• Sor
  • Bence

Erkekler neden vajinanın içine boşalmak ister?

Erkekler neden vajinanın içine boşalmak ister? Erkekler neden vajinanın içine boşalmak ister?

En İyi Görüş

• asıl konu içine boşalmadaki sebeb unsuru şu o sıcaklık ve kayganlik hissi insanda içine boşalma hissi içine sokuyo istem dışı fakat buna alışılıra boşalma dışada olabilir gelelim görselliğe vajinada sızan meni erkekler için ben dahil süper bir konu helede jajina kasılıp kasılıp dışarı çıkarıyosa bu manzara paha biçilemez diyebilirim prezevatife karşıyım tabi hap ve şu hormon ilaç ve uygulamalarınada karşıyım geriye iki yöntem kalıyo korunmasız ya dışa ya da rahim içi alet ria diğer adı sipral taktıracak rahat rahat akıtacak artı parantez orgazm eğer karşılıklı aynı anda yaşanıyorsa içine akıtılan meni attırma anında kadında çok güzel hazlar yaşatır.

Erkekler Ne Diyor 21

• O anki elektriği, devinimi, sıcaklığı karşı tarafa aktarmak için ^^

• tam bosalma oldugundan dolayı

• Neden çikolata ambalajında kalanları yalarsın? Aynı his :D

• Ya o anlatılmaz ki yani mesela tam boşalacağım zaman ve boşalınca büyük zevk alıyorum özellikle penisi çıkartıp vajinadan akan spermleri görmekte ayrı bir zevk zaten.

• Doğal olan budur da ondan..O esnada hazzın doruğuna çıkıyor insan geri çekse psikolojik olarak bile olumsuz etkileniyor...

• öncelikle ilişkiye hiç girdinmi bilmiyorum ama penis vajinanın içerisinde gelip gittikce daha çok zevk verirve boşalırken iceride ne var ne yok hepsi cikar ama erkek tam boşalacağı zaman vajinadan cıkarıp boşalırsa zevki az olur ve iceride bir miktar kalır

• Vajinaya boşalmak güzeldir çünkü vajina penisi emer, erkek çekmek istemez. Ama ben çıkarıp kalçaya, sırta ve göbeğe boşalmayı da çok seviyorum, harika ve tahrik edici oluyor

• İçi sıcak olduğu için daha cazip geliyor.

• ben istemem bide onla uğraşamam

• hükmetmek gibidir, boşalırken de sürtünmenin zevkini yaşamak ister. dışarı boşalırken penis üzerinde bir baskı olmadığından içerideki gibi zevkli olmaz.

• sen istemezmydn sıcak sıcak içine boşalmasnı

• hımm süper olur o fışkırınca senin onu içinde hissetmen onun sıcaklığını süper tahrik eder zevk verir

• o erkek cinsellikle iligli başka bişey bilmiyodur ondan...iki erkek (ikiside mal) tanıyıp genelleme yapmayın kıl oluyorum

• daha zevkli olduğu için olabilir mi?

• mantıklı :)

• Çok daha zevkli olduğu için ve zevki tam yaşadıkları içinnn

• boşalma sırasında ete et değmesi için

• Böyle programlanmışız.

• yoğun zevk oluyo tam boşalma anında. o yoğunlukta çıkarıp dışarı boşalmak zor geliyo o zevki bırakmayı tercih etmek zor geliyo.

• Boşalma esnasında erkek kendini geri çekmek istemez, bunu yaparsa alacağı zevki yarı yarıya engellemiş oluyor o yüzden.

• içerisi çok sıcak sanki konuşuyor çıkma boşal diye bizimkinde akılmı var boşalıyor geri çekmek erkek için bir eziyet aslında

Kızlar Ne Diyor 7

• daha çok zevk veriyomuş :D

• zevki sonuna kadar yaşıyoruz da ondan aslında, daha çok zevk verdiğinden değil daha uzun sürüyor

• Makine kafa ahahahahahah

• geneli istemiyor ya :)) çocuk yapıp üstüne atacaz sanıyorlar bence :))

• aynen öyle

• istemeyenler öyle aynen

• üç kere aynı cümleyi duymamak için olduğu kesin.

• damacanaya da boşalan var erkek için yeterki sokacak delik olsun

• :)

• Öncekileri Göster
    • :-):-):-):-):-):-):-):-):-) bu çok ağır olmuş :-):-):-):-):-)

• yalnış düşünüyorsun ``sokacak delik olsun derken ``her erkek için gecerli değil söylediklerin
      sexden önemli erkek kadın arasında şeylerde var her şey seks değildir

• seviyorlarmış ablası :):)

• e yani şimdi zevkin tam da doruğuna çıkmışken sımsıkı saran, sıcacık kaygan bir yerden çıkıp eline almak çok da cazip olmasa gerek.

• temizlememek için

Yükleniyor...