• Sor
  • Bence

Anal seksten zevk alan bayan var mı?

Ve nasıl alıyorsunuzz Sanırım problem bende zevk alamıyorsam

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• anal sex yaparken orgazm olan kızlar tanıyorum

• zevk alma ile orgazm olma ayrıdır. Yalan söylüyor o kızlar erkeği onure etmek için.

Erkekler Ne Diyor 18

• Gzililik seçeneği olmadan şurada yılların müzmin jigolosu gibi yorum yazan erkeklere hem cinsim demeye utanıyorum malasef.

• bide analdan beyzbol sopası alan erotik film oyuncusu var aklım almıyo

• erotik film mi? :D

• neyine zevk almıyorsun çok zevkli bir olay hem erkekler hemde bayanlar için biraz sabretseniz acıdan sonra muhteşem bir zevk alıyorsunuz...

• zevk alanı biliyorum

• ... ve hala 88 model Türksat Uydusu haricinde uzaya çıkamadık biliyor musun?

• Alan çookkk..tabi usulünce uygulanınca...

• bakireliği gitmesin diye anal yapan vardır. her kadın farklıdır ama gençlik işte karşı koyamıyorsun karşı cinse. en iyisi evlenin bırakın bu işleri. anal manal hikaye. yaptıktan sonra ne olacak sağlığın bozulmayacak mı piskolojin bozulmayacak mı.

• anal sex kadınların erkeklerini mutlu etmek icim yaptıkları birşey.. farklı bir yöndende biraz acıdan zevk alan kadınların sevdiği birleşme şekli..

• böyle taleplerle gelmeyin bana kardeşim :(

• Sadıst hatunlar zevk alır guzelım

• ne diye yapıyosunki böyle bişeyi?

• her zaman tecrübe konuşur... veren alanda işi bilecek arkadaş.

• Alanların olmasına bende çok şaşırıyorum

• Ben de direk zevk alındığını sanmıyorum.Partnerinin aldığı zevki görünce dolaylı yoldan alabilir belki.

• kriptorist olmayan bir yerden bişey alamassın uyarılmıyor çünkü

• var ben tanıyorum

• acı cekmeyı sevıyorsun

Kızlar Ne Diyor 9

• hak yolu en iyisi

• yok

• bencede çok acı verici.. zevk alınmıyordur..

• anal sex insan biolojisine uygun birşey değil..zevk alan insanlar sadece anüs çevresindeki sinir uçlarından ve heyecandan ötürü alıyolar..onun dışında kadınları anal yapması genelde erkeklerin zevk almasını istemelerinden.. ben hoş bakmıyorum.. normali varken..

• sigortalattım.analdan uzak dursunlar

• ben zevk almıyorum açıkçası.Bu garip değil normal olanı bu.

• kaç sefer denedin ve almadın canım

• Öncekileri Göster
    • ahahahaha :D hel bi desin bunu gözünün üstüne çakarım :D

• Bakıyorum da müslüman olduğunu iddia eden herkes anal seks hakkında destekleyici şeyler yazmış... nerde kaldı sizin imanınız şimdi?

• sanki nikahsız sex normalde buda tutmuş anal hakkında olumsuz konuşuyor dinime küfreden müslüman olsa :)))

• ben nikahsız seks normal yazdım mı?

• deneyimim olmadı, bilemiyorum gari.

• he ya, varmış öyle çılgınlar.

Yükleniyor...