• Sor
  • Bence

Arkadaşlar dildo ne demek?

Merak ettiğim bir konu var arkadaşlar. Sürekli bazı arkadaşlar dildo diyerek dalga geçiyolar, bende anlamış gibi yapıyorum. Dildo ne demek, ne işe yarıyor?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• erkeklerin kullandığı anal vibratörmüş aman uzak dur :)

• abbaaaav. bende ilk defa duydum

• eşcinseller için yani :D öghttt kusacağım galiba

• Yanlış cevap..

Kızlar Ne Diyor 6

• Yeni çıkan dondurma markası ...

• ismi gibi çok iticiymiş

• bende ılk defa duydum :( ığrenc bışımış ya bende burda öğrendım:(

• Bunun için google "Dildo ne demek ?" yazman yeterliydi :( link kıyağım olsun sana...

• bunu dinlese anlarmı bilemedim ...

• Pratik yaparsa öğrenir bence :)

• pratik mi :D allah korusun . kusarım

• Sihirli Dokunuslar'ı ziyaret ederek tasarım harikalarını görebilirsiniz. Aşağıdaki yorumları g*t eder ürünler eminim. Herkes bir kere denemek ister kimi kandırıyorsunuz :)

• dilli düdük o. tarkan şarkı yaptı ya. ondan.

Erkekler Ne Diyor 9

• Yapay penis demek. Aha bu da eğlenceli bir videosu: link :)

• Linkte video çıkmıyorsa link

• mikrofon şarkı söylosun o remixe çeviriyor.

• yapay penis...

• Merak ettiğim bir konu var arkadaşlar. Sürekli bazı arkadaşlar dildo diyerek dalga geçiyolar, bende anlamış gibi yapıyorum. Dildo ne demek, ne işe yarıyor?fazla merak iyi değildir hiç duymadın mı hem iyi anlamış gibi yapmışsın almış gibi yapsaydın işin zordu arkadaşların gözü sana dikerdi...

• iyi sanane

• Erkek üye icin kullanıldığında: 'Sana bi dildo lazım bro'Aklın karışık, git iki bira mi içeceksin ne yapacaksan yap, aklın basına gelsin anlamına gelir.

• Bir tesbih türü...

• yapay penis. kızlar kullanır onlar içindir gaylerin kullanması apayrı bişey. bilmeden öğretmeye uğraşmayın.

• ne alaka bana niye yazıyosun kime öğrettim

• Öncekileri Göster
    • benim sordğun soruya cevap olarak yazıyosun :) anlamamda bi sorun yok :) bana yazmışsın gibi duruyo

• sana yazdığım cevabı bitek sen görmüyosun onlar da görüyo onlara da yazdım.

• çikolata markası yazarken arada ki imla kurallarına göre düşüyor ... haliyle düşünce okurkende dido diye okuyorsun ... çikolata o gofretli

• penis yapay renkli ve yumuşak biraz

Yükleniyor...