Erkeğin boşalma anı sizde ne gibi duygular uyandırıyor?

sorum bayanlara,erkeğin boşalma fışkırma anını görmek yada hissetmek,sizde ne gibi duygular uyandırıyor?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 8

• Igrenc

• :) :)

• değişik bir yorum:)

• sonuçta sevdiğim adamın rahatlaması hoşuma gidiyor tabiki,sonuçta biz kadınlar ilişki sırasında rahat tarafız,işin zorlu kısmını erkekler yapıyor,boşlaması da hakkı..sadece şunu anlıyorum biz kızların orgazm anı erkeklere göre çok daha kuvvetli..

• bazen bizimde sizinki kadar güçlü oluyor

• Aslında en güzeli aynı anda boşalma erkek tutabiliyorsa kendisini denk getirdimi inanılmaz bir güzellik karşılıklı inlemelerle:)

• benmde haz almama yardmcı oluyor..

• :O link

• Karşımdakinin haz alması sonuçlanması hoşuma gider tabi.

• hmmm... güzel bir yaklaşım

• hırkacığım Erman Toroğlu gibisin yemin ediyom her pozisyondan anlıyosun :D

• Sevgilimi öyle görmek beni çok heyecanlandırıyor

• sevgilisini o anda gözlerindeki ihtirası gören erkekde çok heyecanlanıyor emin olabilirsiniz:)

• O boşalınca sanki ben boşalmış gibi rahatlıyorum,onun boşalması benim boşalmamdan daha önemli...Onun kadar ben de rahatlıyorum o zaman...Çok seviniyorum rahatlamasına...Ve beni çok cezbediyor boşaldığı anındaki gevşeme

• zafere ulaşmayı hissettiriyor sanırım

• Öncekileri Göster
    • Tabi canım önce o boşalıyor sonra da rahat rahat otururken ben rahat durmuyorum,bi kere kaldırayım da zaten sonra kafama göre takılıyorum,o da bu ne yapıyor diye izliyor :D tepesine çıkıyorum tepesineee :D Sonra bi daha geliyor mecburen ;)

• harikasın arkadaşım kurutuyorsun yani adamı

• İçindeyken boşalması ve sonrasındaki o yorgunluğu çok sevimli lan. boşalma sonrası öpüşmek mükemmel ötesi. şahsen ev sevdiğim 2 an vardır. ilk giriş ve kapanış yni.

• guzel

Erkekler Ne Diyor 1

• ben kadınların boşalmasından bi halt anlamıorm hiç tahrik etmio sanmayın ki erkeklerin edio :D

Yükleniyor...