Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Yapay vajina kullanan oldu mu hiç aranızda?

Yapay vajina kullanan oldu mu hiç aranızda? Yapay vajina almayı düşünüyorum. Kullanan olduysa ne önerirsiniz? Dalga geçicek olan yazmasın lütfn.

Güncellemeler:
ben evleneceğim kişiye ihanet etmemek istiyorum ;)
dalga geçenler geçsin bakalım, sevdiğiniz biri olur canınızdan fazla, onu aldatmak istemezsnz üzmek istemezsiniz ya onun gibi bişeyden bahsediyorum.

0|0
9|12

En İyi Erkek Görüşü

• alıcaktım ama vazgeçtim soğuk geliyo bana yani emektar sağ elimi tercih ederim

0|2
    0|0
    • doğru düzgün cevap verdiğin için teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 9

• Al tabii ya yanından da hiç ayırma :) hatta sabah aletini yerleştir içine öyle giyin bütün gün öyle dolaş .

0|2
    1|2
  • oha ya bu devirde evlenene kadar bekleyen erkek mi kaldı :O

0|0
    0|1
  • Evlenceğin kişiyi henüz bulamadıysan bbu ihanet olmaz.

0|0
    0|1
  • Türk erkeğinin çoğu genel bir kudurmuşluk hali içinde olduğundan bu soruyu soran adama ben bile evlenme teklifi ederim. ne sadakat yahu

0|0
    0|1
  • allah gercegını süreklı olarak nasıp etsın :)

0|2
    0|0
  • Aneam öyle birsey mi varmış ya.

İlk defa duydum.

Çok sükse yapar bu olay.

İnteresting o_0

0|0
    0|2
  • saçma geldi bana

0|0
    0|0
  • yazık la, gençsin de:( o kadar mı umutsuz durum?

0|0
    0|1
    • ben evleneceğim kişiye ihanet etmemek istiyorum ;)

• buldum.

• o zaman evlen sen:D

• Neden ki ya, bence zorlasan doğal vajina bulabilirsin.

0|1
    0|0
    • yani bi şekilde doğalını bul .doğalın zevkine varsan yapaya parmağını bile sokmazsın.hissetmek ve hissettirmek gibisi varmı.

• oldu bir de tam vereyim istersen

Erkekler Ne Diyor 12

• yok kullanmadım

0|0
    0|0
  • Neden dalga geçilsin ki, dullar yapay penis kullanırda erkekler yapay vajina kullanamaz mı? :)

0|3
    0|0
    • Aynen hocam, yapay penis kullananlar sadece dul değil hem de, dalgasını geçenlerin kimbilir kaçında yapay penis var.

• ben bir kere arkadaşımdan ödünç alıp denemiştim ama hiç hoş değildi.sen doğal seks yap evlenmeyi falan beklemene gerek yok bol bol seviş

0|0
    0|1
  • o ne ya ben hiç yapay görmedim:))

0|0
    0|0
  • Yapay vajina bana pek mantıklı gelmiyor. Ne farkı var ki elizabeth den

0|0
    0|0
  • bende alabilirim ustam :D

0|1
    0|0
  • real takılıyorum :)

0|0
    0|0
  • realistik manken favorimdir

0|0
    0|0
  • Realizm, gerçekle olan uygunluğu ele alır ve gerçek hakkındaki bilgilerimizi insanoğlunun bilmeye ve kavramaya ait kabiliyetlerinin mümkün olan en iyi uygulamalarından sonra gelişmesini sağlar..

0|0
    0|0
  • arkadaşım bugun aldım gercekten süper bışey hem de cift fonkısonlu bence al pişman olmazsın

0|1
    0|0
  • yakında kızlarında cakmasını yapacaklar ozaman bunlara gerekde kalmıyacak burnu havada olanlara:)))))))))))))))))

0|4
    0|0
    • var zaten

• çok para o geyşa

• bulur buluştururuz hiç olmassa 100 sene geçsede taş :D yağlama derdi var o kadar dırdırı yok :D

Yükleniyor...