• Sor
  • Bence

Erkeğin boşalma anı sizde ne gibi duygular uyandırıyor?

sorum bayanlara,erkeğin boşalma fışkırma anını görmek yada hissetmek,sizde ne gibi duygular uyandırıyor?

En İyi Görüş

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Kızlar Ne Diyor 9

• sonuçta sevdiğim adamın rahatlaması hoşuma gidiyor tabiki,sonuçta biz kadınlar ilişki sırasında rahat tarafız,işin zorlu kısmını erkekler yapıyor,boşlaması da hakkı..sadece şunu anlıyorum biz kızların orgazm anı erkeklere göre çok daha kuvvetli..

• bazen bizimde sizinki kadar güçlü oluyor

• Aslında en güzeli aynı anda boşalma erkek tutabiliyorsa kendisini denk getirdimi inanılmaz bir güzellik karşılıklı inlemelerle:)

• benmde haz almama yardmcı oluyor..

• Igrenc

• :) :)

• değişik bir yorum:)

• :O link

• Karşımdakinin haz alması sonuçlanması hoşuma gider tabi.

• hmmm... güzel bir yaklaşım

• hırkacığım Erman Toroğlu gibisin yemin ediyom her pozisyondan anlıyosun :D

• Sevgilimi öyle görmek beni çok heyecanlandırıyor

• sevgilisini o anda gözlerindeki ihtirası gören erkekde çok heyecanlanıyor emin olabilirsiniz:)

• O boşalınca sanki ben boşalmış gibi rahatlıyorum,onun boşalması benim boşalmamdan daha önemli...Onun kadar ben de rahatlıyorum o zaman...Çok seviniyorum rahatlamasına...Ve beni çok cezbediyor boşaldığı anındaki gevşeme

• zafere ulaşmayı hissettiriyor sanırım

• Öncekileri Göster
    • Tabi canım önce o boşalıyor sonra da rahat rahat otururken ben rahat durmuyorum,bi kere kaldırayım da zaten sonra kafama göre takılıyorum,o da bu ne yapıyor diye izliyor :D tepesine çıkıyorum tepesineee :D Sonra bi daha geliyor mecburen ;)

• harikasın arkadaşım kurutuyorsun yani adamı

• İçindeyken boşalması ve sonrasındaki o yorgunluğu çok sevimli lan. boşalma sonrası öpüşmek mükemmel ötesi. şahsen ev sevdiğim 2 an vardır. ilk giriş ve kapanış yni.

• guzel

Erkekler Ne Diyor 1

• ben kadınların boşalmasından bi halt anlamıorm hiç tahrik etmio sanmayın ki erkeklerin edio :D

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...