Bu durumda ne yapmalıyım hep aynı sorun

dün gece eşimin yanına uyumaya girdim öptü falan 1 haftadır yapmıyorduk sonra uyudu bende uyudum 1saat sonra öperek uyandırdı 10 dk falan öpüştük seni istiyorum falan dedim sonra yalarmısın dedim yaptım öyle boşaldı ben daha üzerimi bile çıkarmamıştım neye birşey demedim bugünde banyo yaptım çıktıgımda koltukta uyumuştu giyinmemiştimde yapalımmı dedim bişe uykum var dedi istemiyormusun dedim istemiyorum dedi tamam işten yorgun stresli ama beni niçin düşünmüyor nasıl düzelcek bu adam hep aynı sorun bir kere bile beni düşünmüyor sadece kendini düşünüyor

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• pek çok erkekte performans kaygısı vardır. eşinde de bu durum söz konusu. bu kaygı sebebi ile erken boşalıyor. cinsel ilişkiden kaçıyor. stres onu bitirmiş. tamam senin de ihtiyaçların var ama çok üzerine gitme. onu bu sıkıntı ve stresten uzak tutmaya çalış. senin seks isteğin de onda baskı yapıyor. kafasını rahatlatmasına yardımcı olmalısın. bazı erkekler ancak kafaları rahat iken seks yapabilir. bazı kadınlar ise ancak seks yaparak rahatlarlar. yani arada fark var. üzüldüm. geçmiş olsun.

Erkekler Ne Diyor 26

• Tehlikeli noktadasin heran bir reaksiyon gosterebilirsin patlama anI yakIn

• Partneri sensin sonuçta o istemiyorsa sen istemesini sağlamalısın. Motorunda hareket yoksa, istek yoksa sen onu anında istekli duruma getirebilirsin. Her zamanki giyim, makyaj ve duruşunu değiştir. Ona gfarklı yaklaş. Seksi görünümüne biraz renk kat. Bak bakalım yine aynı mı. Çünkü bazen aynı görüntü ve hareketler, duruşlar, renkler insanı sıkar isteği öldürür.Mutluluklar

• ilginç karşındakinide düşünür insan biraz bencilmiş seninkisi

• Sen de o istediğinde yanaşma. 4-5 hafta böyle yap ve sebebini sorarsa da durumu anlat.

• Eyvah eyvah. Üzerine alınma ama, bir ilişkide bir taraf devamlı itmeye başladığında, itilen taraf bu yönden aç kalıyor. Kendini doyurmak için saçma sapan şeyler yapıyor. İstemese bile. Aman diyim bacım.

• o aman dedigin aklımı kurcalamıyor degil

• Öncekileri Göster
    • herkeze istek gönderme ama

• Seni bulsam sana göndereceğim ama.

• adam daki şansa bak değerlendirmiyor

• hep boyleyse sorun net bence senden pek hoşlanmıyor kendısı tatmın olsun tamam senin işin zor :(

• valla kadınlar bu yönden erkeklerden çok şiyatci hadi hayırlısı.ne zamandır evlisiniz

• 2yıl olmadı

• sürekli böyleyse eşiniz bir doktora görünsün derim

• hayretler içindeyim ya deemek eşin seks yapmak istemiyor üzüldüm böyle durumları degerlendırmeyenı cok sınır oluyorum o zaman sen de söyle yap gelınce onu öyle bir azdır tahrik etkı guzel gıyın farklı iç çamasırları gıy egzotık bir ortam yarat içiyorsa için sadece o an olacakları düşünün sizi anlıyorum...

• Bağzı adamlar çok duyarsız harbiden ya. Acaba bendemi böyle olucam :/ eğer şimdiki düşüncem devam edicekse evlilikten sonra kesin böyle olmam ama evlenince değişirmi insan bilemedim şimdi.. Durumuna üzüldüm yardım edebilsem keşke.

• Senin açından inan gerçektende üzüldüm konuşmayı denesen bir faydası olur mu yani anlayışlı mı?

• kendine oyuncak al eşin işden eve geliş saatinde güzel bir erotik veya p*rno film al seyretmeye başla oyuncakla neler yapman gerektiğini benim söylememe gerek yok sanırım eşin içeri girdiginde muhtemelen şaşıracak ve napıyorsun dicekdir sende sen yapmıyorsun bende çözüm arıyorum de ondan sonra olucakları seyret özelden daha çok yardımcı olabilirim tecrübeyle sabit:)korday@hot.

