Uzun boylu erkeklerin penisleri kısa boylu erkeklerden uzun mudur?

merak ediyorum, uzun boylu erkeklerin penisleri kısa boylu erkeklerden uzun mudur, arkadaslarımın arasında böyle bi düsünce var. 1.90 bi erkeğin penisi büyüktr diyebilir miyiz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• PENIS BÜYÜKLÜĞÜPenis latincede kuyruk anlamına gelmektedir. Penis içinde uzunlamasına süngerimsi dokular içeren ve içinde idrar ve meninin (döl ve çiş) geçtiği erkeklik organıdır. Ergenliğe ulaşmış bir erkeğin penisinin inik hali 4- 9 cm kadardır. Kalkınca bu boy değişir. 9 ile 18cm arasında değişebilir. 20 - 23 cm arasında olanları davardır.Bunlar genelde zenciler ve boyu kısa olanlarda mevcuttur. Ama her boyu kısa olanın da penisi büyük anlamına gelmez. Çok çalıştırırsan büyür. Ayrıca penisin inik boyu ve kalkık boyu arasında değişimler olabilir. İnikken büyük olan bir penis kalktığında küçük olabilir. Bu sorun teşkil etmemektedir. Bütün erkekler penisinin boyuyla yakından ilgilenirler. Yarışa girerler. Benimki seninkinden daha büyük falan diye. Bu bir evde toplanılıp yadaokultuvaletinde olabilir. Penisi büyük olana ödül verilmez. Sadece arkadaşları arasında helal olsun hacı ne mal varmış denir ve kişi kendiyle gurur duyar. Penisiküçük olanladaalay edilir. O ne lan öyle, ne kadar küçükmüş seninki gibişeylersöylenir. Bu da kişinin moralini bozar. Bu duruma düşmemek için olur olmaz yerde çıkarıp göstermemek lazım. Erkekler küçükken de gösterirler mesela eve biri geldiğindeçıkar da amcalara göster denir ve gösterilir.O yaştaki çocukların babaları çocuklarıyla iftihar ederler. Piyasada bir çok penis büyütücü aletler satılmaktadır. Bunların kullanımı uygun değildir. İnsana sapık gözüyle bakılır. Gidip alamazsın. Hem utanırsın, gidip banapenisbüyültücü mü diyeceksin. Olmaz, çünkü satıcın kafasından hemen bunun ziki küçük diye geçer ve cümle aleme rezil olursun. Hem büyük penisi ne yapacaksın, her deliğe girmez. Makbul olanı küçük olanı da her deliğe girer zorlanmadan. Kısacasıpenisboyunuz neise odur, yapacak hiç bir şey yoktur

Erkekler Ne Diyor 33

• Boy uzunluğu ile penis boyu arasında doğru orantı var denemez.Boyu uzun olup da penisi kısa olanlar olduğu gibi boyu uzun olmayıp da penisi uzun olanlar var.

• link ustalık lazım boy önemli degil.. !

• boyla hiç bir alakası yok arkadasların yanlış tespitte bulunmuslar arakdasım :)

• bırakın şu kızın ağzına göre erkeğin burnuna göre muhabbetini canım :D yok öyle bir şey ...

• El, ayak, burun vs. büyüklüğü ya da kişinin boyuyla hiçbir bağıntısı bulunamamış (Anlamak için illa ki soyacaksınız bizi :))Irklarla penis boyları arasında herhangi bir ilişki bulunamamış. Aksi takdirde Kayı Boyundanız :)

• Beni dinle güzel arkadaşım kulağı büyük olan iyi duyarmı ? yada burnu büyük olan iyi kokumu alır? bıde şunu oku kafası büyük olan çokmu akıllıdır ? ne önemi var fani dunyada büyük olmuş küçük olmuş bahtına ne çıkarsa artık ;)))

• penis boyu için bilimsel olarak baş parmağın 2 katı büyüklüğünde oranı olduğu ileri sürülür

• hayır boyla alakası yok onun.

• uğraştığın şeye bakarmısın git bir kaç değişik boyda birilerini kontrol et anket yaptığını söylersin. sonra neticelerinide ali gür e verirsin yayınlar. yüz yüze 313131 kişiyle yapılan ankette diye

• bu kısa boylular tarafından oluşturulmuş gerçege dayanmayan ödünleme savunma mekanizmasıdır.büyük adamın bütün organları daha büyük olur

• uzun boylu erkeklerde ereksiyon süresinin uzun olduğunu biliyorum fakat boyları üzerinde herhangi bir açıklama yok yani şimdiye kadar nede olsa penisin işlevi aynı önemli olan onu iyi işletmekte:)

• herkes boyunu ve penis uzunlugunu yazsin bilimsel bi arastirma yapacaz :))))))

• ne için lazım dı?

