Para karşılığı seks neden yadırganıyor?

Ne bileyim arabanız bozulduğunda en iyi tamirciye gidersiniz, Evinizi badana yaptırırken en iyi ustayla anlaşırsınız, çocuğunuzun eğitimi için en iyi okullara gönderirsiniz..Ama iş zevk ve şehvete gelince neden en iyilere gitmek garip karşılanıyor

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• benzetmelerin çok yerinde olmuş. tebrikler.

• beybi+

Kızlar Ne Diyor 2

• ya benim diyeceğim belki farklı bir konu olabilir ama bende suan kendimden örnek verim sana...ben cinselliği en üst seviyede tatmış biriyim (en üst derken zevk anlamında)düşünüki ben suan sevdiğim insandan ayrılıçam ve başkasıyla sevgili olucam napiçak çocuk beni elliycek öpücek belki dürtecek ama ben onu değil eskiyi seviyor olucam yani sevmediğim bir insana neden boşuna kendimi elletimki herşeyin karşılığını almayı isterim bi insanın beni ellemesi için bile karşılığında bir şey vermesi gerekir .. bugün bnm 5 senelik sevgilim bana para vermesin gıcık olurum yanlış anlaşılmasın ben kendi fikirlerimi söledim çünkü sokakta çok kız görüyorum kendini elleten falan sonra bir bakıyorum diğer gün başkasıyla ne gerek var bedelsiz o an için kendine dokundurtmaya...

• ne alaka 200 kıloyum

• Kaç kilosun sen?

• bir kadının bedeni sence para karşılığı elde edilebilir mi? o kirli para kadar mı değerli bir bayan?

• bnden ne diye af istiyesin ki banane cnm.. gerçekleri söylüyorum..

• puff

• Allah affetsin.. =)=)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 6

• Onların en iyi olduğunu mu düşünüyorsun... Kaldırım gibi üstünden geçmeyen yok... Seks zevk meselesidir ve bu zevk karşılığnda kadının bedenini parayla satın alamazsın..

• özgüven meselesi bi yerde aslında haklısın dostum bunun böyle görülmesi banada hala garip geliyor :))

• Çünkü seks yapmak için tek gerekli malzeme bir bedendir. Yani para karşılığı seks yapan tüm kadınlar, bunu kendi hür iradeleri ile yapmıyor olabilir. Kimse bunun garantisini veremez. Ve hür irade ile yapılmayan işleri her zaman toplumun bir kesimi yadırgar. 15 yaşında kız çocuğunun iki inek karşılığı evlendirilmesini yadırgadığı gibi. Konuyu daha iyi anlayabilmen için cümle içinde de kullanayım; Mesela senin paraya çok ihtiyacın olsa ve ben kişisel keyfim için senin sadece susmanı istesem ve sana bunun için para versem, toplum bunu da yadırgardı.

• tşk

• kib

• "hür irade ile yapılmayan işleri her zaman toplumun bir kesimi yadırgar. " demek yadırgamaya bir sebep bulmak bir neden aramaktır. Özgürce bu işi yapanı yadırgam diyorsun bir yerde.. hatta bir yerde değil tam üstünde..
      Ben de ne kadar özgürsün/özgürüz ki acaba bu bir yadırgamanın nedeni "OLABİLSİN"...demek istedim.
      bye

• Öncekileri Göster
  • Ben kimseyi yadırgamam ama paralı cinselligi tercih eden bir erkegi de anlayamam yani.Elestirmiyorum fakat empati kuramam bu kisiyle. Cinsellik dediginde bunun bir gizemi ve heyecanı olmalı gibi geliyor bana...En azından bana göre böyle...Parayla olan birseyde bedeninimin bir tepkisi ve arzusu olmaz diye düsünüyorum. Hic yapmadım ama itici geleceginden eminim.Bir kadınla kurlaşmak ve karsılıklı arzu etme noktasına dogal bir gelişimle gelmek cok büyük haz ama parayla oldugunda olay başka birseye donusuyor...

• para karşılığı bir kadınla yatan erkek özgüvenden yoksun erkektir, benim fikrim tabiki

• Hiç para karşılığı seks yapmadım. Belki ihtiyaç duymadım bu zamana kadar belki de hatunlara mal gözüyle bakmıyorum.

• Farkedemediğin çok şey var panpa anlaşamıcaz biz seninle böyle

• Ne alaka ? Sen araban bozulunca yan sanayimi alıyosun orjinal mi ? Çocugunu devlet okuluna mı gönderiyosun özel okulamı ? Evini saten boyaylamı boyatırsın plastik boyaylamı ? Sorular ile verilen cevaplar biraz bağlantılı olsun. Para karşılığı seks yapan erkek benim için acizdir.. Hollandaya gidersem zaten oradan güzel hatunlar kaldırabilirsin Red Light'a gerek yok..

• Dostum Red Light'taki kadınları görüp beraber olmuyorsan ben sana mal gözüyle bakarım:)

Yükleniyor...