14-15 cm penis boyu sizce çok mu kötü bir büyüklük ?

Bu tip büyüklükte bir penis görseniz. hayalleriniz yıkılır mı, moraliniz bozulur mu? Sevgilinizden ayrılır mısınız? dalga geçilecek bi büyüklük mü? Tamam kimi zaman sadece boyu önemli değil derler ama ben buna inanmayanlardanım. Ne kadar büyükse o kadar güzel dimi? :(

Güncellemeler:
ya sanki kadınları mutlu edemiyorum gibi geliyor... Psikolojik bence ya..
beyinde önemli tabi. İnsan beyinsiz olunca 4o cm olsa ne olur ! ben biraz daha düşüneyim bazı noktaları, ön sevişmeleri daha uzun tutayım.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Normal.Kimseden bu yüzden terk etmez sevdiğini.

• Güncelleme:

Kazık kadar şeyi kim ne yapsın.

Söyleye söyleye derman kalmadı.Kadın vajinası 8-9 cm. Fazlasını almaz zaten.

Şeyinizi uzatmayı düşünmek yerine nasıl kullanmasını gerek onu düşünün.

Kızlar Ne Diyor 15

• aksıne buyukluk cınsel ılıskıde rahatsız edıcı bır durumdur agrılı ılıskıyı hıcbır kadın sevmez en ıdealı agrısız ve zevklı olanıdır yanı boyun önemı yok benım ıcın

• 8-cm olanlar var onlar napsın boy önemli ama büyük olan önmeli değil kadının vajinal uzunluğu 8 cm dir zaten bundan ilerisi rahime doğru gider gereksiz g noktası dediğimiz kritoris uyarıcı bölge de vajina ağzından 1-2 cm içeridedir uzmanların ideal penis boyunun 15-16 cm olduğunu söylüyorlar gerisi çiftlerin uyumu ve becerisine kalmış...

• bence degıl türk erkeklerinin ortalama penis boyu aralıklarda zaten:)

• boşuna tedirginlik ypıyorsun gayet normal

• ona takılmam ben

• He evet ne kadar büyükse o kadar güzel. Yürürken yere değmeli.

• Havanın sürtünme kat sayısı da var. Acaba boyu uzatan yerçekimi kütle kuvveti mi?

• Niye bacak boyun 14-15 cm mi ?

• Yere sürte sürte eriyeceği için gene 14-15 cm filan kalırdı.

• Aslında bu tür şeylerin yetersi zolduğunu dile getirrseniz kötü bir imaj edinirsiniz erkek olaak. insel birliktelik yaşamayanlarda haa demek bu çok önemli diye yanılıya üşer eşte cetvelle boy ölçüsüne gider ya da tatminsizliğininnedeninin bu olduğunu sanar. Halbuki tatminbeyinle olur boyla değil.

• süper +1

• gayet normal

• 14-15 cm sana göre büyük geliyor

• hahahahhahahahahhahahha iyi cevapti

• normal birini bulman gerek o zaman

• cık gelmiyor ... sıkıntı o işte.

• Ayrılma sebebi olamaz.

• bu büyük degilama asla dalga konusu olmaz tr ortalaması 13 cm,

sakın bunlada havaya fazla girme temkinli ol!

• aslında kötü bi küçüklük mü desek :D

• Evet boyut önemli ama 15 cm kısa bi boy değil.Zaten orgazm birazda psikolojik bi durum.Uzunluktan çok kalınlık önemli bence.Ve eğer bi kız sırf bu yüzden sevgilisini terk ediyosa bırakin gitsin o kızdan hayır gelmez zaten.

• doğrudur. peki

• yani bence tatmin açısından daha önemli :)

• heımmm kalınlık diyorsun hmmm !

• 14-15 cm bir şeyi içine sokup büyük mü değil mi ölçebilirsin. ayrıca boyu gayet normal.

• cevap super cok guldum :))) nerden aklina geldi ya ama iyi bi yaklasim

• ne desem bilemedim XD. üzülme normal boyu hatta ortalamanın üstü

• denerim bir gün ! :D

• Bu neden yüzünden sevgilisinden ayrılan insanlar mı var? vay be. Sevgi'nin anlamı uzunluk mu?