• boyla alakası kesinlikle yoktur

• o çok değişiyo arkadaş grubumdan 190 lık bi arkadaşın penisi 10 cm miş 170 lik bi arkadaşın 15 cm mişbunlar değişiyo kişiden kişiye özel bi boy çünkü

• ya ne alakası war bir ata sözü derki : KADIN :dudağı büyükse şeyi de büyük olur ERKEĞİN: ayağı büyükse şeyide büyük olur...

• tamam da boyu uzun olan bi erkeğin ayağını küçük düşünebilir misin?

• düşenmeye gerek yok zaten öyle olan çok boya bakmıyor

• kadınlar da nasıl bir çıkarımda bulunabiliriz peki.merak ettim

• penis boyu ergenleşme döneminde aldığı gıdalar, genetik ve giyilen iç çamaşırına göre gelişme göserir.. boyla kiloyla göz rengiyle pek alakalı değildir..

• boyumuz uzun diye hava tacak halimiz yok

• öyle bir genelleme yapmak doğru olmaz bence.uzun boylu mu tercih edeceksin çıkan sonuca göre yoksa:))

• kimsin bilmiyorum ama öyle birşey yok

• Kim demişse hurafeyi iyi uydurmus alakası yok...

• Böyle birşey var. Bende 1,75 boylarındayım ve biraz uzun sayılabilir penisim tabi alıp ölçmedim ama bugüne kadar yarı yolda bırakmadı beni:)

• alakası yok herşey kararınca iyidir :D

• Sana kaç cm lazım?

• :)))))))) kahve boğazıma kaçtı :):):):):):)

• süperdi :)))

• hahahaha...bayağı iri bişey sanırım..kobra gibi hahahahaha :)))

• en son çıkartıp asacağım penisimi şuraya... yeter arkadaşlar penis boyu sorularınız... penis vücutta herhangi bir yer ile orantılı değildir...

• penisin boyla burunla yada başka bir yerle alakası yoktur...bırakın bu metaforları...

• benim boyum 182 penisim en son ölçtüğümde 17 cmdi. normal mi bilmiyorum

• Türk erkeklerinin en çok söylediği yalan
      -Lan benimki 17 cm kısamı lan sizce ok by

• Penisde kemik yoktur.O yüzden isterse 5metre olsun boyu penis boyu tamamen ırka göre değişir.Birazda kiloya göre.Kilo penisin kök bölgesini gömer çünkü.

• alakası yok boyla benim 14 cm 168 cm kankam 186 cm 10 cm en fazla bide cılız 176 cm kankam var 23 cm cılız 58 kilo 186 kankam 105 110 kilo iri biri ama penisi ince ve kısa

• Gay misin? Bu kadar erkek penisi gördüğüne göre? Yok duydum diyorsan duyduğuna inanma.

• biz lisede bir birimize gösterirdik en büyük kimin diye

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 8

• Boya orantılı oluyorsa eğer neden zencilerin penisleri uzun ? hepsi uzun değil ama hepsinin penislerin uzun :)

• şişman erkeklerınkı kısa zayıf erkklerınkı ıse uzundur

• ? burdan penis aynıdır ama göbek faktörü mü etkiler olarak anlamalıyım?

• yanı kılodan dolayı penıs kısa oluyo:D penısten harıc her yerıne alıyo gobekte faktor tabı ıcerı kacıyo resmen oenıs kısa ama kalın doyurucu:D benım hosuma gıdıyo yanı 16 cm felan işlev onemlı be kıızm

• bu konuda sana hak verıyorum ovunmyorum ama yeterı kara buyuk :)

• yok oyle birsey ve su ayak no falan ilgisi yok penis boyuyla genel olarak kulturlere bagli olarak degisiyor penis boyu mesela zenciler falan daha uzun ve daha kalin.

• Ayakkabı numarasından anlayabilirsin ancak :(

• Alakası yok

• ırklara göre penis boyu da değişiyor. zenciler hintliler avrupa ırklarınınki daha kalın ve uzun.:)) uzak doğuya doğru kısalıyor.:)) arapların da iyimiş bildiğim kadarıyla. yani boy uznluguyla elbette ilgisi var ama istisnalar elbette olabilir. genel olarak durum bu.

• öyle oldugunu duymustum bende

• anket yapıptamı gelmişler size

• de annem sen. inanmak başarmanın yarısı hem.

Yükleniyor...