• o erkerten bir cacık olmaz söyleyim sana

• sevişmekden tiskinmiş acıkcası senle sadece yalatıp boşaltıyor ya da baska türlü adam akıllı bir sexden kaçıyor böle durumda erkegin gözü dısardadır ve hiç kimse seni aldatmadıgına beni inandıramaz bu durumda senin de gözün dısarda olucak mecburen kadınının ihtiyacını karsılamassan karsılıcak birini bulur doğanın kanunu ;)

• 1 hafta yapmayıp zamandan kendinizden neden çalıyorsunuzki sevmiyorsanız ya da o sevmiyorsa birlikteliğin bir anlamı yok açık açık konuşmayı dene

• azdır kacanı, bol bol keçi boynuzu özü kat yemeğe mesir macunu yedir evde, dıstık fındık takviyesi yap. arada firikikler ver gösterip de vermemek gibisinden, o seni istedikçe ister

• Evlenince böyle olursa durum kötü. Yani bir erkek buna neden hayır der anlamam. Hadi kadın başım ağrıyor kirpik diplerim acıyor yok hallerim geldi der yapmaz ama erkek yapmaz diye biliyordum yapan varmış. Ilgisini bir şekilde çekmen lazım yoksa işin yaş.

• yoruldum artık ne yapcagımı şaşırdım o isteyince oluyor ben isteyince çok meraklı oluyorum ama yokbundan sonra oda peşimde dolancak

• Oyle evlenmeden seks yaparsan 70 yıl eline talim edersin. hahahahaha

• yapmazsan. pardon. tekrar gülelim. ritmi kaçırmadan. hahahahaha

• çok sen öyle çıplaksın ben olsam eşimi hemen orada becerirdim :)

• senin iş çok kötü e söyle ozaman sana şişme manken alcam kendime de şişme erkek de gir olaya

• Nasıl evlendiniz siz seni güzel bulduğuna emin misin? İnsan seksi bulduğu kadını oyuncağa çevirir elinde ama senin ki sadece gelmek* için seks yapıyor

• Kusura bakma ama sennkide işi bilmiyor ya.Böyle bir hatuna yapılacak şeymi bu.İnsan ağzıyla isityor.Her ne olursa olsun onun isteğini yerine getirmek senn vazifendir.Erkek isteyincede bayan yerine getirmeli.Bu istememezlik sık sık oluyosa altında bişey aranır elbet.Umarım aranızdaki durum düzelirde sende bu varlık içinde yokluk çekmekten kurtulursun.Kolay gelsin diyorum...

• biraz seksi olmaya çalış, eşini tahrik et ne bileyim dişiliğini kullan biraz

• kullandım banyodan çıktım üzerimde havlu var yarı açık şekilde ona cilve yapıyorum daha ne osun

• o zaman seni üzece belki ama eşin seni aldatıyor olabilir...

• aranızda kaç yaş var merak ettim

• Karşına ilk ilgini çeken erkekle seks yaparsın gidişat onu gösteriyor

• bende kapıyı açık tutmuştum

• Öncekileri Göster
    • bilmiyorum ki ne hissettigini

• Iistersen sanalda olsa biseyler deneyebiliriz

• harbi dengesizmiş

Kızlar Ne Diyor 6

• eşin gerçekten bencil biri. yapacağın tek şey ceza yöntemi. sevişmek istedğinde ben istemiyorum çünkü tatmin olmuyorum diyeceksin. bu da onun erkeklik gururuna dokunur sanırım. daha o kadar gençsiniz ki ilerleyen yılları düşünemiyorum. sevişelim deme bir müddet o istediğinde istemez gibi yap belki de seni olaydan soğttuğunu bu şekilde anlar

• evlılıkte en korktugum sey

• işi bilecen ;) erkeği tahrik edecen

• Öncekileri Göster
    • bende aynen sen gibi korkuyorum artık

• azgınlıkla ne alakası var evlılıkte cınsellık önemlı evlenmeden önce bıseyler yasamaa karsıyım ve evlenınce bu konuda uyumlu eşim olsun ıstıyorum.

• bencil oluşu çok kötü olmalı. konuş bence

• sen onun üzerine daha fazla git uykum var dese de sen ona sarıl ve elini orasına at gerekirse uyurken ağzına al boşalsa da devam et bidaha kaldır ve onu çok istediğini çok azdığını filan söyle ama asla vaz geçme inan bir süre sonra düzelecektir bu arada yaşlar kaç ve kaç yıllık evlisiniz bunlarda önemli çünkü...

• istemedigi için laf söylüyor çokmu meraklısın diye bu seferde benim keyfim kaçıyor 2 yıl olmadı 21 yaşındayım

• Öncekileri Göster
    • biraz daha açık olarak dertleşmek istermisin canım...

• sen süpersin

• buzzer 3 in1 içir . kendisi bile anlamaz ne olduğunu :)

• başkasından hoşlanıyorsa buzzer değil dozer içirse fayda etmez sorun olduğundan dolayı olduğunu zannetmiyorum

• yapalım mı demeyle olmaz canım. giyeceksin jartiyeri ya da tahrik edici neyse varsa. geçeçeksin karşı koltuğa kendi kendine takılacaksın. ama kendi kendine. ondan bir karşılık beklemeden. sonra bak bakalım neler oluyor

• onuda denemiştim uykum var deyip arkasını döndü o günden sonrada giymedim

Yükleniyor...