Kızlar boşalır mı ?

Bilenler cevaplayabilir mi lütfennn ?Kızlar boşalır mı ? daha önce yaşayan oldu mu ? (Soru detayların çok uzun ya da çok kısa! Lütfen tekrar dene.)

Güncellemeler:
Cahilliğime verin arkadaşlar .Cevaplarınız için teşekkür ederim :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Kadınlarda boşalır... yalnız bu boşalma iki şekilde oluşabilir... genital boşalmalarda kadın ufak boşalmalar yaşayabilir ..bu boşalmalar sırasında az miktarlarda sıvı gelmesi de oluşur... bazen kadın bu sıvının geldiğini farkeder bazen ise farketmeyebilir..ama bir rahatlama hissi devamlı oluşur... Bir kadının asıl boşalması cinsellikte beyinsel ve genital olarak hazır olduğunda olur...böyle bir durum en ideal orgazm şeklidir kadın için... böyle bir orgazmda alınan haz ve gelen sıvı miktarı artar... bu durumda kadın kendini kontrol edemez.. kadınların a % 10 kadar lık kısmı bu orgazm ı çok yoğun yaşayabilirler... vagınadan çok yoğun bir sıvı çıkışı olabilir...İyi bir orgazmda çevresel ve psikolojik faktörler çok önemlidir... mukemmel varyasyonlarda harika sonuçlar ortaya çıkar...

Erkekler Ne Diyor 16

Kızlar Ne Diyor 9

• Canım bunun cahillikle alakası yok bir çok kişi de zaten bunu biliyor gibi görünse de bilmiyorum olayın aslı şu kafan karışmasın erkeklerde ki en üst seviye zevke boşalma deniyor çünkü penislerinden dışarı meni denilen ya da Sperm denilen bir sıvı çıkışı oluyor bayanlarda aynı şekilde en üst seviyede zevk alırken onlarda farklı bir şekilde rahatlıyor buna da orgazm deniyor kadınlardan da sıvı çıkışı olur kadınlarda boşalma denilen olay zaten orgazmdır erkek boşalır kadın orgazm olur kelime değişikliği kısaca eğer cinsel birlikteliği en üst seviyede yaşarsan orgazm da gayet sulu olur

• Boşalır tabi saçmalama :D

• kaç yaşındasın sen:( kadınlarda insan

• Orgazm olduklarını biliyorum canım sadece bunun adının boşalma olmadığını, çok az bir akıntı olduğunu biliyordum o yüzden sordum. Çok bilmişlik yapmasak hani ?

• çok biliyorum bacım

• hayır orgazm olurlar sadece erkekler gibi boşalma vs sıvı çıkışı olmaz

• boşalmaktan kastın orgazm mı yoksa erkekler gibi sprem fışkırtıyorlar mı diye mi sordun acaba

• ben hic bosalmiyorum sadece orgazm olup rahatliyorum ama belkide bakire oldugum icin sadece disardan yaptigim icin olablr

• erkekler 13/ 14 yaşında başlar bayanlarda kaç ki bu yaş:?

• 12-15

• % 6 7 lik kısmı erkek gibi boşalır mesela ben :)) geri kalanlar zevk alır, küçük orgazmlar yaşarlar ;)

• bir video alalım ;)

• Öncekileri Göster
    • Evlen benle ya :D

• Merak ettim nasıl oluyor o, kaydet de izleyelim bir gün.

• tabiikide doğru sekılde ve iyi bir konsantreyle yapıldıgında her kadın bosalabıır

• Bazıları boşalır bazılar ise boşalmaz diyor :):)

Yükleniyor...