Görüntülü sanal seks yapanlar var mı? Güvenli mi?

Görüntülü sanal seks yapanlar var mı? Güvenli mi?Cam'da karşılıklı sanal seks yapanlar oldu mu? Bu durum yeterince güvenli mi? Sanal seks konusunda ne düşünüyorsunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• valla görüntülü sex bayagı zevkli ama karşındaki insana güvenmende önemli eyer partnerin kötü amaç güdüp seni kameraya alıyorsa hele hele birde evliysen yandıgın gündür risk+zevk=kameralı sex

Kızlar Ne Diyor 7

• Yahu ne görüntülü seksi.! Görmüyor musunuz ortalıkta kasetler uçuşuyor.. Her gün yeni bir skandal, hergün birinin yeni bir kaseti çıkıyor..Ayrıca, o adamlar sanki yabancı biriyle mi seks yaparken çekiliyor kameraya.? Ya sevgilisidir, ya da imam nikahlı karısı.. Ya aslında, başlangıcım senin sorunla pek alakalı olmadı ama, kusura bakma.. Sanal seks konusuna gelirsek.. Görüntülü olarak değil ama 16-18 yaşlarında iken internet üzerinden epey bir sanal seks denemelerim oldu.. Hani m-Irc gibi programlar sayesinde epey tecrübe edindim..O zamanlar hepten çılgındım yaa.. Erkek nicki alarak kızları çıldırtırdım.. Onlara çeşitli resimler gönderir, şu boyda aletim var diye.. Onlarla seks sohbetleri yapardım ve bu da bana zev veriyordu.. :))

• hala çılgınsın :))

• Öncekileri Göster
    • ben de onu kastetmiştim :P

• :)))))))))))))

• güvenli değil tabiki yapmadım hiç yapmayıda düşünmüyorum

• 1 kere yaptım daha yapmayı düşünmüyorum.

• hahaha :D

• Öncekileri Göster
    • sizede :)

• neden yapmayı düşünmüyorsun peki?

• yapmadım ama utanırım herhalde

• Peki senin kamera açmadığın bir durum olsa açmasını istermiydin?

• ya sen evli değilmisin senin neden bütün soruların böyle yegen

• meslek hastalığı herhalde dayı :))) soruları kişişel olarak değerlendirme yaaa. rahatsızlık veren bir durumda mıyım? yani sorularım çok mu rahatsız ediyo? öyle bir durum varsa bilmek isterim şahsenn.

• hayır canım ben öyle demek istemedim yani senin ateşini evlilik artırmış galiba

• evet zevkli aslında bende 2 3 kişiyle yapmıştım bazısının sonu kötü oldu ama yinede eğlenceliydi :) yüzünü göstermezsen herşeyi yapabilirsin

• nedense bu soruyu cevaplayan 2 bayan da gizli kullanıcı, gizlilik önemli herhalde:))

• Öncekileri Göster
    • sonunda kötü ne oldu ? :D

• sonu kötü oldu derken?

• evet hiç tanımadığım 3-5 erkekle yaptım.kimi ne göre bu fahişelik ama bana göre gayet zevkliydi. güvenlimi bilmem ama yüzünü göstermedikten sonra birşeyin değişecegni sanmıyorum en azından benm için öyle

• yüzün dışında herşeyin gözüküyor muydu? erkekler de yüzlerini göster miyor mu?

• Öncekileri Göster
    • salakça demedim.ama bu sorduğuna göre düşünmen gerekir bence

• peki, bu durumu değerlendireceğim, değerlendirme neticesi pozitif (salaklığım) çıkarsa sana mutlaka bildiririm. bakarsın bu durumda arkadaş bile olabiliriz...

Erkekler Ne Diyor 8

• evet denedim.. gercekten değişik bir duygu.. ve guzel oluyor...

• Camfrog'da yetkiliyim, karşılık beklemeden soyunanlar var

• ne saklim ben birkac kez yaptım evet... karşılıklı yani

• yapmadım bilmiyorum:) ama denemek isterdim

• bence hiçbir riski yok. ben yüzümü gustermeden 2 defa yaptım bidaha isteyen birini bulsam bidaha yaparım :D

• iki taraf birbirine guveniyorsa sorun olmuyor ki :) ama sen daha tam tanimadigin adama/ kadina soyunursan cekip santaj bile yapar

• ben hiç yapmadım ama bir kez olsun denemek isterdim

• gayette zevkli vede ilginç olan dünyanın bir ucundaki biri ile bunu yapıyor olmak ama türkiye dende çok zevki iletişimler oldu bu anlamda sanal seks sadece kamera ile değil normal chattede gayet zevkli bence yada uyumlu bir kişi ile olsun...

Yükleniyor...