Tongkat Madura kullanan var mı?

Vajinayı daralttıgıı ilk güne çevirdiği söyleniyor cidden böyle mi ? kullanan varmıı ? daralticidır, kokusu gidericidir, akıntısı gidericidir,... Daha Fazla

Güncellemeler:
Arkadaslar egzersizlerle daralmada olacagını söylüyorlar sizce olabilirmi?

En İyi Görüş

• tatlım bu tür şeyler tamamen psikolojik ve para tuzağıdır. bu işleri yapan tanıdıklarım var. insanları dolandırmaktan başka birşey yaptıkları yok. vajina yapısı zaten esnektir. ürüne baktım. belli bir süre içinde tutuyorsun ve daralttığı söyleniyor. vajina içindekine göre şekillenen bir esnek yapıya sahip. daraltmak tıbbi müdahale dışında daraltmanı tavsiye etmem. ha tıbbi müdahale doğrumu? hayır. doğal kalmanı tavsiye ederim. acı çekersin boşu boşuna. (ha japon sevgilin varsa o ayrı) :)

• ama kullananların çoğu etkisini gördüm diyor bir kere daraltmaktan kastım ilk günki gibi olması vajinal yapısı esnek diyorsunda ilk ilişkiye girdiğinde neden dar ? neden sonra esniyor ? onu geri toparlamann yolu vardır bence tıbbi müdahale dogru bulmuyorum çünkü istediğin kadar yaptr yine sonra genişleyecek..

• Öncekileri Göster
    • anladım peki çok teşekkürler.. erkekler genelde kan görmeyi beklerler diyorsn yani onu beklerken baska hiçbirşey i umursamazlar yani ?

• Aklında soru işareti kalmaz... Dar ya da geniş anlamazlar. Bana mesaj at özel birşey söyleyeceğim. (Aklına başka bişi gelmesin)