• öff bu sorulardan bıktımmm ! tabiki boy önemli kuyu ne kadar derin olursa ip o kadar uzun olmalı

• bana taktın sen hayırlısı .d

• sende keser sapını dene kuyun da ;)

• helal sana bu doğru

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 14

• biraderr saçmalıyorsun. bnde aynı büyüklüğe sahibim. şuana kadar tek kişden küçük yorumunu almadım. sormadımda. birlkte oldugum hayat kadını bile nasıl büyüklüğü dediğimde içindeyken gülücekler saçıpp tamm kıvamında tam dedi. o yüzden kafana takma

• Dünyadan haberin yok mu senin birader. 14-15 cm daha ne ister insan..

onunla dalga geçem kızı

15 cm lik pipiyle döveceksin :))

• normal. türk erkeklerinin penis boyu ortalama 13-14 cm imiş zaten. aşağıda türk üroloji dergisinin bilimsel bir araştırması var oradan bölgelere göre penis boylarını buraya yazıyorum. ayrıca incelemek isteyenler için link de attım. bu araştırmaya göre türkiyede ortalama gevşek (inmiş) penis boyu ortalaması 9,3 cm. , gergin (ereksiyon hali) penis boyu ortalaması 13,7 cm.

bölgelere göre dağılım (tabloyu kısalttım):

Coğrafik bölge gergin (ereksiyon halindeki ) penis boyları.

Akdeniz : 13,9 cm.

Ege : 13.7

Doğu Anadolu : 13.8

Güneydoğu Anadolu: 13.7

İç Anadolu :13.5

Karadeniz : 13.6

Marmara : 13.5

Toplam (genel ortalama): 13.7

ayrıca bir noktaya daha değinilmiş, 9,5 cm den büyük olan penis boyu ile ilişkiye rahatlıkla girilebilirmiş.

link

• seninki de bu durumda normal oluyor işte.

• ya bence bu buyukluk meselesi 13 14 yaslarindaki cocuklarin ugrasacagi seyler burakin bu bos seyleri. niye buyuk olunca guzel olsun zencilerinki kol gibi ama adamlar hic dogru durus sertlesmiyorlar o dahami iyi onemli olsaydi heralde cinli yada japon kadinlar kendilerini tum dunyaya duzdururlerdi malum onlarin erkeklerinde 8 cm bile iyi sayilir

• onemlı olan ıslevı dıyecem

• Büyüğünü ne yapacaksın dostum. Boynuna atkı niyetine mi dolayacak yada omuzuna heybe niyetine mi atacaksın?

• yooo.ülkemiz şartlarında çok normal...

• Sen kadınların burada yadıklarına ne bakıyorsun. Sorsan hepsinin sevgilisinde 20 cm'den aşağı yok. Akılları sıra dalga geçiyorlar...

• ya arkadaş siz böyle kopmlekse girerseniz sürekli bu tarz konu açarsanız karşınızdaki insanlarında tatmin olucağı varsada olmaz nesi ufak kardeşim 15 cm nin allah allah ya şimdi bişey dicemde olmıcak ufak diyen varsa alsın 15cm bi cetvel soksun bi tarafına büyük mü küçük mü görsün.

• arkadaşım karşına çıkan kıza bağlı.birlikte olmadan büyük ya da küçük gelir tatmin edemem diye önyargılı olma.büyük olduğu için sıkıntı yapan kızlar bile biliyorum.benim kız arkadaşımdan ayrılma sebebimdi şaka gibi değil mi.o yüzden cinsel birlikteliği yaşamadan önyargılı olma.sıkıntı yapma kendine güven

• Lan oğlum manyakmısın ya nabacan uzun penisi bahçemi sulayacaksın bak kardeşim bu uzun penis olayı p*rnografik filmlerin oluşturduğu bir efsaneden öte birşey değildir bu kadar takma ruh hastası olursun mazallah hem ülkemiz kızları ellerinde cetvellemi geziyor bu olur bu olmaz diye sevişmek ten uyumudur penis boyundan çoook çoook öte birşeydir lütfen cinsel hayatı izlediğiniz p*rnolarla sınırlamayın

• kardeş gülme krizine soktun beni ya bahçe mi suluycan :)))

• elimden geleni yaparım...

• dayıı sende 5cm bülükte olsa yine işe yarar sen yetrki kadını memnun et uzunluk ölçüleri önemsiz :D ha bazı kadınlar doyumsuz onlara 30cm de versen yokmu gerisi der

• dostum normal boyutu bende varda ne oluyo buyuk kacan yapamayan kızları hatırlatma bana yeter diye dusunuyorum zaten asıl zevk duygusal olarak sevdiginle yapmakta belini tuttugun kızın sana bakısından bile anlarsın neler hisstetigini gerisi bos...

• ne demiş büyük düşünür haydar hoca işlev işlev ama birz küçük gibi kardeş

Yükleniyor...