Kızlar ne sıklıkla seksi arzularlar?

Kızlar, ne sıklıkla seks yapmayı isterler. Örneğin erkeklerin günün birçok saatinde seks düşündüğünden bahsedilir. Kadınlar için bu durum nasıldır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 9

• bunun bi rutini olduğnu düsünmüyorum

• Erkek ne sıklıkla tahrik ederse.

• Gün boyu seks seks seks seks diye geziyoruz biz.

• hahahaha :)

• erkek deyer veriyorsa sadiksa kadinini mutlu edersekadinda onu heran arzular ve ister günü olaz

• Kadınlar dış uyarıcılar olmadığı sürece günlük istekleri olmaz . Kişisine göre ve yaşanmışlıklarına görede değişir. Cinsel birliktelik yaşamış bir hatunun istekliliği daha fazla ve sık olucaktır hiç yaşamayana göre ama geneli bunu haftaya hatta aya bile yayabilir.

• çok uzun zaman yapmayınca her dk ama eğer yapmışsan 1 hafta falan geçmişse daha 2 gnde bir

• yöh 2 günde 1 erkekten farkı yok açıkçası :D

• durust kızlara hastayım

• salıdan salıya pazardan eve dönünce

• ya mesela mstrbsyn skntıdan bile yapılabilir ama sex öyle değil. mesela bugn kuafördeken çocğn eli boynuma deydi ama çok soğuktm ki o elin sıcaklğını hissettim yni. htta parmağın diiim.. içim bi kötü oldu ki anlatamam. sevgilimi nasıl özlediğmi anladım bi anda.keşke şimdi o boynumu öpüyor olsaydı dedm yani.. o yüzden sağıımız solumuz belli olmuyor bizim. sor ki ne zamandır yapmıyorsun. 2,5 haftadır filan.

• her tenhada, gördüğümüz her diri ficutlu erkekte, her sıkıcı toplantıda falan işte. maksat yeşillik olsun.

Erkekler Ne Diyor 6

Yükleniyor...