• Sor
  • Bence

Kadın sünnetçi olmak... Bayanlar siz bu mesleği düşünür müsünüz?

Cem yılmazın stand up gösterisinde söylediği bir espri fakat televizyonda bu işi yapan bayan doktorlarda gördüm. Tamam küçük çocukları sünnet edebilirler de bir yabancı müslüman olup sünnet edilecekse koca adamı nasıl sünnet edecek ve bayanlar siz bu mesleği düşünür müsünüz ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• olabilir küçük çocukları sünnet konusunda.ama kişi büyükse kadın dokununca adam erekte olucak ee nasıl sünnet yapılacak o zaman:D

• kesmede yanında yat o zmn :D bu espriyi illa biri yapcaktı.. ilk ben yapaım dedim :D

• Öncekileri Göster
    • ne erekte olacak :), ortada cinsellikle ilgili bişe yok ki, uyuşturucu iğneyi yedi mi erekte olsun da görelim. ondan sonra kesme biçme dikme ve sonuç yaralı bir pipi :) hissedemeyeceği için erekte olamaz. sonuçta tıp bu ve bir çeşit ameliyat. doktorun cinsi hastanın cinsi önemli değil.

• teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu soruyu sormadan önce ne içtin de bu kadar kafa yaptı sende ?

• bişi içmedim cem yılmaz izledim

• hayr istemm

• ben isterdim hiç olmazsa gerdek gecesinin intikamını almak için:):):)

• çok kötü şeyler yaşamış olabilirsin ama tüm erkeklere bunu mal etmemelisin :)

• o kadarda acıtmayız sonuçtea lazım dimi:):):)

• yok daha neleR

• istemem

• kadın sünnetci var mıdır gercekten de bilmiyorum. belki vardır ama yetişkin bir erkeği etmez bence. adamda da bir gurur vardır heralde :)) ıyy bir de sünnetsiz yetişkin bir peniss ne kötü bir görüntü yaaa. süünet diye bir şey iyki varmış.ben yeni katıldım buraya soru yazamıyorum henüz. sormak isteyenler sorsun sünnetsiz var mı aranızda:)) ya da sünnetsiz bir penisin görüntüsü hakkında konuşabilrisniz :)

• kadın sünnetçi var gerçektende

• Öncekileri Göster
    • kadını görünce harekete gecerse sünneti kaca bilir

• bu konuda benimde merak ettiğim bir sürü olay var konuşabiliriz

• Nasıl erkek jinekolog varsa kadın sünnetçide olabilir.

• olabilir tabide koca adamı nasıl sünnet edecek kadın utanmasa sünnet olacak adam utanır yani

• Öncekileri Göster
    • Evlenen evlenir, sünnetçi değilim zaten:D

• :D

• 6gün

bu yazıyı okursanız bayan hemşirelerinde yetişkin erkekleri sünnet yaptığını göreceğiz... Bu kapsamda kamu sağlığı uzmanları, süreci Afrikalı erkekler için daha hızlı, ucuz ve güvenli hale getirmenin yollarını aramaya başladı. Hedef, 2 015 y ılına k adar 2 0 m ilyon Afrikalıyı sünnet ettirmek ama şimdiye dek sadece 600 bini ameliyat oldu. Yetenekli bir cerrahın bile ameliyatı yapması 15 dakika sürüyor ve çoğu Afrika ülkesinde cerrah sayısı çok az. Bu yüzden yardım kuruluşları sünnet işlemini basitleştirmek ve hızlandırmak için yeni geliştirilen cihazları inceliyor. Bu cihazlardan PrePex ve Shang Ring, Bill ve Melinda Gates Vakfı’nın HIV bölümünün desteğiyle Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ) tarafından değerlendiriliyor. 2009 yılında, dört İsrailli tarafından geliştirilen PrePEx geçen ay ABD Gıda ve İlaç Dairesi (FDA) tarafından onaylandı. İsraillilerin arasında ürolog olan bir kişi, sünnet yapan doktorlara Afrika’da yoğun talep olduğunu duydu.

AIDS’le mücadele uzmanı Mitchell Warren, DSÖ’nün yakında karara varacağını söylüyor. Cihazın güvenirliğiyle ilgili ilk araştırmalara göre, PrePex benzer cihazlara kıyasla daha hızlı, acısız ve kansız bir yöntem.

Cihaz yalnızca basit bir lastik bant kullanıyor. Bant, sünnet derisine geçirilen plastik çembere baskı uyguluyor. Şirketin CEO’su Tzameret Fuerst, kan gitmeyen sünnet derisinin birkaç saat içinde öldüğünü ve bir hafta sonra kendiliğinden düştüğünü söylüyor. İşlem bir anestezi kremiyle uygulanıyor ve genelde kan akmıyor. PrePex, sadece üç gün eğitim almış hemşireler tarafından takılıp çıkarılabiliyor. ceğiz.

Erkekler Ne Diyor 7

• Ben emanet etmezdim şahsen :)

• penısımı gostermete gıtmıstım 19 yasındayken ürolog bayandı elıne aldı cevırdı oynadı kremı surdu ben ucustayım tabı :) az kaldı pıtlıyodu seans bıttı sunnetımdede amelıyathanede oldu hemsıre cok meraklı olsa gerek gızunu penısımden alamıyordu :)

• keşke hepsi kadın olsaydı daha estetik penislerimiz olurdu, adamlar fazla kesiyor kötü dikiyor özenme yok keşke olsaydı :(

• Bayanların elleri daha becerikli... Bence yapsınlar...

• erkeklerde hindistanda kadın sünnet etsin o zaman

• var tabii, kadın doğum uzmanı erkek var da kadın sünnetçi neden olmasın, sonuçta tıp bu. bunlar tabu değil. :) hem kesme biçme dikme işini kadınlar daha iyi yapar. hem çocuğa şefkatle yaklaşır. :) link link link

• olmasın eşine kızar ilk sünneti kökünden halleder

Yükleniyor...