kalçalarını iyice salla içini temizlesin sonra o çamaşır suyunu sıç oldumu

• en iyi yöntem en iyi cevap veren arkadaşın yöntemi dene bence de bende onu yazacaktım ama o yazmış :)

• Afedersiniz ama,HAK YOLU VARKEN NEDEN B*K YLUNA DALIYORSUNUZ ?ALLAH katında çok çok günah bir şey bunu duymuşsunuz, ve farkındasınızdır umarım...

• Gay arkadaslar bu konuda uzman denk gelırse ıyı bır cevap alırsın sex guzeldır sınırsız olunca :))))bırak eşin dusunsun

• Lavman la bir güzel temizlemelisin ayriyetten yemek de yememelisin fazla öncesinde bir güzel tuvaletini yapmalısın taharetlenmelisin unutma ne kadar krem kullansanda acıyacaktır biraz eşin anüsü bir güzel ıslatsın yalasın bir güzel gevşetsin parmağına kayganlaştırıcı sürüp girip girip çıksın ki canın yanmasın prezervatif kullanılmalı penetrasyon için partnerin yüzüstü yatması ya da domalması sık kullanılan pozisyonlar olmasına rağmen ben, partnerimin yan yatarak memeleri ve yüzünün bana dönük olmasını tercih ediyorum. Unutulmamalı bu cinsel bir aktivite görülmemeli öncesinde veya sonrasında vajinal seks yapılmalı.

• Burdaki kimseye düşmez kız size temizlik açısından soru sormuş lafı oraya buraya çeken embesiller laf olsun diye yorum yapmayın. Ayrıca günah münah diyenler kuranı kerimde Bakara 223. ayette '' Eşleriniz sizin nesil yetiştiren tarlanızdır. Tarlanıza dilediğiniz şekilde varın'' demiyor mu ee niye günah oluyormuş çok bilmişler. Sen böyle şeylere takılma eczaneye git lavman al ayrıca kesinlikle prezervatif kullanın.

• vajinadan yetişiyorsa neden dilediğiniz şekilde varın diyor evirin çevirin ayeti kendinize uyarlayın oh anasını satıyım

• nesil göttenmi yetişiyor,yanlış bilgilendirme insanları

• Ayette ne yazıyorsa ben onu söyledim, insanlara haram diyerek onların cinsel hayatını kısıtlayamazsınız ki ayette dilediğiniz şekilde varın diyor. Ee onlarda dilediği şekilde varıyor neden rahatsız oldunuz ki ?

• Öncekileri Göster
  • arkadaş olarak ekle anlatayım

• eczaneden lavman al dene plastık eldivende alabilinelin kırlenmesin diye ve kondom da kullanabilirsiniz anal için

• Anal seks yapmayı eşin mi istiyor yoksa sen mi istiyorsun?

• eczaneye git lavma al ilişkiye girmeden bir gün önce uygula canım

• nikahlı karını götten s*kmek çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk günah lan

• Onu bitirdiniz sira arkaya mi geldi?

• Eczaneye gidip lavman alıp uygulayacaksın. yoksa temizlenmez. domates kabuğunu bulur eşin.

• size-23 zaten benim söyleme gerek kalmadığını ima ediyor onunda dediği gibi kesinlikle su haricinde hatta akşam değil öğleden itibaren bunları yapmaya başla.

• abi mide bulansın istemem de pilav felan yemesin ne yerse yesin Iğğ iğrenç ötesi olıyor domates kabuğuna can kurban

• Burada anlatabileceğimi sanmıyorum. :)

• gece olacaksa kesinlikle akşam birşey yeme ve midenin rahat oldugundan emin ol bol su içmende yarar var

Kızlar Ne Diyor 6

• sonuçta anal ilişki günah olan birşey ama illa ben yaparım diyorsan bir lahman olıp onunla temizleyebilirsin içini

• Anal hiç güzel birşey değil .Vazgeçin .

• Önce sıç...Sonra 2 gün bişey yeme geç aletin başına...

• kendi eşin olsa bile günah anal

• sn istesende ıstemesen pislik bulasıyor ama esının tıksınıcegını sanmıyorum ınsanlık halı sonucun ama sen nasıl dayanıcan problem orda canın asırı yanıyor

• büyük harfle EVLİYİM Yazılınca anala olan yaklaşım değişecek mi? sağlıksızsa sağlıklı mı denilecek?

• ama canım anal her ne olursa olsun bekara da- evliye de sağlıksız. şimdi sağlıksız bir şeyi nasıl tavsiye etsinler ki. evli olunca da haramlığı değişmiyor.

• hayır!
      burda ileri geri yorumlar yapılıyor!
      daha evlenmeden ilişki yapıp ilişki yaşayan insanlar var! onlara yaklaşılan gibi ön yargıyla yaklaşamaz kimse! belirtttim bende.
      anlatabildim mi?

Yükleniyor...