Gebelik testinde tek çizgi negatif, çift çizgi pozitif :/

gebelık testı yaptımda. c yanı tek çizgide olursa negatıf t de olursa poztif yazıodu. benim c oldu. ama t de nokta var.o nokta ne anlamadım :S

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Seni anlıyorum. Yarın bir daha dene. Emin olmak için idrar testi ya da kan testi yaptır.. Umarım ki sonuç istediğin gibi çıkar.

Erkekler Ne Diyor 7

• allah analı babalı büyütsün.

• Hamilesın o halde

• korkutma kızı:)

• Minareyi çalan kılıfını hazırlarmiş :)

• nokta varsa zar bozuk demek

• test bozuk olabilir yarın tekrar dene ama büyük bi ihtimal hamilesin .

• Prospektüzünü ( yada her ne haltsa) oku...öğrenirsin, olmadı en alttaki tel. No: sunu ara sor..

• hamilesin hayırlı olsun.

• hamilesin sanırım

Kızlar Ne Diyor 10

• en kesin sonuç kan testi eczaneden alınan testlerde az da olsa sorun olabiliyo

• ya hamilesin yada test bozuk ki bence test bozuk yenisini al ama bugün yapma yarın sabah kalkar kalkmaz yap yani kısacası ilk cisini ona yap:)

• o anlamadığın çizgi anal seks yaptığının belirtisi :)

• Ya hamilesin ya da test bozuk bi koşu bir tane daha al.

• hamılesın tatlım o testler malesef yanılmaz ama ıcıne sınmesı ıcın bı daha yap :(((umarım ıstenen bır gebelıktır yoksa ..allah yardımcın olsun

• ıkı cubuktada varsa hamılesınnnnnnnnnnnnnnnnnn:D

• test bozukta olabılır saglık ocagında yaptr veya ıkı tane daga test all:D

• Hamilesin. Hayirlisi olsun.

• ama nokta çizgi dgl :(

• Tam emin degilsen farkli testler kullan. Hem yuzde50 test yapmadan bilmen gerekir iliskiye girdiysen falan.

• hamilesin

• 1 testle o psikolojiye mi girilir. insan bi kaç tane alır. ama hamile olma olasılığın yüksek. en iyisi bi doktora git derim. en kesin öğrenme yolu o çünkü. gebelik testlerine 10 tanede yapsan güvenemeyebilirsin.

• nurtopu gibi bi embriyon olmalı.bi test daha al.

Yükleniyor...