Erkeği boşaltmanın farklı yöntemleri nelerdir?

cinsel birliktelik yaşıycam ama daha fazla ileri gitmiycem yani amacım partnerimi rahatlatmak, zevke getirmek ve boşaltmak.. sevgilim çok çabuk tatmin olan biri fakat geç boşaldığını dile getirmişti. onu içime girmeden nasıl boşaltabilirim. yani anlatmak istediğim şu 31 çekerek boşaltabilirm de ben o sırada daha hırçınlaşmak daha vahşileştirmek istiyorum olayı :D anlayın arkadaşlar işte aşkla şevkle sevişmek istiyorum onunla bi kaç tüyo verin bana kulağına fısıldayacağım sözlerden mesela.HADİ SEVGİLİM. SENİ İSTİYORUM gbi gbi örnekleri çoğaltalım gençler :) boşaltmak için neler yapabilirm.bir erkek en kolay yönden nasıl boşalır ki geç boşalan biriyse ? unutamayacağı saatler geçirmek istiyorum. unutulmaz olmanın püf noktasından bi kaç tüyo ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bana sorarsan öpüşmeye başladıgınız zaman elini pensinde gezdir üstünüzü çıkarırken bile okşa böylece zaman kazanırsın mümkün olduğunca ateşli öpüş dudağını ısır fransız öpücüğü bir erkeği baştan çıkarmanın en iyi yoludur sakın elinin pensinden çekme ne kadar sert okşarsan süreyi o kadar kısaltmış olursun buda senin içinde hissetmeden bu durumdan kurtulma yolun olur pensine dilinle küçük darbeler at ve olabildiğince hızlı yalayıp güçlü emmen lazım unutulmamak istiyorsan da ona yaşamadıgı bir zevk yaşatmalısın mesela dişlerinin sürttüğünü hissetsin hem hafif bir acı duyacaktır hemde muhteşem bir zevk alacaktır göğüs arasıda mantıklı bir fikir olabilir ama vahşice ve unutulmayacak bir şey değil bence birde boşalırken vücufuns boşalmasını sağla ki bir farklılığın olsun onun gözünde de diğer kızlar gibi değilmiş desin

Erkekler Ne Diyor 32

• Çekici bir kadınsın ihtiyacın olduğunu düşünmüyorum!

• mesela oral yoldan bunu yapabilirsin...mesela beni çok tahrik eder.hemen boşalabilirim...

• tahrik etmen gerek sözlerinle

• çoğalt örnekleri :) sözleri mesela

• oral yap

• Ağzına boşlat bence...Ve ağzında iken göster ona...Sonra göbeğine akıt ağzından ve tekrar yala...İnanki unutamayacaktır

• Ayak fetişiyse ayaklarını penisine uzat

• karşısında soyunarak dans et çıldıracaktır inan bana

• sana hayran kaldım keşke senin kadar düşünceli bi sevgilim olsa canım bana mutlaka yaz

• bence erkek her şekilde boşalır da seni istiyor mu bakalım?

• yatağa bağlayıp küfredebilirsin,

• :)

• stripriz delirtebilir bak..

• sakso çek olsun bitsin

• penisinin arkasıyla oynayarak veya yalayarak .

• bence o adamınkini eline al sen o hemen boşalır ahada çizdim şu kuşların orayı

• oral sex

• hiç uğraşma elini ağzını kirletmeyle ver kurtul :D gerek yokki öyle elle yapmaya sakso çekmeye.. yarın öbürgün bundan ayrılır eşinle birlikte olduğunda " hanım nerden öğrendin saksoyu" derse halk eğitimden diyemezsin :D :D

• Eline bir kalıp sabun ve ve "bunu benim için yapmalısın" de.

• kalça sesi gelmiyorsa gidip gelmekten arkana geçip o sex sex olmaz ne o öyle elle boşaltmak falan :S çocukmusun sen

• et ete değmeli bence ıslak ıslak :) ileri gitmene gerek yok...

• rahatlamak istiyosunda hayal gücünü geliştirecek yeni fikirlere ihtiyacın var sanki ?

