Anal sex zararlı mı, yoksa düzgün yapıldığında sorun olmaz mı?

Anal sex zararlı mı, yoksa düzgün yapıldığında sorun olmaz mı?

Kız arkadaşımla anal sex düşünüyorduk fakat internette araştırma yapınca çok şikayet eden olduğunu gördüm. Fakat bazı sitelerde de düzgün ve dikkatli yapılırsa bir sorun olmayacağı yazıyor.

Çok kararsız kaldım ve sizlere sormaya karar verdim. Erkek veya kız farketmez, daha önce anal sex deneyimi olan biri deneyimlerini anlatabilir mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bn anal sekse karşı olanlardanım .. bnde hiç yaşamadım ama araştırdım.. erkekler için haz verici fakat bayanlar için o kadar da iyi denilemez .. tabi hoşlananlarda var.. fakat ön sevişmede oldugu gibi analda da açılmalar olucak ve yaşı ilerledikçe bu belli başlı rahatsızlıklara neden olacaktır.. sevgilin bu konuda ne düşünüyor bilemem ama yapmamanız taraftarıyım.. hem günümüzde çoğu kişi oralı tercih ediyor sanırım..

Kızlar Ne Diyor 4

• her açıdan zararı var.

normal şekilde birlikte olun derim

veya bekareti bozmamak söz konusuysa da sürtünürsünüz.

• arada bir olabilicek bir fantazi ben aşırı olmadıkça yaparım

• aşırı yapmak ileride tuvalet sorunu yaşatabilir zaten

• Nasıl yapılırsa yapılsın zararlı olduğu kesin ama değişiklik ya da fantezi olsun diye de yapılıyor ama ne amaçla yapılırsa yapılsın zararlı olduğunu kafaya yazdıktan sonra yapmak istiyorsan yapacaksın.

• Normal yol değildir, hani denir ya hak yol ...yolu diye

ama ne bileyim, karşılıklı isteniyorsa denenebilir, bu iki kişinin paslaşmalarıyla olacak iş, o durumdan neler yaşanır akıl almaz bittabikisi

Erkekler Ne Diyor 6

• ilerde tıkaç kullanırsın artık arkandan dökülmesin diye hem ş...cen hem bakire kalacan öylemi kimi kandıracan sonra ben hiç yemedim tadını bilmiyorum mu diyecen rol kesecen peki kendine saygın ne olacak eğer varsa bari sürttür zevk al ama anal yapma salkalık etme

• 1)Dini bakımdan büyük günahlar arasında haramdır.

2)Sağlık açısından zararlıdır.

3Şeyinin başında dışkı çıkmasın dikkat et saygılar:) comaleko

• al işte kıyamet kopartmaya hevesli bir gencimiz daha, birader kadına en güzel önden yaklaşılır...

• ne olursa olsun, korunmadan kesinlikle olmaz..

• aşırıya kaçılmamasında bayanlar için fayda var aşırı yaapıldığında ileride anüs etrafındaki sinirler yok oluyor dokular zedeleniyor o durumdada başlangıçta basur sonrasında kaka tutamamaya kadar ilerliyebiliyor

• surekli yapmadikca sorun olmaz... tabi parnerinin dusuncesine de saygi duymalisin istemiyorsa zorlama zarar verirsin her yonden. onerim ayda 1-2 yi gecmeyin yapsanizda, sonra ileride sorunlari olur. bu sitede bazilari var ki 2 gunde bir defalarca anal seks yaptigini iddia eden. sakin onlara inanma, bariz salliyorlar. afedersin de bayan hasta olur boyle yapsa 1 ayda...

• yok ya bence hic bulasma. zarim kalsin arkadan becer diyen kizdan da tiksinirim ben.

• zaten teredütte olan benim hocam, kız arkadaşım birlikte olmak istiyor fakat henüz kızlığını kaybetmekte istemiyor o yüzden kendi bu yolu istiyor ama sağda solda okudukça tereddüt ediyorum o ise kendini beni mennun etmek zorunda hissediyor.

Yükleniyor...