Tongkat Madura kullanan var mı?

Vajinayı daralttıgıı ilk güne çevirdiği söyleniyor cidden böyle mi ? kullanan varmıı ?

daralticidır,

kokusu gidericidir,

akıntısı gidericidir,

Cinsel isteği artırmaya yarar. diyor ama cdden kullanan varsa söylesin gizli de olsa yazın lütfen..

link

Güncellemeler:
Arkadaslar egzersizlerle daralmada olacagını söylüyorlar sizce olabilirmi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tatlım bu tür şeyler tamamen psikolojik ve para tuzağıdır. bu işleri yapan tanıdıklarım var. insanları dolandırmaktan başka birşey yaptıkları yok. vajina yapısı zaten esnektir. ürüne baktım. belli bir süre içinde tutuyorsun ve daralttığı söyleniyor. vajina içindekine göre şekillenen bir esnek yapıya sahip. daraltmak tıbbi müdahale dışında daraltmanı tavsiye etmem. ha tıbbi müdahale doğrumu? hayır. doğal kalmanı tavsiye ederim. acı çekersin boşu boşuna. (ha japon sevgilin varsa o ayrı) :)

• Aklında soru işareti kalmaz... Dar ya da geniş anlamazlar. Bana mesaj at özel birşey söyleyeceğim. (Aklına başka bişi gelmesin)

• anladım peki çok teşekkürler.. erkekler genelde kan görmeyi beklerler diyorsn yani onu beklerken baska hiçbirşey i umursamazlar yani ?

• bak güzelim. erkeklerin ilk girişteki beklentisi kan gelmesidir. gelmediği zaman aklında çok soru işareti kalır. sen buna odaklan. daraltmayla olacak iş değil bu. yani dikiş ile çözüme ulaşırsın. tabi zaman seni evliliğe sürüklüyorsa bekleme derim. ama evliliği düşünmüyorsan kendine kilit vurma..

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 7

• ya 3-4 kere ile nekadar genişşlicek genişlememiştir sadece alıştığın için acı hissetmiyorsundur zewk almaya başladığın için genişledi zannediyorsun.

• Bu tip birçok ürün satılıyor ve satanlardan biriyim, bunu değil de başka marka ve şekilde ürünleri. Ama işe yaradığını düşünmüyorum. Gelip tekrar alan veya olumlu olumsuz dönüş yapan bir müşterim de olmadıı.

• teşekkürler

• Ben ne dediğimin farkındayım da sen ne istediğinin farkında değilsin. :) Soru soruyorsun bende bildiğime göre cevap vermeye çalışıyorum. Çok istiyorsan al kullan.

• işe yaramıyor diyorsun ? farkındamsn

• Öncekileri Göster
  • bence o şeylere bakma sen çok mu açıklık var akıntı koku var

• bence merak etme özele gelrimisn bir-şeyler söyliyecegim

• yoo hayır ama merak ediyorm

• Allah sana akıl fikir versin...Yazdıkların doğru olsa onun fiyatı en az 300.000 - 500.000 usd olur...Dünyadaki her kadın peşine düşer..

• kullananlar dogru diyor .. kadınlar artık o parayada çok pahalı diyor meraklanma

• neden vajinamı daraltacaksın

• burada birisi bahsetmişti bundan organik bişey vajina içine sokulup bekletiliyormuş sonrada vajina biraz şişip daralıyormuş. seninmi ihtiyacın var buna ne oldu böyle çabucak

• Böyle gerçeküstü bir isme sahip ürünün gerçekten de iddia ettiği işe yarayabileceğini düşünen zihin ne kadar berrak bir zihindir öyle

Kızlar Ne Diyor 3

• ben kullandım işe yaradı ancak 2 ay sonra ilişkiye girmediğim halde eski haline geri döndü ama koku ve akıntı rahatsız edici şekilde artık hiç olmuyor

• anladım teşekkürler

• 1 ay boyunca hergün 1 dk kullandım, ayrıca egzersizlerle de darabilir ancak çok daha uzun sürer

• eski haline geri dönmesi önemli degil 3 4 defa işe yarasın yeterr.. kaç kere kullaneden

• bence inanma derim

• al herkes ondan kullanıyor geniş amlılar billassa

• lan yürü git gerizekalı. bilgi almaya çalışıyorm

• burdaki erkekler kullandımı onu sidşlfk yürü kızım azıp burda sataşma millete

• Öncekileri Göster
  • bunlar işe yarasa neden hala vajina daraltma ameliyatları yapılsın sence

• anladım pekii

• asla asla olmaz zaten. link kegel egzersizi için sanırım şu an bu pcden mümkün değil de eve gidince atabilirim sen de googleden bulabilrsin

• ama sonuçta ilk sefer gibi olmuyor.. hatta bir süre sonra acı hissetmiyorm.. peki bana bir link atar msn?

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...