Yapay vajina kullanan oldu mu hiç aranızda?

Yapay vajina kullanan oldu mu hiç aranızda? Yapay vajina almayı düşünüyorum. Kullanan olduysa ne önerirsiniz? Dalga geçicek olan yazmasın lütfn.

Güncellemeler:
ben evleneceğim kişiye ihanet etmemek istiyorum ;)
dalga geçenler geçsin bakalım, sevdiğiniz biri olur canınızdan fazla, onu aldatmak istemezsnz üzmek istemezsiniz ya onun gibi bişeyden bahsediyorum.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• alıcaktım ama vazgeçtim soğuk geliyo bana yani emektar sağ elimi tercih ederim

• doğru düzgün cevap verdiğin için teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 9

• saçma geldi bana

• Türk erkeğinin çoğu genel bir kudurmuşluk hali içinde olduğundan bu soruyu soran adama ben bile evlenme teklifi ederim. ne sadakat yahu

• ben edicem ona evlenme teklifi :D

• oha ya bu devirde evlenene kadar bekleyen erkek mi kaldı :O

• Al tabii ya yanından da hiç ayırma :) hatta sabah aletini yerleştir içine öyle giyin bütün gün öyle dolaş .

• Evlenceğin kişiyi henüz bulamadıysan bbu ihanet olmaz.

• bulduysan doğalınıda bılmuşsun demektir..

• buldum.

• yazık la, gençsin de:( o kadar mı umutsuz durum?

• o zaman evlen sen:D

• buldum.

• evleneceğin kişi bulmadıysan ihanet olmaz o:D

• Öncekileri Göster
  • allah gercegını süreklı olarak nasıp etsın :)

• Neden ki ya, bence zorlasan doğal vajina bulabilirsin.

• oldu bir de tam vereyim istersen

• yani bi şekilde doğalını bul .doğalın zevkine varsan yapaya parmağını bile sokmazsın.hissetmek ve hissettirmek gibisi varmı.

• taktik ver baride uğraşmasın insanlar :)

• Öncekileri Göster
  • Aneam öyle birsey mi varmış ya.

İlk defa duydum.

Çok sükse yapar bu olay.

İnteresting o_0

Erkekler Ne Diyor 11

• real takılıyorum :)

• arkadaşım bugun aldım gercekten süper bışey hem de cift fonkısonlu bence al pişman olmazsın

• realistik manken favorimdir

• yok kullanmadım

• ben bir kere arkadaşımdan ödünç alıp denemiştim ama hiç hoş değildi.sen doğal seks yap evlenmeyi falan beklemene gerek yok bol bol seviş

• Yapay vajina bana pek mantıklı gelmiyor. Ne farkı var ki elizabeth den

• bende alabilirim ustam :D

• yakında kızlarında cakmasını yapacaklar ozaman bunlara gerekde kalmıyacak burnu havada olanlara:)))))))))))))))))

• bulur buluştururuz hiç olmassa 100 sene geçsede taş :D yağlama derdi var o kadar dırdırı yok :D

• çok para o geyşa

• Japonya'da robot geyşa kadın icat ediyorlarmış. Seri üretime geçsinler bir tane de ben alacağım. :P

• Öncekileri Göster
  • Neden dalga geçilsin ki, dullar yapay penis kullanırda erkekler yapay vajina kullanamaz mı? :)

• Aynen hocam, yapay penis kullananlar sadece dul değil hem de, dalgasını geçenlerin kimbilir kaçında yapay penis var.

• Realizm, gerçekle olan uygunluğu ele alır ve gerçek hakkındaki bilgilerimizi insanoğlunun bilmeye ve kavramaya ait kabiliyetlerinin mümkün olan en iyi uygulamalarından sonra gelişmesini sağlar..

• bir daha oku..

• iyi misin

• o ne ya ben hiç yapay görmedim:))

Yükleniyor...