Erkekler ne tip vajina sever?

Erkekler ne tip vajina sever dar kıyafet giyince belli olan kabarık dolgunmu yoksa p*rnolardaki gibi kuruuu kemikk olanınımı dar severler tabi ama dolgun olanlarda dar olmuyormu merakıma dokandı gece gecee?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben kemikli vajinayı sevmem dar olacak ama birazda etli olacak oral yapmak için. Gece gece aklıma getirdin alacaan olsun. link link link

Erkekler Ne Diyor 26

• Kıllımı kıllı sekiz ...cıklı

• Erkekler bu kadar düşünmez.

• İçine girmesine izin verilen her vajinayı sever :)

• kılsız kaymak gibi olsun avcumu doldursun

• link link yerim:)

• kabarık dolgun olsun içine toplu olsun dudakalrı gösükmesi

• ben benimkini alan her vajinayi severim tipi sekli hic fark yapmaz

• dar ve sıcak olacak

• dolgun olsun etli olsun yeter

• Öncelikle kadın sadece vajina değildir, fakat soruna yanıt vermek adına, Vajina orta etli, dolgun, dış dudakları sarkmamış, içi pembe renkte, dış derisi renk değişime uğramamış ten rengi açık (sentetik çamaşır giyenler kapkara oluyor) Ağda veya lazer ile kıllardan arınmış tertemiz, çok fazla sulanmayan, dar kalçalı, yuvarlak popolu, ideal göğüs, (uçları mümkün mertebe yukarı bakan, sarkık olmayan, silikon sertlikte, minimum, erkeğin avcunun içini dolduracak kadar, hatta ondan az birşey büyük olmalıdır.

• böyle olan kişilere sordum bunun neden olduğunu söylediler, ayrıca güneşten yanmadığına göre :)

• sentetik çamaşır giyen kapkaramı oluyormuş nerden vardın bu kanıya

• gideri olsun yeter :)

• dar olsun yeter :)

• Dolgun olsun gerisi yalan

• onunda tipimi var

• Vajina sevmem :))))

• dar, sarkık olmayanı severiz, kıl olsun ama 3 mumara traşlı vajinayla göbek arası olsun bir zahmet

• senınkı bu yazıdan anlasıldıgı kadarıyla dolgun merak etme oylesı ıyıdır

• Dolgun olucak,dış dudakları etli ve birazck kabarık olmalı.Dar olmasını tercih ederim.Brde dar kıyafet giyince belli olmalı.İç çamaşırı dudakları arasınada girebilir :

• dar güzel oluyor. Dar ve kabarık sulu müthiş birşey

• icinde yakanI

• Benimkini içine alan vajinayı severim ne tip olursa olsun.

• Favorim cameltoe...

• dolgun olsun..çamaşırın dışından bile belli olsun..

• her vajinanın kendine göre güzelliği vardır,tüy ve kıllardan arınmış olan en güzel görünendir

• dolgun daha çekici bana göre

• dışarıdan belli olması çekici değil ama .normal yapısı etli ve dolgun olmalı .

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...