• senin kabiliyetlerine bağlı

• penisi yalayın yalarken testisleriyle ellerinizle oynayın hoşuna gidecektir benim hoşuma gidiyor

• Kötü bir yemek yap kusurak boşalabilir

• Ya da kredi kartına ek kart çıkart alışverişe çık :) Adamın hesabını tamamen boşalt :)

• :) günaydın

• Günaydın :))

• okadar şeyi yaptıktan sonr ver kurtulne anlamı var bakireliğin

• Boşol boşol boşol de

• Kulagina öyle fisildarsan icine girmek ister haberin olsun :D

• Tsk :)

• +1 ::))

• Oral yapabilirsin, önemli olan onu uyarman, sen sana yapılmasından haz duyduğun her şeyden o da haz duyar şeklinde düşün, tabi görsellik de çok etkili, örtülü ama gizemli görünen erotik iç giyim çok etkiler, olmadu kudrmak ve kudurmak istiyorsan Anal yaparsınız...

• içinden geleni yapman yeterli ;))

• göğüs arası yap bence etkili olacaktır...

• erkegı boşaltmak cok zor bısey degıldır tahrıkedıcı soylervucudunun bellı bolgelerını onun cınsel organına temas ettırırsen ıster ıstemez cok zevk alır ve bosalır

• pipisini ısır daha hırçın başka bir şey gelmedi aklıma

• :)))))))kopar de bari de icinde kalmasin:)))))serkan serkan guldurdun beni sabah sabah:)

• sözlerin yanı sıra dilinide ve ağzınıda kullanabilirsin... erkek arkadaşının penisini öven cümleler onu tatmin edecektir, onun sadece senin olduğunu söyleyebilirsin ona... ayrıca çok çabuk tatmin olabildiğini bilip geç boşaldığını dile getirmiş olması bir çelişkidir...

• ritmi tutturduğun zaman elinle, dilini ve dudaklarınıda kullanarak zaten çok kolay bir şekilde mutlu sona ulaştırırsın onu...

• sertleşmek tatmin olmak değildir. hazırlık aşamasıdır, geç boşalıp boşalmadığını sen bunu yapınca göreceksin :) muhtemelende geç boşalmıyordur :)

• öyle söyledi gerçektente çok çabuk tatmin oluyor yani hemen sertleşiyor iki laf söyleyince :S

Kızlar Ne Diyor 6

• 23gün

AYYAYYYAYYYAYYYY şu an BEN DE BU DURUMDAYIIM?

• öncelikle sen bir kanpede otur o da senin önüne yere otursun. sen bacaklarını onun omzunun üstünden geçir ve ayaklarını onun genital bölgesine ulaştır.dudak dudağa öpüşmeye başlayın. bu pozisyondayken önceden giydiğin siyah süper ince külotluçorap veya jartiyerli ayaklarının arasında penisini ve testislerini oynarak onu boşalt :) zevkten bayılır muhtemelen. ince naylon çorap erkeklerin aldığı zevki artırıyomuş diyolar :)

• partnerinin penisine sakso çek ve parmağını onun arkasna sok hoşuna gidecektir

• dudaklarından başla yalayarak göğüslerine in göğüslerininden penisine kadar emerek in sonrada oral seks yapmaya başla oralıda daha kışkırtıcı hale getirmek istiyorsan penisini çekerken testislerini em fazla dayanabileceğini sanmıyorum

• Oral yaparsın güzel olur,hoş olur,rahatlar,içine girmeden içine girmiş gibi hisseder ;)

• sertleşmekle boşalmak ayrı.Tahrik olması güzel bence .Oral yapabilirsin başka bir alternatifi yok elinle sonrada dilinle bu olayı pekiştirirsin.seksi iç çamaşırı tercihide önemli tabi.illa tam birilktelikiçin gerekli değil göz zevki.

• bana tavsiye verme istersen soruyu ben sormadım ama önerilerin için teşekkürler.

• evet bunu unutmuşum buda olur.

• oral ve el dışında bence göğüs arası da güzel bir taktik tabi bunu yapabilecek yeterli göğüse sahip bayanlar için geçerli...

Yükleniyor...