Tongkat Madura kullanan var mı?

Vajinayı daralttıgıı ilk güne çevirdiği söyleniyor cidden böyle mi ? kullanan varmıı ? daralticidır,kokusu gidericidir,akıntısı gidericidir, Cinsel isteği artırmaya yarar. diyor ama cdden kullanan varsa söylesin gizli de olsa yazın lütfen.. link

Güncellemeler:
Arkadaslar egzersizlerle daralmada olacagını söylüyorlar sizce olabilirmi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tatlım bu tür şeyler tamamen psikolojik ve para tuzağıdır. bu işleri yapan tanıdıklarım var. insanları dolandırmaktan başka birşey yaptıkları yok. vajina yapısı zaten esnektir. ürüne baktım. belli bir süre içinde tutuyorsun ve daralttığı söyleniyor. vajina içindekine göre şekillenen bir esnek yapıya sahip. daraltmak tıbbi müdahale dışında daraltmanı tavsiye etmem. ha tıbbi müdahale doğrumu? hayır. doğal kalmanı tavsiye ederim. acı çekersin boşu boşuna. (ha japon sevgilin varsa o ayrı) :)

• ama kullananların çoğu etkisini gördüm diyor bir kere daraltmaktan kastım ilk günki gibi olması vajinal yapısı esnek diyorsunda ilk ilişkiye girdiğinde neden dar ? neden sonra esniyor ? onu geri toparlamann yolu vardır bence tıbbi müdahale dogru bulmuyorum çünkü istediğin kadar yaptr yine sonra genişleyecek..

• Öncekileri Göster
    • anladım peki çok teşekkürler.. erkekler genelde kan görmeyi beklerler diyorsn yani onu beklerken baska hiçbirşey i umursamazlar yani ?

• Aklında soru işareti kalmaz... Dar ya da geniş anlamazlar. Bana mesaj at özel birşey söyleyeceğim. (Aklına başka bişi gelmesin)

Erkekler Ne Diyor 7

• Allah sana akıl fikir versin...Yazdıkların doğru olsa onun fiyatı en az 300.000 - 500.000 usd olur...Dünyadaki her kadın peşine düşer..

• kullananlar dogru diyor .. kadınlar artık o parayada çok pahalı diyor meraklanma

• neden vajinamı daraltacaksın

• Bu tip birçok ürün satılıyor ve satanlardan biriyim, bunu değil de başka marka ve şekilde ürünleri. Ama işe yaradığını düşünmüyorum. Gelip tekrar alan veya olumlu olumsuz dönüş yapan bir müşterim de olmadıı.

• olumlu veya olumsuz kimse geri dönüş yapmaz ki.. ben de olsam olumlu veya olumsuz dönüş yapmam kendi irademle aldıgım için sizden suç bulamam.. peki eşiniz veya sevglnz varsa onada kullandırınsanıza.. bu ilk çıkan birşey heralde buna benzetmeye çalışılan ürünler elbette sonuç vermez..

• Öncekileri Göster
    • Ben ne dediğimin farkındayım da sen ne istediğinin farkında değilsin. :) Soru soruyorsun bende bildiğime göre cevap vermeye çalışıyorum. Çok istiyorsan al kullan.

• teşekkürler

• bence o şeylere bakma sen çok mu açıklık var akıntı koku var

• yoo hayır ama merak ediyorm

• bence merak etme özele gelrimisn bir-şeyler söyliyecegim

• Böyle gerçeküstü bir isme sahip ürünün gerçekten de iddia ettiği işe yarayabileceğini düşünen zihin ne kadar berrak bir zihindir öyle

• ya 3-4 kere ile nekadar genişşlicek genişlememiştir sadece alıştığın için acı hissetmiyorsundur zewk almaya başladığın için genişledi zannediyorsun.

• burada birisi bahsetmişti bundan organik bişey vajina içine sokulup bekletiliyormuş sonrada vajina biraz şişip daralıyormuş. seninmi ihtiyacın var buna ne oldu böyle çabucak

Kızlar Ne Diyor 3

• bence inanma derim

• kullneden mı?

• Öncekileri Göster
    • lan yürü git gerizekalı. bilgi almaya çalışıyorm

• al herkes ondan kullanıyor geniş amlılar billassa

• bunlar işe yarasa neden hala vajina daraltma ameliyatları yapılsın sence

• vajina daraltma ameliyatlarını dogru bulmuyorm çünkü tekrardan esner.. bunlarında işe yaradıklarını söylüyorlar kullananlar ilk ilişkiye girdkleri güne geri döndüklerini iddaa ediyorlar ..

• Öncekileri Göster
    • asla asla olmaz zaten. link kegel egzersizi için sanırım şu an bu pcden mümkün değil de eve gidince atabilirim sen de googleden bulabilrsin

• anladım pekii

• ben kullandım işe yaradı ancak 2 ay sonra ilişkiye girmediğim halde eski haline geri döndü ama koku ve akıntı rahatsız edici şekilde artık hiç olmuyor

• eski haline geri dönmesi önemli degil 3 4 defa işe yarasın yeterr.. kaç kere kullaneden

• 1 ay boyunca hergün 1 dk kullandım, ayrıca egzersizlerle de darabilir ancak çok daha uzun sürer

• anladım teşekkürler

Yükleniyor...