Karım sekse karşı istediğim düzeyde değil, nasıl isteklendirebilirim?

33 yaşında sağlıklı bir erkeğim. karımla haftada bazen bir bazen 2 haftada bir sevişiriz. karım 35 yaşında çalışan çocuklu. benim için seks her an her yerde olabilir günde 3 defa 4 defa olsa yok demem ama en azından 2 günde bir olmalı ama o da yok. çoğu zaman yanıma bile yatmaz çocuklarla yatar sevişmek isterim diye bahane üretir çocuklarla ilgili. ben de bu yüzden sanala yönelirim p*rnoya falan. onu seviyorum ve çok beğeniyorum her türlü ikna yöntemini kullanıyorum ama istediğim düzeyde fayda sağlamıyor. bazen burada kocasından şikayet eden kadınları görünüyorum az sevişiyorlar diye yakınıyorlar imreniyorum onlara. en son yaptığımızın üzerinden 4 akşam geçti ama çok isteksizdi. bu akşam ufak bir rplan yaptık gibi ama kesin değil. onu nasıl daha istekli hale getirebilirim.

0|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

• iş güç çocuk ev sekse ruhen hazır olamıyor bence. biraz yükünü azaltmaya ne dersin ?

1|0
    • Şikayet

ev işine yardım ederim, ütü çamaşır asma temizlik ve bu işleri ondan çok daha iyi yaparım. bir tek yemek ve bulaşığa karışmam.çocukların derslerine getir götür işine. kesinlikle yan gelip göbeğimi kaşımam.

• Şikayet

jartiyer ve vipratör siparişi verdim bugün

• Şikayet

aa çok hoş ikisi de umarım işe yarar ve dünyanız renklenir. cinselliğin farklı boyutlarını keşfetmesi iyi gelecektir :)