Göğsümün biri diğerinden büyük, normal mi sizce?

arkadaşlar benim sol göğsüm sağa göre biraz büyük sütyenden sol göğsüm biraz çıkıyo diğeri normal sizlerdede böyle birşey varmı.erkeklerde hiç böyle sevgilisi olan oldumu

Güncellemeler:
genelde oluyor diyolar mesela ellerde bile fark olurmuş ama göğüste hoş durmuyor

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• telaş yok sakin sen korkma hiç bişeyin yok gayet iyisin:)

Erkekler Ne Diyor 17

• Normal bir durum ben çok rastladım öylesine

• normal değil ama türk kızlarına göre bakarsak normal bişey. doktora falan git biz bişey yapamayız burda

• hayalimin böyle olmasının nedeni türk kızı. yoksa ben niye sevmiyim türk kızını

• ozaman hayalini türk kızlarını kötülemeden gerçekleştir

• ben türk erkeğiyim ben etmiycem kim etcek ? yabancı kıza mı meraklıyız ilk önce sorunu kendinizde arayın kendinizde ! ne meraklısınız suçu başkasına atmaya ! yurt dışına uygun olsa giderim zaten hayalim müslüman bi yabancı kız bulmak

• Öncekileri Göster
  • Hayatıma bir şekilde giren kadınların neredeyse tamamında bu durum var. gayet normal bir durum.

• Ben hiç denk gelmedim ama sağlık açısından sorun yoksa o kadar dert etmeye gerek yok.

• doktora git acil

• o dediğin zaten öyle değilmi kadınlarda

kesin bir diğerinden büyük oluyor ...

telafisi mümkün ama :D

• Zamanla deqişir :-)

• Sol göğsün sağa göre büyükse tehlikeli. Eğer sağ göğsün büyük sol küçük olsaydı sorun yoktu.

• felaket tellalı gibisin inanmıyorum sana

• Bişi olmaz bişi olmaz .) Eksiliyenlere selam ederim canlarım.

• kızın yüregine incek

• Öncekileri Göster
  • senden iyi keskin nişancı olur:D saygılar..

• şaka dirim zaten. sıkma canını. bu kadar dert etmeyin yaa. olabilir. benim eski kız arkdaşta öleydi ama dert edilecek bişey değil. zaten giyinikken biz onu farketmiyoz. kız demese ben bilemezdim.

• ahaahah tam benim kafadan çıktın gizli kullanıcı ark ekle :D

• benimkiler küçük değil orantısız yanlış okumuşsun ::)))

• Öncekileri Göster
  • bence diğerini küçük olanı vakumlat sen hizaya getir:D

• Adı üzerinde biri diğerinden büyük nasıl normal olsun ki=)

• hastasın ama heyecan yapma artık dıp ilerledi. bence bir tomografi kesin ve derin sonucları sana gösterir.

• doktora git

• doktora görün. anormal bişey olduğu kesin.

• bildiğim kadarıyla yada tuttuğum kadarıyla diyelim bütün bayanlarda bu olay böyle bence doğal erkek gözüyle tabiki:)

• Sen normalde de solak mısın?

• Benimde sağ gözüm sol güzümden daha büyük. Normaldir takma

• değilim

• doktora görün..

belki baika nedeni vardır büyüklüğün..

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...