• Sor
  • Bence

Hep erkeklerden bahsediyoruz bu konuda erken boşalan kızlar var mı?

burada açıklama mecbüriyeti için yazıldı soru orda işte

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben bilmem , beyim bilir diyorum ben ...

• evlimiyiz gırgırımı bu

• Henüz evlenme teklifi almadım bekarım ...

• var tabikide ama aksi olan kadınlarda var

• aksi daha güzel bence

• evet bende merak ediyorum kızlarında erken boşalanı makbul heralde.Kendim için hayır cevabını veriyorum.

• kaç dakikada boşalıyorsun ?

• Öncekileri Göster
    • kaç dakikamı nerde benim seks ölçeklerim hangi ölçek lazım evet kronometre demekki neymiiiş hatun içinde kronometre lazımmış.

• Hayır makbul falan değil. Daha ilişkiye girmeden dokunurken boşalan kadın var ve emin ol çok itici geliyor

• Ben varım bundan memnunum partnerimle uyumluyuz

• uyumlu iseniz sorun yok

• Öncekileri Göster
    • 10 dk yeterli

• 10 dk aslında kısa bir zaman değil.ön sevişmedemi yoksa birleşmedemi bu süre geçerli

Erkekler Ne Diyor 8

• Kadınlarda erken boşalma demek doğru değil aslında, orgazm diyelim.. Dakikada orgazm olan kadınlar var, hatta cinsel birleşme bile daha gerçekleşmeden orgazm olan kadın vardı, haberi çıkmıştı bir zaman.

• erkeklerdeki erken boşalama bir hastalık ereksiyon olmadan boşalanlar bıle var bu olay da bayanlarda yok ne kadar hızlı tahrık olursa ve zevk alırsa o kadar erken orgazm olur ama bu erken boşalma değildir ...not ; ne bu acele bir yeremi yetieceğiz ;))

• bencede erken boşalan kadın iyi değil boşalacak isteği kalmayacak ondan sonra tomruk gibi uzanacak bence hiç iyi değil

• şunu unutuyorsun dostum kadınlar erkekler gibi değil üst üst orgazm olabiliyorlar üç -dort - beş i ben gördüm ben daha birdeyken ;)) ikiye gerek yok yorma kendını fazla...;))

• benim bi sevgilim vardı daha ön sevişmenin 3 dk. da boşalırdı. sonrada istemiyom derdi kalkardı.

• varsa da erkek olarak hiç memnun olmazdım

• Kızların erken boşalanı makbul denmiş ama tam tersi bence.Birden fazla orgazm olabildikleri için sakıncası yok ön sevişmede en az 1-2 kere orgazm olmalı ondan sonraki finalde birlikte olacağız zaten.

• olsun olsun neler cektıgımızı bılsınler

• boşaltmayı bildikten sonra erken boşalan çok kadın var...

• varsada bana denk gelemdi hiç

• var olduğunu biliyorum aslında da yinede sorayım sayı ne kadar diye

Yükleniyor...