Evrende zevk için cinsel ilişkiye giren tek canlı insanlar mıdır?

evrende zevk için cinsel ilişkiye giren tek canlı insanlar mıdır?tanrının iyi niyeti suistimal ediliyor bence jklkjkjhk :D

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Dışarı yumurtlayan bazı balık türleri dışında bütün canlılar üremek için değil zevk için ilişkiye girerler. Sonuçta cinsellik zahmetli ve yorucu bir iş. Eğer işin içinde zevk olmasa emin ol hiç bir canlının nesli devam etmezdi. Bu sebepten dolayı hormonların etkisiyle bu aktiviteye zevk unsuru katılmış. Hormonların ortaya çıkardığı ihtiyaçların tatmini... Biz de buna içgüdü diyoruz. Yoksa hiç bir hayvanın oturup " Yaw bir aile kurayım, çoluk çocuğa karışayım. Zaten neslimiz de tükeniyor" diye düşünecek hali yok.

Erkekler Ne Diyor 19

• Hayır, yunusların ve birkaç maymun türününde zevk için cinsel ilişkiye girdiği tespit edilmiştir.cart curt.

• Hayvan sadece amaca hizmet ederİnsan hem amacına hem zevkine.cut.

• Sadece insanlarda değil tum memelilerde zevk araç veya amaç olabiliyor.

• Maymunları söylemişler. Hatta maymunlar çıkar karşılığı da cinsel ilişkiye giriyor. Belgeselde seyrettim dişi maymun elindeki meyveyi vermesi karşılığında erkek maymunla çiftleşiyor üreme dönemi olmadığı halde. Maymunlarda fahişelik de var yani. Yunuslar da tecavüz meraklısı. İki erkek yunus işbirliği yapıp bir dişi maymunu sıkıştırıyorlar biri tecavüz ediyor. Sonra yine ikisi birlikte başka bir dişi bulup diğerinin işini görüyorlar. Ancak dikkat edilecek nokta bu iki canlı türü hayvanlar aleminin en zeki türleri. Yani ne kadar zeki ise canlılar seks o kadar çirkinleşiyor.

• yunusların ormana girip ağaçtan ağaca maymunları kovaladığını görünce şaşkınlıktan ağzım açık kaldı. hatırlamıyorum hangi kanaldı.

• ıkı erkek yunus maymunu sıkıstırıyorlardı hangi belgesel kanalında seyrettin sen onu :D

• hayır yunuslar ve maymunlar da var :)

• link Demek ki sadece insan değilmiş :D

• hernekadar zevk için olsada üreme güdüsünün ortaya cıkardığı bir gercek olduğunu düşünüyorum.

• maymunlar ve yunuslar zevk için de girebiliyorlarmış

• yok hayvanlarda baya bizim gibi zevk alıyodafark olarak şunu gördüm hayvanlar değişik oyuncaklar veya grup sexp*rno gibi şeyler yapmıyolaronlarınki direkt üreme amaçlıbir maymun türününki ayrı ama tv de gördüm onlar baya zevk için yapıyolar

• üremek için yapilmali dimi...:)))

• Yunuslar var birde onlarda insan gibi ama :))

• yunus balıklarıda zevkine yapıyolar :)

• katılmıyorum dünyada en cok rahat sehvetini giderenler bence hayvanlar

• Alaycı tavrına anlam veremedim doğrusu . Cinsellik sadece üreme amaçlı bir eylem değildir. Elbetteki zevk için yapılmalı. yemek yemek ,su içmek kadar doğal ve gerekli.

• Gerekli olmadığı kanısına nerden vardın ki ?

• neden o kadar canlı arasından sadece küçük bir kısmı bunu zevk için yapıyor peki ,demek ki o kadar da gerekli bir sey değil .

• Evrende bir nokta bile değil dünya kimbilir daha ne fantazi yapan canlılar vardır.

• birde yunuslar diyor bilim adamlari

• yunuslar da seksi zevk için yaparlar.

• sorduğun soruya bakıldığında seksten zevk almadığın, dolayısı ile seksi anlamsız bulduğun anlaşılıyor, bana göre sen cinselliği seksten ayrı tutacak bir ilişki yaşamamışsın.

• hayır değilim .
      sadece anlamaya çalıştıgım bazı konular var .

• sen aseksüel falan mısın?

• kesinlikle bun dediğin doğru :(

Kızlar Ne Diyor 4

• Değildir. Bütün hayvanlar bundan zevk alır ve tamamına yakını aşık olur. Çiftleşmek ve tekrar çiftleşmek, yalnızca bunun için mümkün olabilirmiş gibi geliyor nedense bana

• Yunuslar ve İnsanlar

• Bunu bende düşünürüm ;) üremekten hayvanlar zevk alıyordur asıl amaç zevktir araç üremek bence korunmayı bilmediklerinden ...

• Değildir,yunuslar ve bazı tür primatlarda insanlar gibi zevk için cinsel ilişkiye girer.

Yükleniyor...