Düzenli seks hayatı nasıl olmalıdır? Ne sıklıkta seks yapılmalıdır?

Arkadaşlar sizce düzenli seks ne demektir ? Ne sıklıkta seks yapılmalıdır? Çok sık seks yapmanın zararları nelerdir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• istiyorum istiyor istiyoruz :)) yer zaman mekan farketmez:)

Kızlar Ne Diyor 10

• Haftada 4 5 kere ise düzenli demektir. Bu yeterli bence. Zararı oldugunu düşünmüyorum. Ben bir zarar görmüyorum en azından:)

• saçma bence bu düzen. ne yani çiftler haftada 3 kez yaptılar ama dördüncü kez yapmak istiyolar. yok biz 3 kez yaptık fazla yapamayız mı dicekler. canı isteyince yaparlar haftada şu kadar günde bu kadar ayda şu kadar gereksiz şeyler

• haftada 4 kere.p.pD

• canı isteyince yapılsın bence

• bnce de

• düzenli seks kendinden çokkk büyük kadınlarla ucuz basit hafta sonları geçirmeyen erkeğin yaptığı seks olabilir mesela

• +1

• Haftada 3 kez ideal

• hergün 1 saat

• Istediniz zaman

• +1

• tecrübesiz olduğun ne kadar da belli:)

• Hmm illa 3-4kez, asla 2-3 veya 4-5değil dimi :-D

• ya bence düzenli sex hayatından kasıt herhalde aynı kişiyle canın isteyince yapmaktır. istekler zevkler kişiye göre değiştirdiğinden bi sayı belirtilmez.

• ne güzel cevap...:)))

• belli bir standartı olmaz heralde canın ne zaman istiyosa

• +1

Erkekler Ne Diyor 11

• isteyen istediği kadar yapar düzen aranmaz bence

• haftada 2-3 idealdir bence daha fazlası sıkar

• 7/24 kafidir

• düzenli seks bir kişinin düzdüğü bir kişinin düzüldüğü seks dir.Düzensiz seks ise kimsenin kimseyi düzmediği vs vs vs çok saçmalardım da aklımdan gitti

• bence düzenli seks,çiftin birbirine yaklaştığı andaki çekim ile olur :) yani haftada şu kadar yapalım,şöyle yapalım böyle yapalım değil aradaki çekim ne zaman artarsa böyle daha heyecanlı ve arzulu olur

• dzüenli ne yaşıyoruz kı buda düzenli olsun

• Haftada 3 bazen 4

• düzenli seks düzenli seksi arzulayana partnerle yapılır...

• günde 2 defa düzenli seks hayatıdır

• çükmü dayanır, günde 2 defaymış..

• dayanır ideali bu :)

• Sıklık diye birşey söz konusu olmamalı canının istediği zaman seks yapacaksın bu bazen günde üç kere olur bazen haftada 3 defa olur yani tamamen istek ve arzuya bağlı

• bence sex ne kadar düzenli olursa o kadar güzel oluyor bu aralar her gece 2 posta uçuyoruz harikayız...

• Hayırlı işler :)

• teşekkürler

Yükleniyor...