Anal seks yapanlar lütfen yardımcı olun. Ben de yaşamak istiyorum.

Sevgilimle olması gereken herşeyi yaşadık ama anal seksi yaşamadık. Sorun şu ben çok korkuyorum o da çok istiyor. Beni zorlamıyor ama ben onu bu... Daha Fazla

En İyi Görüş

• açıkçası kadın olarak doğrudan zevk alman pek mümkün değil, ama senin için uç olan birşeyi yaşıyor olmanın zevkini fazlasıyla alırsın, sonuçta ilişki sırasında eller de kullanılabilir ve vajen okşanabilir ve zevk alabilirsin.

erkeğinin ise inanılmaz bir zevk alacağı kesin :)

canın acımaması için kendini rahatlatman lazım, yumuşatma için gerekli ön çalışma da ihmal edilmemeli, vajina ıslaklığının anüse sürülmesi ve yaydırılması işinizi kolaylaştırabilir.

• canımın acıması zaten beni en çok korkutan şey rahat olamıyorum yumuşatmak için neler yapılır onuda bilmiyorum

• acele etmeyin, mümkün olduğu kadar uzun ön hazırlığınız olsun, yalama olabilir, vajina sıvısını elle sürme olabilir, olmadı krem kullanılabilir, ama tekrar ediyorum sizin arzunuz isteğinize paralel kendinizi rahat bırakmaya çalışmalısınız, rahatlarsanız acımadığını görürsünüz ve karşılıklı zevk de alırsınız.