Karım sekse karşı istediğim düzeyde değil, nasıl isteklendirebilirim?

33 yaşında sağlıklı bir erkeğim. karımla haftada bazen bir bazen 2 haftada bir sevişiriz. karım 35 yaşında çalışan çocuklu. benim için seks her an her yerde olabilir günde 3 defa 4 defa olsa yok demem ama en azından 2 günde bir olmalı ama o da yok. çoğu zaman yanıma bile yatmaz çocuklarla yatar sevişmek isterim diye bahane üretir çocuklarla ilgili. ben de bu yüzden sanala yönelirim p*rnoya falan. onu seviyorum ve çok beğeniyorum her türlü ikna yöntemini kullanıyorum ama istediğim düzeyde fayda sağlamıyor. bazen burada kocasından şikayet eden kadınları görünüyorum az sevişiyorlar diye yakınıyorlar imreniyorum onlara. en son yaptığımızın üzerinden 4 akşam geçti ama çok isteksizdi. bu akşam ufak bir rplan yaptık gibi ama kesin değil. onu nasıl daha istekli hale getirebilirim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• iş güç çocuk ev sekse ruhen hazır olamıyor bence. biraz yükünü azaltmaya ne dersin ?

• aa çok hoş ikisi de umarım işe yarar ve dünyanız renklenir. cinselliğin farklı boyutlarını keşfetmesi iyi gelecektir :)

• jartiyer ve vipratör siparişi verdim bugün

• değişik fanteziler deneyin neden hoşlanırsa. kostüm olabilir, p*rno izlemek olabilir, mekan değiştirin vs bunlardan da etkilenmez ya da denemek istemzse ruhsal bir sorunu var derim

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 5

• ne yapsan boş bende eşimle aynısını yaşıyorum adamın umrunda degil haftada bir oda sevişme olmadan hemen boşalır döner yatar ben istekli oldugumda en sevdigini giydim uykum var dedi çıplak girdim yine uykum var diyip sarıldı :(( dün yaptık artık haftaya yaparız umudum yok

• film konusunda oldukça tecrübelidir. ne istediğini bilir ve birlikte izleriz. ama en son izlediğimiz film üzerinden 2 ay geçti.

• sanmıyorum ona romantik ve cinsel içerikli filim izlet mesela bir kadının seks günlügü'nü izlet işe yarayabilir

• bugün sipariş verdim jartiyer ve vipratör... belki isteiği artar sekse karşı.

• Bence esinin annelik duygusu ön plana cikiyor. Beraber konusarak ya da piskologa giderek üstesinden gelebilirsiniz. Bak konusarak diyorum abicim.

• allah şu insanların cinsellik algısını bozup saman çeviren toplumsal kuralların belasını versin. bunlar inan bana hep bunun suçu. yok kardeş değiştiremezsin. teeeee bilinç altına inmek lazım. yoksa ön sevişmeymiş, ilaçlarmış bilmem neymiş yemin ediyorum işe yaramıyo. erkekte yaramıyo kadın da hiç yarayacağını sanmıyorum.

• o vakit fatal error...

• bunu birlikte çok yaptık çok izledik.

• keşke bunu birlikte yapmayı teklif edebilse.

• Öncekileri Göster
  • bende de onun erkek versiyonu var. ben şahsen ayrılcam Allahtan evli değiliz. senin işin daha zor tabi. valla arkadaşım allah cidden çok büyük sabır versin. çok ama çok zor bir durum bu

• ne erkekler var yahu deli bunlar... insan kadınını arzulamaz mı hiç...

• oldukça büyük problem yaşayan bilir...

