Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Anal seks yapmanın zararları neler?

sevgilime anal yapmak istediğimi söledim endişeleri var.. yaptıktan sonra ne gibi sıkıntılar çektiniz...

1|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• çok sıkıntı çekersiziniz sen değil tabii o. o da seninn kafanı şişireceği için vazgeç

0|1
    0|0
    • cokmu acı hissediosunuz...

• vazgeçtim...!

• Helal !

Kızlar Ne Diyor 3

• yapmasan olmazmıı..afedersin ama anal yapsan kızdır hamile kalırım diye korkar psikolojisi bozulur. okadar seviyorsan bırak zamanını bekle evlenınce zaten senin olsun hem çok büyük günahtır..

0|1
    0|0
  • sen nsıl bir mahluksn karını öldrmekmi istysn walla denemedim tabiki ewli değilm çnkü ama ben çok acı çektrdgni duydm :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kardeşim burdaki kezbanları dinleme herşeyi yavaşca yap kayganlaştırıcı veya bebe yagı al önce parmagınla tırnakların kesılmış olcak genişlet zaten bebeyagı işlevini görür 2 parmak sok sonra yavaşca başını sok hiç acele etme yavaşca bu kadar iş. tabi analdan önceki temizlik vs kurallarını unutmayın.

0|0
    0|0
  • aman kardeşim yapma, ben yapanları çok duydum. kanama oluyormuş tabi duyunca ben de şaşırdım ama. hem anüs genişliyor. bununla birlikte dışkıyı tutması zorlanıyor. ki ilerde hastalığa neden olabilir.

0|0
    0|0
  • O sana bağlı yapmasını bilirsen hiç bişey olmaz ama yinede yapma derim.

0|0
    0|0
  • fazla tok olması mümkünse aç karnına yap yoksa iğrenç :-(

0|0
    0|0
  • Bir kere günah be kardeşim ön dururken ne diye arkadan yapma çabanız

0|0
    0|0
  • zorlanacaksın tabiki günah olayı farklı bir boyut tabiki ama profesyonelce yaparsan fazla zarar vermezsin ama bayagı ugraşman gerek

0|0
    0|0
  • ben yapmamamanı tavsiye ederim..

evlenmeyi hızlandır..

0|1
    0|0
  • bizimki devamlı kaçırıyor bez ,peçeteylen geziyo artık götünde

0|0
    0|1
Yükleniyor...