• Sor
  • Bence

Cinsel ilişkiyi grup olarak yaşayanlar var mı?

Merhaba arkadaşlar,Selam daha önce denediz mi bilmiyorum ama deneyenlerin fikirlerini almak istiyorum.Sorum şu, hayatta bir zevk olarak değerlendirilen cinsel ilişkiyi grup olarak yaşayanlar var mı? Tecrübeleri neler? Bir de ben bisexüelim. Erkek de olabilir kadın da, düşünceleriniz nelerdir? Teşekkür ederim.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• cogu kisi denemistir sanirim bana dogru gelmiyor hosuma gitmez acikcasi erkek arkadasimin baskasiyla olmasi hemde gozumun onunde. ama yapan yok mu varr hemde cookk. zevkli oldugunu diyenler bile var. biseksuelmissin zaten cok kisi bulursun merak etme yeterki kendini ac

• Çoğu kişi denemiştir diyosun.. :)) Biraz abartılı olmamışmı söylediğin nichole?

Gruba bağlamacı arıyoruz diye gazeteye ilan verilmiyor haberin olsun ? :D

• Öncekileri Göster
    • ha bi de keske sarcasmden anliycak kadar kafan olsaydi ozaman rahatca konusabilirdin

• belkıde erkek arkadasın degıl senın ıcın o ortamda bır erkek bulunacak bırde oyle dusun bakalım ne hıssedeceksın

Kızlar Ne Diyor 1

• Bu konuda fantezim bile var da henüz yapmak nasip olmadı :)

• :)) herşey fantazi ile başlar ve birgün gerçek olur, fantazinde nasıl bir gurup var, kadın sayısı mı fazla yoksa erkek sayısı mı?

• Öncekileri Göster
    • bunu denedik biz sevgilim bunun yapılmasını çok istiyordu ama bir kere yaptıktan sonra istemedi bende düşündüğüm hazı alamadığım için ısrar etmedim kız bir iki defa ona bana gelin filan demiş bi daha yapmadık şimdi sadece bazen sex sırasında bunu konuşuyoruz o an olsa kız yanımızda yapacağız ama sadece oan sonra istemiyoruz ikimizde garip bi şekilde

• tek erkek mi iki erkek mi peki?

Erkekler Ne Diyor 3

• denedim 3 sefer hemde.. ve ilkinde kendimde idim, bilincli , yani alkolsuz, ama sonradan ayık kafa ile olmayacaıını anlayıp içip kaldığım yerden dewam etmiştim, diğerlerindede hep cakır keyiftim... ve cok cooooook zevkli idi

• özeltan atarsan evinirim detaylı

• kafanmı guzel senin ...? anlatıcakmışım:)) gavat tipi varmı bende bak bakaım bi, oyle yaptım boyle evirdim cevirdim dicek birimiyim.. suyunu cıkardınız.. adam beni resmen fantezilerine sokuor.

• Bir defa sevgilim ben ve bi kız yaptık kız sadece penisimi tutup sevgilime soktu. beni kalçalarımdan ona bastırdı, oral yaparken sevgilinim başından tutup emir vererek yönlendirdi ara ara benim ve onun gögüşlerini yaladı ısırdı bana ayaklarını yalattı bir daha yapmadık bazen yaparken konuşuyoruz şimdi özlem olsa sana şunu yapsa falan gaza geliyoruz sex sırasında ama bitince bişi kalmıyo istemiyoruz.

• gayet iyimiş:d

• biseksüelsen senin için erkek olması grupta farketmez, daha rahat bulabilirsin çiftler var. ancak ben grupta erkek istemediğimden biseksüel olan kızları tercih ediyordum. ilk seferlerde farklı geliyor ama zamanla pek farkı olmadığını anlıyor ve boşveriyorsun bunu da diğer bir çok fantezi gibi.

Yükleniyor...