• Sor
  • Bence

Kıza en iyi oral seks nasıl yapılır?

kızı zevkten kendinden geçiricek kadar iyi oral seks nasıl yapılır?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• işi iyi bilen yaparsa, dilini kullanabiliyorsa yavaş yavaş ve yumuşak darbelerle klitoristen başlayarak, alt kısımlara yavaşça inerek kıvrımlarda bir gezinti ve parmak hareketleri ile de destekleniyorsa iyidir.

• Adam daha oral seks bilmiyor ki klitorisi nereden bulsun? :-)

• Öncekileri Göster
    • güzel bir cevap ama eksik kalmış,dudaklarını emmesi,arada içlere dalması,sakalını hafiften sürtmesi herhalde coşturacaktır.

• bu konuda dili ,parmakları çok hassas kullanmak gerekiyor,kadını inlemelerini dinleyerek ona görede hareket etmeli ama en önemlisi klitorisi sürekli yalamalı ve emmeli...

Kızlar Ne Diyor 4

• oral yaparken kurbağa gibi dilini uzatıp çekmek değil de gömülüp kalacak orada bir elide gogus uclarında olacak hafif hafif üfeleyecek :)

• yavaş sakin ve ne yaptığını bilirsen hoşuna gider. Seninde zevk alman önemli.Görev bilinciyle yaklaşırsan anlaşılır.İstemiyorsan yapma daha iyi.Ayrıca hatun bundan hoşlanırmı önce bir soristersen. Boşu boşuna kendini yorma.

• Dilinin ucunu iyi kullanan dudaklara özen gösteren ve bacaklardan başlayan

• Hepsi uyum icinde olmali, dil, dudaklar, nefes, dokunma siddeti :-)

• Öncekileri Göster
    • O zaman buyuk lokma ye ama buyuk soz soyleme demek daha dogru oluyor, cok sukur ki bugune kadar ne soylediysem yaptim ne yaptisam da soyledim...

• aynen

• kişisine bağlı kimi sert hoşlanır kimi nazik :) oral sex in makbülünü bilmem ama kadının makbülü ne istediğini söyleyendir bence :)

• Burada söyler misin?Sen nasıl seversin?

• Öncekileri Göster
    • genelde cinsellik konusunda açıksözlü olanlara abaza veya sapık deniliyor bu riski göze almıştım .

• "kadının makbülü ne istediğini söyleyendir bence" güzel söz. bunu duvara asmak lazım. + ladım. :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Yazın hani külahta dondurma yersin ve dondurma birazda olsa külahın içinde dondurma kalır..Ve sende o dondurmayı çıkarmak için dilini sivri yapıp külahın içine sokarsun.İşte öyle..Sistem aynı sistem.

• Vücuttaki bütün dudakları yalasan yeter.

• hiç bi fikrim yok bu işin üstadı bayanlar oral seksi nasıl olmasını ister merak ettiğim şey bu

• dilini iyi kullanarak klitorisi sürekli uyarmak ve parmaklada takviye yapıp inlemerlere odaklanmak gerek...

• yalayıp emebiliyorsan gerisi gelir göm kafanı gitsin

• bi zureyfa dan rica et sana dublorluk yapsin :D

• keşke bir video çekseydim atardım şuraya

• harbi lan

• Bunu burada kelimelerle anlatmak cok zor. Dil, dudaklar ve neresini ahenk ile kullanarak o isi mukemmel yapabilirsin...

Yükleniyor...