• Sor
  • Bence

Fuckbuddy ne demek? Bir arkadasim dedi ki sana illa bi fuckbuddy sart!

arkadaslar bi yardim edin yaaa.. nedri bu nerden bulunurrr ... ne demek istedi bu kiz bana simdi.. hemm nerden bulacam ben fuckbody midir nedir neyse?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 6

• herhangi duygusal bi temeli olmayip,taraflarin sadece seks yapmak icin gorustugu arkadaslik turudur

• abaza gormus seni:)

• yaa ikimizn de normal seks hayatini konusuyordukkk.. ne alaka abazaa. duygusal baglilik istemiyorum dedimm. o da oyle dedi banaa... nerden bulacazz bu body i :)

• adamın psikolojisini çözüp yardımcı olmak istemiş...

• fuckbuddy sadece seks uzerine kurulan ılıskı demektir.

• seks ilişkisi

• Fuckbuddy o. Sekse dayalı ilişki işte. Hem arkadaş hem de seks partneri.

• sen de mi biliosn yaa.. bu yasta hemde

• artık kızı nasıl korkuttuysan:D

• yoooo.. gayet normal arkadasimm.. ama herseyi konusuruzzz. sevgilisinden falan bahsetti.. benim ozel hayatimi sordu sonra boyle bir oneride bulundu.. korkulacak bi durum yokk yaa hersey idealinde optimum degerlerdeyimm :D

• ya kız demiş işte ben olayım sana buddy :)

Erkekler Ne Diyor 12

• nobranlaşma be

• Libidolarının esiri mi oldun muhtaaaaaaaaaarrrr!

• buraya sorana kadar google'dan arattırsaydın öğrenirdin zaten.

• o zmaan bu site niye varr...

• ben bu siteyi daha çok bazı konularda diğer insanların fikirlerini/bakış açılarını öğrenebileceğimiz bir yer olarak görüyorum.bilmediğim bir şeyi öğrenmek için araştırma yapabileceğim onlarca kaynak var zaten.

• benım bır ara yasadıgım ılıskı hatun cırkın betty gıbı bıseydı ama yatak olayı belleş

• fuckbuddy sex arkadaşı demek ,ama görünen o ki sana bunu örtülü olarak teklif etmiş...bana uyar ama kimi bulucam diye sorduğunda kendisi senle olmak isteyecek...

• Sana iş atıyor işte.

• bul bana desydin

• fuckbuddy olmasın ohem arkadaş hem sevgili. hepsinden biraz biraz

• ok buddy olacakmis

• bence sen bundan sonra tencere kapağı bulundur yanında o arkadaşının yanında lazım olur...niyeti kötü kolla ...tü

• sex partneri :)

• bu profil ne yaa boylee :D

• öyle bi profill :D

• Temelini cinsel ilişkiden alan başka da bir dayanağı olmayan ilişki türü

• fuckbody canın istediginde becerdigin kız arkadasındır :)

Yükleniyor...