Arkadaşım canımı sıktı....

Gizli Üye
Şimdi bundan hemen hemen 1 ay önce regl bittigi zamanlara yakın ...Regl biteli 1.-2 gün olmuştu o gece yatmadan önce tuvalete gittigimde de iç çamaşırımda 1 damla kan görmüştüm olabilir normal içeride kalan az miktarda kanı atmış olabilir bazen oluyor neyse o gece ertesi gün masturbasyon yaparım diyerekten yatmıştım gece uykumda orgazm oldum ama rüyam hiç öyle cinsellikle ilgili degildi normal rüyaydı uykuda orgazm bazen her insanda olur bende de oldu ama bu sefer farklı olan şey uykuda orgazm olurken anüsüm acıdı uyku sersimligi yataktan kalkamadım uyudum sabah uyandıgımda lavaboya gittim iç çamaşırm temiz hiç bişey yok tekrar yattım erken kalmıştım çünkü sabah bir daha uyudum ikinci uyandıgımda ise masturbasyon yaptım duş almak için lavaboya girdgimde iç çamaşırımda gene 1 damla kan vardı normaldir diye düşünüyorum regl yeni bitmişti akıntıyla beraber 1 damla gelmiş parmagımı kesinlikle içine sokmadım şimdi geliyorum soruya uykuda orgazm olurken anüsümün acıması ben durumu en yakın arkadaşıma anlattım ama bana afedersiniz çok saçma şeyler söyledi canımı sıktı üç harfliler bilmem ne birşeyler dedi devamını yazmıyorum anlamışsınızdr bende bunu ne zamandır kafama taktım 1 kez oldu böyle bir şey bir daha olmadı sizce durum nedir normal mi yoksa arkadaşımın saçmalıgı gibi mi lütfen dalga geçmeden yazın.
Arkadaşım canımı sıktı....
21 Cevap