Ee kimler sevgilisine unutulmaz bir gün yaşattı ya da yaşadı? :)

evet dökülün bakalım kimler unutulmaz bir gün yaşadı ve yaşattı :) ? :) ben sanırım sevgilime hiç unutamıcağı bir sevgililer günü yaşattım :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• evet unutulmaz bir ağrı bıraktı üstümde hareket edemiyorm :/

• çok yormuş

• ne yaptı paylaşırmsın ...:D

• ne yazıkki hiç :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 16

• yaşatmak isterdim...yalnız bir gün geçirdim.

• kötü bir gündü bir tek tel vardı iletişim aracı onuda unutmuşuz işyeinde sap gibi bir gündü ne 14 şubatmış pehh.

• yaşamadım yaşatmadım.

• bana hediye almamıs gittik birer bira içtik hep aynı

• vay zavallım

• unutulmaz bır gun degıl bırgun yasayamadımkı:)

• hmm o zaman bana laf demek düşmez :)

• erkekleri öküzleştıren duygularını bellı edemeyen karmasık kadınlardır objektıf olmak lazım

• yada diğer yönden bakarsak erkeklerin ne kadar öküz olduğu mu ? :)

• Öncekileri Göster
  • Yok panpa biz Halil Sezai dinleyip isyaaaaaaaaaaeeeeeeeeen çektik :)

• Dııııııııııııııııııııt. Yanlış cevap :)

• panpa ? :) :D:D izmirlisin :P

• yasamadim yasatamadim kader utansin:))))

• utansınnnnn:)))

• Benim yorumumda ne vardıda kaldırıldı anlamadım :D

Pek unutulmaz sayılacak bır gun degıldı.

• hmm :))

• İstese hesabıma gırıp bakabılır takıp etmesıne gerek yok =)

• :D:D sevgilin seni forumdan takip ediyor olabilirmi :P :D

• Öncekileri Göster
  • Kutlayamadık :)

• nedenn :)))

• sevgililer günü mü o ne ki o benim her gün sevgilim sevdiğim. kutlamadık kutlamayızda sevgi bi güne sıgdırılcak kadar basit değil...

• tabikide :) bende saygı duyarım ama sevgilinin seni düşünmesi mutlu eder bence :) tabi fikir yani :)

• ben o her bayan olan dilime girmiyorum o zaman inan bir beklentim yoktu benim bakış acım buydu seninkine de saygı duyarım :))

• sevgi bir güne sığdırılıcak kadar bişey değil ama her bayanın bişeyler beklediği günde sevgiline sevgilini göstermemek bence büyük bi ayıp :) bu bişeyi kanıtlama değil her gün yapmaktan zevk alırım :) bugün sadece daha özel :) daha çok mutlu etmeye çalıştım :)

• bugün sevgilimden ayrıldım:( berbat bir gündü

• teşekkür ederm inş...

• kötü bişey ama umarım bir gün şans güler sana ..

• walla güvenden eser kalmadı. mutlu edecek erkeği de üzerim bu halde :( bu 3. yaşayısım. bende bı sorun var kesın. serefsızlerı secıorum adeta

• Öncekileri Göster
  • o ben değilim.

• kutlamadık bile :)

• :))))))))

• o zaman susayım daha çok sıkmadan :)

• kullanmak değil sadece fikir ayrılığı var aramızda vebu yüzden tartışıyoruz

• Öncekileri Göster
  • Seni dinleyelim ilk o halde :)

• İnşallah :)

• amin :) teşekkür ederim darısı başınıza inşallah :)

• Beğendimm :) Allah bozmasın mutluluğunuz her günü bugünün tadında yaşayın inşallah :)

• Öncekileri Göster
  • Ne yaptın unutulmaz olarak =)

• yanlış açtım ya :D aşk'a açıyorum sanmıştım :D:D olsun napalım artık orayada açtım :) bu arada her hediyenin yanında onun için yazdığım şiirler vardı :)

• Neden cınsellıkte soru ?:D

• hmm şöyle :) sabah madoda köy kahvaltısı yaptık beraber :) ardından özsütdeki sevgililer gününe özel pastamızı yedik ardından beraber zaman geçirdik ardından restorana götürdüm :) ve bunların her birinde bir hediye verdim ilk başta çıkmadanda evde bir hediye verdim :) ve verdğim hediyelerden ikisi deli gibi istediği birşeydi :) derimoddaki çok beğendiği ayakkabıyı aldım ve izmirde tek kalmasına rağmen bunu başarabildim :) ve forever new deki tükenen çantayı hediye paketinin içinde görünce :)..:)

• sıradanlık olarak evet unutulmazdı :(((

• kim üzdü seni melek ?

• neden sıradandı neler yaptı ki

• Bence pek sıradan değildi... :((((

Erkekler Ne Diyor 5

• Hemde nasıl

• Sevgilim bana unutulmaz bir gün yaşattı gerçekten de :)

• Ben sevgiyi bir güne sığdıramam o yüzden bizim için sevgililer günü hergündür. Yani ben hergün mutlu oluyorum ve hergün mutlu ediyorum:) tek birgün değil her gün. Devamlı ama az olan daha iyidir bence.

• yalnızlık ıcınde bır gunden farksız geçti..

• sevgilim aa bugün sevgililer günüymüş dedi, s**tiret dedim

• :D:D forever relax ?:)

Yükleniyor...