Anal seks yapmanın zararları neler?

sevgilime anal yapmak istediğimi söledim endişeleri var.. yaptıktan sonra ne gibi sıkıntılar çektiniz...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• çok sıkıntı çekersiziniz sen değil tabii o. o da seninn kafanı şişireceği için vazgeç

• Helal !

• vazgeçtim...!

• kanama, anüs yırtılması, fissür, büyük abdesti zamanla tutamama vs

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 2

• yapmasan olmazmıı..afedersin ama anal yapsan kızdır hamile kalırım diye korkar psikolojisi bozulur. okadar seviyorsan bırak zamanını bekle evlenınce zaten senin olsun hem çok büyük günahtır..

• sen nsıl bir mahluksn karını öldrmekmi istysn walla denemedim tabiki ewli değilm çnkü ama ben çok acı çektrdgni duydm :)

Erkekler Ne Diyor 8

• zorlanacaksın tabiki günah olayı farklı bir boyut tabiki ama profesyonelce yaparsan fazla zarar vermezsin ama bayagı ugraşman gerek

• aman kardeşim yapma, ben yapanları çok duydum. kanama oluyormuş tabi duyunca ben de şaşırdım ama. hem anüs genişliyor. bununla birlikte dışkıyı tutması zorlanıyor. ki ilerde hastalığa neden olabilir.

• fazla tok olması mümkünse aç karnına yap yoksa iğrenç :-(

• Bir kere günah be kardeşim ön dururken ne diye arkadan yapma çabanız

• O sana bağlı yapmasını bilirsen hiç bişey olmaz ama yinede yapma derim.

• ben yapmamamanı tavsiye ederim..

evlenmeyi hızlandır..

• kardeşim burdaki kezbanları dinleme herşeyi yavaşca yap kayganlaştırıcı veya bebe yagı al önce parmagınla tırnakların kesılmış olcak genişlet zaten bebeyagı işlevini görür 2 parmak sok sonra yavaşca başını sok hiç acele etme yavaşca bu kadar iş. tabi analdan önceki temizlik vs kurallarını unutmayın.

• bizimki devamlı kaçırıyor bez ,peçeteylen geziyo artık götünde

Yükleniyor...