Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Sevgilimin hoşuna gider mi?

yarın gece beraber kalıcaz. kırmızı içini gösteren çok hoş bi gecelik aldım. ve aklımda değşik fantaziler var :D normalde böle geceliktir fantazidir olaylarına hiç girmedim tepkisinin ne olacağını kestiremiorum sizce hoşuna gider mi?

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Sanırım areneya çıkmış boga güreşçisisin, sana dogru gelirken sanırım nefesi nereden çıkar bilmem ama kırmızı bogayı fena azdırır,

0|0
  • olur olur çok güzel olur .

0|0
  • aslında erkekleri tahrik eden giydiğiniz o gecelik falan değildir. o geceliği giyerek birşeylere hazır ve arzulu olduğunuzu göstermenizdir en azından benim için öyle

2|0
  • hoşuna gitmezse ben ona erkek demem

0|0
  • kopkopkop :)

0|0
  • Hem de nasıl.

0|0
  • Çok abartalı olmadıkça gider

0|0
  • hoşuna gitmezzz kudurur saldırır parçalar seni :P jartyer gıymeyı unutmaa ;)

0|0
  • Kırmızı ? Sevgilin boğa mı

0|0
  • yak bir sigara... dumanı üfleyım de boğulmadan..

0|0
  • dehşet içindeyim şu an

0|0
  • altına file çorap ve jartiyer ile topuklu ayakkabı delirteceksin onu...

0|0
  • Bence hosuna gider nerede bulusup kalacaksiniz canim

0|0
    • onların evinde.

• Hosuna gider neden gitmesinki.

Benim encok hosuma giden sey korunmadan sex

bu her erkegin hosuna gider

• kesinlikle gider =) nedir aklındakiler bahsetsene

0|0
  • Bence straponda almalısın korkudan dili tutulur tüm isteklerine amade olur:):):)

0|0
  • merak etme hoşlanacaktır...

0|0
  • Acayip hoşuna gider zaten kırmızı renk normalde seks duygusunu kamçılar bence o gece sevgilin seninle daha ateşli bir şekilde sevişmek isteyecektir Size bol fantaziler...

0|0
  • Tabiki gider.

0|0
  • kesinlikle gidicektir hoşuna

0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• yaptım olacak :)) hoşuna gider.

0|0
  • cok hosuna gider bence

0|0
  • cuvallada sunsan yok demezler

2|0
    • orası bi kesinde değişiklik iidir :D

• :)) göbeklıysen siyah sutyen tarafı kırmızı dantellı gıyıne bılrısınkı cok guzel ıc camasırlar var bır beden buyuk al eyer normal olcudeysen kırmızı elastık tarzında dantellı kurdelelı bırsey gıy:D

• Bu soruyu sorarken cevabı gerçekten merak ediyor muydun şüphedeyim.

1|0
  • Çok hoşuna gidecek, kuduracak :O

0|0
  • bosver acık gıyınme bence saten pıjama takımları var pantolon ve üst onlardan giy bence oranı buranı da elletme daha kıymetli olursun

1|1
  • Nerde olcaksınız bizde gelelim

0|0
  • biraz sonra buralar hep oyşş diyen adam dolucak, tam istediğin gibi, negzel.

1|0
    • hhahahahaaa kız mor tuzluk allah ıylıgını versın emı hahaha cok guldum:))

• sadece sürtünecekseniz abartma derim. iş sürtünmeden sekse varırsa karışmam. nasıl diktiricem diye dolanırsınız.

0|1
    • sürtünerek seks mi olur? yapılacaksa usulune uygun yapılsın derim ben..zar bu dikilir nasıl olsa di mi

• di

• gider tabi bayılır :)

0|0
Yükleniyor...