Anal seks öncesi nasıl bir temizlik yapılabilir?

arkadaşlar öncelikle belrtiyorum; evliyim. eşimle anal yoldan ilişki yaşamak istiyoruz fakat iyi bir temizlik nasıl yapılır hiç yapan var mı? ne... Daha Fazla

En İyi Görüş

• şimdi bu yazdıklarımı sabırla oku ilk önce yapılacak olan tuvalete çıkman gerek iyice bağırsaklar hafifletilmeli yanı sıç sıçabildiğin kadar sabılı olacaksın daha sonra banyo fıskıyesinin baş kısmını aynı vida söker gibi sök küvet varsa sıcak suda bir 10 dk gevşe yoksa leğene otur oda olur şimdi söktüğün fıkıye horumunu gevşeyen deliğe daya biraz içeri aksın sonra ıkınarak çıkar 4 veya 8 defa tekrarla bağısağa salacağın su ne sıcak ne soğuk olacak vucut ısın kadar olsun yeter sonra eşinle olan kısma geldik varsa bebe yağı yer yerini bir güzel yağlat eşine sende onu yağla o yağlarken makatına yağlı parmak sokarak deliğin kasma olayını alıştırsın bir parmağa alışan makata ikinci parmak alıştı 3 parmak iyice alışırsa artık penis rahat rahat girer ama şunu bil eşin kendisi için condom takarsa sağlıken iyi eder yok 1 kereden bii olmaz derse bilemem anlamadığın bir donu varsa sor anlatayım uzun uzun maksat bilgilendirmek benim için bir şey yapılacaksa en rahatı olmalıdır.

• çok iyi bir bilgilendirme oldu. en iyi cevap! çok teşekkür ederim :)

• ne demek sana rahat olman için yazdım rahatsız ettiğim yani argosal olabilir şimdiden özür dilerim nihayetinde konu + 18