• benim ayrılma gibi bir düşüncem hiç olmadı olamaz da çocuk olmasa da olmaz. çünkü onunla yaşadığım seksi başka biriyle yaşayamam. o ilk zamanlar çok daha kapalıydı epey açtım içindeki kadını dışarı çıkardım ama seks sıklığı istediğim düzeyde değil. her an her yerde sekse karşı hazırım gecenin her saatinde uykunun en tatlı yerinde sekse hazırım. işte olduğum vakit arasın gel canım istiyor desin hemen atlar giderim. çarşıda olsak tutar otele bile götürürüm yeter ki istesin ama az istiyor.

• Öncekileri Göster
  • ön sevişmeyi uzun tut onun da zevk almasını sağla

• Önerim mantıksız mı geldi?

• bekar mısın serhat?

• Hiç beklemediği bir anda ufak dokunmalar yapsan?

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 9

• byan azdırıcı damla dene bence

• birader aynı dert bende de var düzelmez ayrılamam da tek çare imam nikahlı 2. eşe başka ev açmak onun içinde fazla gelir lazım o da yok mecbur katlanacağız

• Kanka, sana benden dev gibi bir ++++ eksi veren hatun kişilere inat :d

• Öncelikle şundan emin ol, her istediğinde evet derse hatta o senden daha çok isterse bir süre sonra sıkılırsın isteğin kaçar. Hayat böyle dostum, her şey için böyledir. Az olan kıymetli ve lezzetlidir ;) Fazla isteme ki tadı kaçmasın. İpleride ona bırakma tabi, ilgini azalt biraz, dışarda fazla zaman geçir. İçine kurt düşür yani anladın sen ;) O isterse yorgun olduğunu falan söyle. Becerebileceğini sanmıyorum ama öğüt işte :D Kolay gelsin.

• Eyvallah bu kıyağını heryerde anlatırım :)

• bu namelere ve libidoma hayran kalıp da önüme domalacak kadar aptal kadın görmedim şimdiye kadar. varsa eğer rasgelirse senin adresi veririm.

• 8 yıllık olduğunu belirtmemiş yoksa yormazdım kendimi. O kadar ustaysan burda bu namelerle libidonu överek hatun araklayamayacağını bilmen lazım dostum.

• Öncekileri Göster
  • yaş oldu 35-40 artık ne yaparsan yap bir faydası olmaz.

• menapoza girince daha istekli olur mu acaba?

• Hacı, seni anlayabiliyorum. Çevremde, akranım olan insanlardan benzeri sorunlarla karşılaştım.İçlerinden bir kısmı şöyle bir çözüm bulmuş; Karısına açık açık demiş; "Seni seviyorum. Sana ve çocuklarımıza bakacağım, seni maddi-manevi anlamda mağdur etmeyeceğim. Ama ben ikinci bir evlilik daha yapacağım." Kadın razı gelmiş, vatandaş ta gitmiş ikinci bir eş daha almış.Bir gün birisinde, diğer gün ötekinde kalıyor. Gizli'den yazma gibi bir huyum yok, o yüzden sana "şöyle şöyle" yap desem beni linç ederler :d Sen bildiğin gibi takıl...

• diğer kadının da öyle olmayacağı ne malum hem bu bana yakışır bir durum değil. ama cevap için teşekkürler.

• Abi vallaha ben sana ne diyeyim? Bizim sana öneri vermemiz pek doğru olmaz.

• İsteksizdi derken ne yapıyor... hiç ilgi alaka yok mu. hemen yatıyor mu? ve kaç dk ortalama sevişmeniz?

• alaka var tabi ama istediğim düzeyde sekse ilgisi yok. ya da benim ilgin onunkine kıyasla 4-5 kat daha fazla diyebilirim. seks müsitliğe göre 1 saat saat 10 dk yarım gün dahi sürdüğü oluyor ama nadir işte.

• eşinle konuş bunu anlata

• 8 senelik evliyiz konuşulmamış konu kalmadı zira.

• ya reis çalışıyormuş bence normal yorgun olur . idare et

• sende haklısın sonra derlerki erkek neden altatır

• idare lambasına döndük aga nereye kadar.

Yükleniyor...