• Sor
  • Bence

Kızlar ne sıklıkla seksi arzularlar?

Kızlar, ne sıklıkla seks yapmayı isterler. Örneğin erkeklerin günün birçok saatinde seks düşündüğünden bahsedilir. Kadınlar için bu durum nasıldır?

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 10

• bunun bi rutini olduğnu düsünmüyorum

• Erkek ne sıklıkla tahrik ederse.

• Gün boyu seks seks seks seks diye geziyoruz biz.

• hahahaha :)

• erkek deyer veriyorsa sadiksa kadinini mutlu edersekadinda onu heran arzular ve ister günü olaz

• Kadınlar dış uyarıcılar olmadığı sürece günlük istekleri olmaz . Kişisine göre ve yaşanmışlıklarına görede değişir. Cinsel birliktelik yaşamış bir hatunun istekliliği daha fazla ve sık olucaktır hiç yaşamayana göre ama geneli bunu haftaya hatta aya bile yayabilir.

• çok uzun zaman yapmayınca her dk ama eğer yapmışsan 1 hafta falan geçmişse daha 2 gnde bir

• yöh 2 günde 1 erkekten farkı yok açıkçası :D

• durust kızlara hastayım

• salıdan salıya pazardan eve dönünce

• ya mesela mstrbsyn skntıdan bile yapılabilir ama sex öyle değil. mesela bugn kuafördeken çocğn eli boynuma deydi ama çok soğuktm ki o elin sıcaklğını hissettim yni. htta parmağın diiim.. içim bi kötü oldu ki anlatamam. sevgilimi nasıl özlediğmi anladım bi anda.keşke şimdi o boynumu öpüyor olsaydı dedm yani.. o yüzden sağıımız solumuz belli olmuyor bizim. sor ki ne zamandır yapmıyorsun. 2,5 haftadır filan.

• her tenhada, gördüğümüz her diri ficutlu erkekte, her sıkıcı toplantıda falan işte. maksat yeşillik olsun.

Erkekler Ne Diyor 6

• erkek nezaman isterse ozaman

• çok istekli kadınlar tercihim olmuştur hep.bakıyorsun yaşı daha çok genç ama sanki menopoz dönemi gelmiş gibi davrananlar oluyor sinir bozucu gerçekten.herşey zamanında güzel.genç yaşlarda yaşamayıp ne zaman yaşayacaksın anlamıyorm ki.hayatın tadını çıkarmna bakacaksın.

• çok sıklıkla

• yha bi soru sorduk grdnz mü banladılar hemne:)

• Kızdan kıza değişir

• kimbilir..öyle azgın olanlarıda var...

Yükleniyor...