Kıza en iyi oral seks nasıl yapılır?

kızı zevkten kendinden geçiricek kadar iyi oral seks nasıl yapılır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• işi iyi bilen yaparsa, dilini kullanabiliyorsa yavaş yavaş ve yumuşak darbelerle klitoristen başlayarak, alt kısımlara yavaşça inerek kıvrımlarda bir gezinti ve parmak hareketleri ile de destekleniyorsa iyidir.

• bu konuda dili ,parmakları çok hassas kullanmak gerekiyor,kadını inlemelerini dinleyerek ona görede hareket etmeli ama en önemlisi klitorisi sürekli yalamalı ve emmeli...

• güzel bir cevap ama eksik kalmış,dudaklarını emmesi,arada içlere dalması,sakalını hafiften sürtmesi herhalde coşturacaktır.

• :-) evet tesekkur ederim... bende memnun oluyorum boyle olunca, karsilik vermeleri daha kolay oluyor :-)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• yavaş sakin ve ne yaptığını bilirsen hoşuna gider. Seninde zevk alman önemli.Görev bilinciyle yaklaşırsan anlaşılır.İstemiyorsan yapma daha iyi.Ayrıca hatun bundan hoşlanırmı önce bir soristersen. Boşu boşuna kendini yorma.

• oral yaparken kurbağa gibi dilini uzatıp çekmek değil de gömülüp kalacak orada bir elide gogus uclarında olacak hafif hafif üfeleyecek :)

• Dilinin ucunu iyi kullanan dudaklara özen gösteren ve bacaklardan başlayan

• aynen

• O zaman buyuk lokma ye ama buyuk soz soyleme demek daha dogru oluyor, cok sukur ki bugune kadar ne soylediysem yaptim ne yaptisam da soyledim...

• Hayal dünyasında peynir gemisi yürütüyorsak sorun yokta, söylentilerle beklentilerin cıtası fazla oluyor bunuda kanıtlayamayınca ister istemez sinir geliyor insana. Ağzına geleni söylüyorsun sonra kendine olan saygınlığından oluyor. Neticede kişi gene kendine etmiş oluyor.

• Öncekileri Göster
  • kişisine bağlı kimi sert hoşlanır kimi nazik :) oral sex in makbülünü bilmem ama kadının makbülü ne istediğini söyleyendir bence :)

• "kadının makbülü ne istediğini söyleyendir bence" güzel söz. bunu duvara asmak lazım. + ladım. :)

• genelde cinsellik konusunda açıksözlü olanlara abaza veya sapık deniliyor bu riski göze almıştım .

• sende bu kadar açık sözlü olma yoksa abaza biri olduğun düşüncesine kapılabilirim :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 8

• Yazın hani külahta dondurma yersin ve dondurma birazda olsa külahın içinde dondurma kalır..

Ve sende o dondurmayı çıkarmak için dilini sivri yapıp külahın içine sokarsun.İşte öyle..

Sistem aynı sistem.

• dilini iyi kullanarak klitorisi sürekli uyarmak ve parmaklada takviye yapıp inlemerlere odaklanmak gerek...

• yalayıp emebiliyorsan gerisi gelir göm kafanı gitsin

• Vücuttaki bütün dudakları yalasan yeter.

• Bunu burada kelimelerle anlatmak cok zor. Dil, dudaklar ve neresini ahenk ile kullanarak o isi mukemmel yapabilirsin...

• hiç bi fikrim yok bu işin üstadı bayanlar oral seksi nasıl olmasını ister merak ettiğim şey bu

• bi zureyfa dan rica et sana dublorluk yapsin :D

• keşke bir video çekseydim atardım şuraya

• harbi lan

Yükleniyor...